Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Dnia 10.04.2022 o 18:53, rozi napisał:

Nie jestem fanką psów na kanapach, prawie zawsze jakieś kwiatki wychodzą. Max od początku ogromnie mi się podobał i mam nadzieję, że to dom taki, jak dla niego trzeba. Mądry, spokojny dom.

rozi, od 22 lat mam malamuty, zawsze na kanapach i żadne kwiatki nigdy mi nie wyszły..nie jest to reguła zatem. Domek został dokładnie poinformowany, o wszystkim. Pani Agnieszka bardzo rozważnie podchodziła do tej adopcji. Spotkanie, spacery, rozmowy. 

Czas pokaże...

Pani Viola powiedziała, że to bardzo mądry pies. Jesteśmy w stałym kontakcie, Viola na miejscu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!
Dnia 4.04.2022 o 08:45, Alaskan malamutte napisał:

Max na spacerze z p. Agnieszką ❤️

 

 

Dnia 10.04.2022 o 16:48, Alaskan malamutte napisał:

Max po dlugim spacerze juz w domku. Zjadł, wypił wodę a teraz odpiczywa. 

Max na kanapie❤️ Mój Max z lancucha na kanspie!!!😍

received_531555448478587.jpeg

received_3136487306668820.jpeg

received_388031429612764.jpeg

               ❤️      ❤️Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...                                                                                                                                                           ❤     ❤     

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...