Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Dnia 6.12.2021 o 22:59, agat21 napisał:

Asiu, hotel nazywa się Canis i znajduje się w pięknie brzmiącej miejscowości Całowanie. To ok. 50 km od Warszawy szczęśliwie w kierunku właśnie Zamościa. Jakie ceny są nie wiem, ale można z panem negocjować cenę przy dłuższym pobycie. A może Max pojechałby tam chociaż do czasu znalezienia innego miejsca? Wiem, że to dla niego niedobrze tak zmieniać miejsca, ale co zrobić? 

https://www.hotelcanis.pl/cennik

Dowiadywałam się też w innym dobrym hotelu, cena 80zł za dobę.

Link to comment
Share on other sites

O rany:( A DIVIO nie ma miejsca? 

Mimi była na koloniach u trenerki w Pethouse, ale widziałam, że zmienił sie/zmienia cennik. Chyba 850zł/msc dla bezdomniaka. No i to śląski hotelik. Hotelik domowy, choć psiaki śpią w swoim pokoju w kennelach. Byłam tam, widziałam na własne oczy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 16:08, Alaskan malamutte napisał:

Rozi, cena zaporowa dla mnie....😓

Wiem wiem, nie znałam cen kiedy rozmawiałyśmy. Proponowałam tylko względem Maxa, który potrafi zaatakować i musi być wyprowadzany oddzielnie, gdzieś gdzie się znają na rzeczy, nauczą czegoś, poświęcą czas. Nie że wypuszczą całą grupę do ogródka i z bańki, albo pies będzie siedział zamknięty w kojcu na amen, albo za chwilę Ci każą zabierać. To jest niewygórowana cena, te 80zł  😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 19:10, Poker napisał:

Straszne ceny.

Niestety, albo hotele mają dużo psów (30-40) i brak pracy indywidualnej z psem za to ceny przystępne, albo mało psów i opiekę indywidualną (coś więcej niż wypuszczenie z kojców na wybieg na czas sprzątania kojca), ale ceny adekwatne do jakości... Podatek jest spory, utrzymanie hotelu też sporo kosztuje, do tego dokształcanie się z zakresu piego behawioru. 😞 Czasy, gdzie można zapłacić za hotel dla psa 350-450zł/msc już minęły. Teraz norma to te 25zł/na dobę (cena dla bezdomniaków).

 

Trzymam kciuki za Maxa...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 17:12, rozi napisał:

Wiem wiem, nie znałam cen kiedy rozmawiałyśmy. Proponowałam tylko względem Maxa, który potrafi zaatakować i musi być wyprowadzany oddzielnie, gdzieś gdzie się znają na rzeczy, nauczą czegoś, poświęcą czas. Nie że wypuszczą całą grupę do ogródka i z bańki, albo pies będzie siedział zamknięty w kojcu na amen, albo za chwilę Ci każą zabierać. To jest niewygórowana cena, te 80zł  😞

Co, 80zł to niewygórowana cena? 2400zł za 30 dni to niewygórowana cena za kojec?

Zdzierstwo!

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie to, że jestem po chorobie, zabralabym go do kojca na wieś. Wczoraj pojechaliśmy, aby sprawdzić, czy tam wszystko dobrze. Rozpalilismy w kominku, bylo bardzo zimno...

Zainwestowalam w kojec 2500,00..ratowalam Maxa...wtedy nie myślalam, nie zastanawialam się...

Najlepszą opcją bylby DS, DT...

Mimo ogłoszeń nie dzwoni nikt...

Tysiu, bardzo, bardzo dziękuję za ogloszenia Maxa na innych portalach..oby to coś dało...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 19:54, Moli@ napisał:

Co, 80zł to niewygórowana cena? 2400zł za 30 dni to niewygórowana cena za kojec?

Zdzierstwo!

 

Niewygórowana w porównaniu z innymi hotelami. Rozejrzałam się w rynku i mówię o hotelach u profesjonalnych szkoleniowców, gdzie przyjmuje się również trudne psy i pracuje z nimi, nie tylko na wybieg puści i da michę.

Ty akurat chodzisz na spacery, do miasta gdzieś zabierasz, znasz jeszcze jakiś DT, który tak robi?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 20:06, Tianku napisał:

Zdzierstwo zgadzam sie 

Za pensjonat dla konia mniej sie placi 

 
Oferta

W ramach pobytu

W ramach opłaty za pobyt koni w stajni zapewniamy: ściółkę, siano, owies opiekę masztalerską obejmującą karmienie i codzienne czyszczenie boksu.

Na życzenie i odpowiedzialność właściciela możliwe jest wyprowadzanie koni na padok.

 

Czy konie są jeżdżone? Czyszczone? Tak to i do siebie mogłabym konia wziąć. Nieco łatwiej z koniem, niż z psem, bo właściciel sam się zajmuje, tylko gówien (za przeproszeniem) nie musi wyrzucać i owsa dosypywać. Psu niezbędny jest kontakt i spacery/praca z nim.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 20:42, rozi napisał:

Niewygórowana w porównaniu z innymi hotelami. Rozejrzałam się w rynku i mówię o hotelach u profesjonalnych szkoleniowców, gdzie przyjmuje się również trudne psy i pracuje z nimi, nie tylko na wybieg puści i da michę.

Ty akurat chodzisz na spacery, do miasta gdzieś zabierasz, znasz jeszcze jakiś DT, który tak robi?

Tylko te profesjonalne hotele nastawione są na psy domowe -  bo właściciel jedzie na wczasy itp. Za tydzień, dwa można zapłacić. 

Oddaje swojego psa na szkolenie - zgoda, nie chcesz naginać sam z psem na szkoleniu to płać... ale takie szkolenie powinno zakończyć się pracą opiekuna z psem pod okiem szkoleniowca. O tym profesjonaliści doskonale wiedzą ,) 

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że nastawione na domowe. Jak już mówiłam - nie znałam cen, teraz już znam.

Maxowi potrzebne są takie warunki, jakie miał u Alaskan. Kojec, ciepła buda, spacery. W przeciętnym, typowym dla Dogo DT, nie będzie miał spacerów.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 12:04, rozi napisał:

Oczywiście że nastawione na domowe. Jak już mówiłam - nie znałam cen, teraz już znam.

Maxowi potrzebne są takie warunki, jakie miał u Alaskan. Kojec, ciepła buda, spacery. W przeciętnym, typowym dla Dogo DT, nie będzie miał spacerów.

A gdzie była taka sunia, co czekała ileś lat, z łatką mordercy? Wilkowata, śliczna. O! Ksenia. Tam są spacery, zaraz poszukam.

Ksenia była  u Wiosny 3-rd Pole ale nie mam pojęcia czy prowadzą hotelik ..... 

https://www.facebook.com/3rdpolepl/photos/pcb.474283332725214/474273069392907

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z uroczą Babką, która od dawna już nie prowadzi hotelu. Błagała mnie na wszystko, żeby znaleźć inne miejsce, nie ma czasu na nowego psa, czym innym się teraz zajmuje. Mogłaby (po mojej tyradzie i lamentach) przyjąć Maxa TYLKO AWARYJNIE. I nie obiecuje codziennych długich spacerów. I nawet nie chciała podać ceny, licząc na inne rozwiązanie.

O psach ma duże pojęcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...