Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Dnia 4.12.2021 o 21:17, kiyoshi napisał:

Strasznie mi przykro 😞

Pisałyśmy że Max jest podobny do Kori....i tak mi też teraz serce ściska, bo przypominają mi się te losy Korcia...ta jego tułaczka 😞

Oby Max trafił szybko w dobre, mądre, odpowiedzialne ręce...taki cudny, normalny pies....

 

Uwierz mi..siedzę i ryczę z bezsilności....moje błędne decyzje narażają go na kolejny stres....Jestem załamana....Po raz pierwszy nie wiem, co mam robić...nie wiem....

Czemu on ma tak ciągle pod górkę???

 

Link to comment
Share on other sites

AM, nie obwiniaj się. Nie mogłaś mieć pojęcia o tym, że osoba prowadząca hotelik nie posiada wiedzy NT behawioru psów, że będzie oczekiwać od psa po przejściach potulności. 😞 To nie Twoja wina. 

Postaram się jak najszybciej ogłosić Maxa, tyle mogę zrobić. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 21:21, Alaskan malamutte napisał:

Uwierz mi..siedzę i ryczę z bezsilności....moje błędne decyzje narażają go na kolejny stres....Jestem załamana....Po raz pierwszy nie wiem, co mam robić...nie wiem....

Czemu on ma tak ciągle pod górkę???

 

Asiu! Do cholery! Żadne Twoje błędne decyzje. Decyzja była najlepsza z możliwych. Zaufałaś za bardzo pani z hotelu. Ja mam tak samo. Powierzam psa pod opiekę komuś, kto prowadzi hotel, kogo uważam w związku z tym za fachowca, za kogoś odpowiedniego do opieki i odpowiedzialnego. Pies nie jest przekazywany anonimowo. Jego historia nie jest tajemnicą. Właściciel hotelu nie przyjmuje go przecież też z pistoletem przystawionym do głowy. Bierze za niego odpowiedzialność. Miałam tego nie pisać, ale mam już naprawdę dosyć partaczy na każdym polu, w każdej dziedzinie. Ludzie zapomnieli co to odpowiedzialność. Podłe czasy. Sama niedawno miałam nieciekawą historię z hotelem z panią behawiorystką. Była tam Norcia z Ukrainy. Nie dam tam więcej żadnego psa. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 21:30, Tyśka) napisał:

AM, nie obwiniaj się. Nie mogłaś mieć pojęcia o tym, że osoba prowadząca hotelik nie posiada wiedzy NT behawioru psów, że będzie oczekiwać od psa po przejściach potulności. 😞 To nie Twoja wina. 

Postaram się jak najszybciej ogłosić Maxa, tyle mogę zrobić. 

 

Dnia 4.12.2021 o 21:31, agat21 napisał:

Asiu! Do cholery! Żadne Twoje błędne decyzje. Decyzja była najlepsza z możliwych. Zaufałaś za bardzo pani z hotelu. Ja mam tak samo. Powierzam psa pod opiekę komuś, kto prowadzi hotel, kogo uważam w związku z tym za fachowca, za kogoś odpowiedniego do opieki i odpowiedzialnego. Pies nie jest przekazywany anonimowo. Jego historia nie jest tajemnicą. Właściciel hotelu nie przyjmuje go przecież też z pistoletem przystawionym do głowy. Bierze za niego odpowiedzialność. Miałam tego nie pisać, ale mam już naprawdę dosyć partaczy na każdym polu, w każdej dziedzinie. Ludzie zapomnieli co to odpowiedzialność. Podłe czasy. Sama niedawno miałam nieciekawą historię z hotelem z panią behawiorystką. Była tam Norcia z Ukrainy. Nie dam tam więcej żadnego psa. 

Bardzo Wam dziękuję za te słowa...

Dzisiejszy telefon to jak grom z jasnego nieba!! Zabierać i koniec!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 22:36, Nadziejka napisał:
   matko jedyno co sie stalo czytam ...znaczy ze taki swiat jednak ,ze nikomu nie mozemy uwierzyc prawdziwie w serce prawdziwe ...o matko jak przykro

Nadziejko, taki wpis na stronie hoteliku o Maxie:

MAX
Maxymalnie piękny
Maksymalnie majestatyczny
Maxsymalnie łagodny
Uratowany z łańcucha przez Joanna Krulikowska
Max szykowany jest do adopcji. Odrobaczenie, kastracja już za nami. Czekamy na zdjęcie szwów i czipowanie
Foto PsiLajf Katarzyna Barczyk Behawiorysta zwierząt COAPE
 
 
A dzisiaj telefon ZABIERAĆ, bo zaatakował psa....😞
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 22:43, Alaskan malamutte napisał:

A dzisiaj telefon ZABIERAĆ, bo zaatakował psa....😞

Powiem szczerze , że nie rozumiem jak można było dopuścić do takiej sytuacji. Doświadczony hotel / chyba ?/ a nie dopilnował psów. 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 09:50, mdk8 napisał:

Powiem szczerze , że nie rozumiem jak można było dopuścić do takiej sytuacji. Doświadczony hotel / chyba ?/ a nie dopilnował psów. 😞

Wygląda na to, że slabo doświadczony...Super warunki to nie wszystko...Jak problem  to fora ze dwora..

Nie uslyszalam ani razu, że jest behawiorystka, że trzeba popracować z Maxem, skorygować jego zachowania wobec niektórych psów, tyle i tyle trzeba zaplacić. 

Zaplacilabym!!!

Myslę, że to jest dobry hotel dla grzecznych, małych  bezproblemowych i co wazne!! nie szczekąjacych psów..

Bo jak szczekliwy, to sąsiedzi mają uwagi...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 11:20, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję. Wejdę na stronę  poczytam, napiszę, zapytam...

Bardzo boję się, aby znowu nie popelnić błędu...

Wlaścicielka hotelu miała chyba swego czasu hodowlę owczarków o ile dobrze kojarzę ja ją kiedyś spotkałam na jakimś szkoleniu dotyczącym koni (ma też konie) wydawała się bardzo konkretną osobą .. ale w dzisiejszych czasach to nic nie jest pewne 😞

Link to comment
Share on other sites

Asiu,w nie najgorszym układzie jest jeszcze porządny kojec i porządna buda u Ciebie.Jest gdzie go zabrać i przetrzymać.Najważniejsze aby był karmiony i tym samym zaopiekowany.Nie wraca na łańcuch do rozlatującej się budy.Trudno, był sam z sobą wcześniej i teraz tak będzie aż do momentu znalezienia mu domu.Myślisz,że w innych hotelach gdzie są kojce psy większość czasu przebywają wolno z człowiekiem,mylne pojęcie,większość czasu przebywają w kojcach w budzie.Takie są realia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 11:28, Tianku napisał:

Wlaścicielka hotelu miała chyba swego czasu hodowlę owczarków o ile dobrze kojarzę ja ją kiedyś spotkałam na jakimś szkoleniu dotyczącym koni (ma też konie) wydawała się bardzo konkretną osobą .. ale w dzisiejszych czasach to nic nie jest pewne 😞

 

W Rzeszowie mam znajomą od owczarków..napiszę do niej, podpytam..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 11:35, Anula napisał:

Asiu,w nie najgorszym układzie jest jeszcze porządny kojec i porządna buda u Ciebie.Najważniejsze aby był karmiony i tym samym zaopiekowany.Nie wraca na łańcuch do rozlatującej się budy.Trudno, był sam z sobą wcześniej i teraz tak będzie aż do momentu znalezienia mu domu.Myślisz,że w innych hotelach gdzie są kojce psy większość czasu przebywają wolno z człowiekiem,mylne pojęcie,większość czasu przebywają w kojcach w budzie.Takie są realia.

Tak, Anulko, wiem.

Tylko ja nie mieszkam na wsi...Jeśli zawieje albo inny kataklizm, to nie dojadę. A pies musi mieć jedzenie dwa razy dziennie...

Gdyby to byla wiosna czy lato, nie byloby problemu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...