Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

No i niestety sielanka się skończyła!!!!😭😭

Do 10 12. MUSZĘ zabrać Maxa z hotelu!!!

Zadzwoniła p. Edyta....Max jest agresywny do nowych psów, które przybywają do hoteliku...Rzuca się z zębami..

Pani Edyta boi się, że straci klientów przez to....dzisiaj był incydent, gdzie ludzie wycofali się z pozostawienie swojego psa, bo Max do niego wystartował z zębami.....I to tak na powaznie...

Nie wiem, gdzie teraz pytać..😭 no jestem załamana...😭

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to POMOCY!!!!MAX TRACI HOTEL!!! DO 10.12 MA CZAS....CO DALEJ???Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!
Dnia 4.12.2021 o 16:36, Ewa Marta napisał:

Oj niedobrze... Może nie powinna go puszczać do nowych psów? Może mogłaby zostawić go w kojcu jak są nowe psiaki i puszczać, hak tamtych nie ma? Bo co, jeśli do 10 nie znajdzie się nowe miejsce? 

Niestety, to ULTIMATUM....

a to, ze nie powinna go puszczać, to podstawa....no ale mleko się rozlało...

Pani straciła klienta, oberwał Max...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 16:48, agat21 napisał:

Asiu, może ktoś mi zarzuci, że to niedobry pomysł, ale spróbowałabym do anecik. To sytuacja naprawdę koszmarna i trudna. Tam będzie miał dużo psiaków i może nie poczuje się najważniejszym psem i nie będzie bronił swego terytorium i człowieka. 

Agatko, ja już z Anecik rozmawiałam...ona pierwsza mi przyszła do głowy...

Niestety, nie ma miejsca!!! Ma coś pokombinować....oby z korzyścią dla Maxa....

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 17:47, kiyoshi napisał:

a ja nie rozumiem zupełnie.....

Przecież to psiak który nigdy niczego cennego nie miał......to tez dziwne, żeby nie bronił- skoro wreszcie (w swoim odczuciu) ma....

Straszne 😞

 

Tak, na pewno coś poszło nie tak 😔 Ale nie ma co teraz nad tym się rozwodzić. Bardzo żal Maksiulca i żal Asi. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 17:47, kiyoshi napisał:

a ja nie rozumiem zupełnie.....

Przecież to psiak który nigdy niczego cennego nie miał......to tez dziwne, żeby nie bronił- skoro wreszcie (w swoim odczuciu) ma....

Straszne 😞

 

No jeśli dajesz psa do komercyjnego DT, to ten pies nie może rozrabiać, atakować innych, bo są poszkodowane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 18:06, rozi napisał:

No jeśli dajesz psa do komercyjnego DT, to ten pies nie może rozrabiać, atakować innych, bo są poszkodowane.

rozi prosze Cie....a kto miał tego psa nauczyć by nie rozrabiać i nie atakować? w kojcu jak siędział sam sobie kilka lat to miał sie sam nauczyć? z szumu wiatru, szelestu liści?

kończe temat bo durna rozmowa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozi chodzilo o to, że jeśli psiak jest w hoteliku komercyjnym, to musi się zachowywać jak właścicielski, bo klienci, którzy sporo płacą za hotelowanie swoich psów są teraz wymagajacy i nie dadzą pupila w miejsce, gdzie coś im nie pasuje. Mam nadzieje, ze szybko uda się go ulokować  w dobrym miejscu, gdzie będzie zapoznawany z innymi psami pod okiem znanych mu osób, nie z obcymi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że w hoteliku nie zadano sobie trudu pokazania mu granic. W domu ganiał bez żadnej kontroli, wskakiwał łapami na kanapę. To poszedł dalej... 

Oglądając wcześniej te zdjęcia nie myślałam o tym. Teraz oglądając je inaczej na to patrzę. Skoro widzieli u niego zapędy do gonienia, nigdy nie powinni mu pozwolić na takie zachowanie. No, ale teraz to jakby po ptakach:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem, prowadzący hoteliki czy DT powinni mieć minimum wiedzy o zachowaniach psów. To było oczywiste, że ten pies nie będzie witał nowych obcych z promiennym uśmiechem. Poczuł się w roli szefa pilnującego porządku - my też nie wpuszczamy do środka każdego, kto puka do drzwi. Owszem, są psy, którym jest już wszystko jedno i podporządkowują się w każdej nowej sytuacji, ale ten pies jest nadal normalnym samcem, czującym się odpowiedzialnym za wszystkie inne. 

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 20:07, Sowa napisał:

Moim zdaniem, prowadzący hoteliki czy DT powinni mieć minimum wiedzy o zachowaniach psów. To było oczywiste, że ten pies nie będzie witał nowych obcych z promiennym uśmiechem. Poczuł się w roli szefa pilnującego porządku - my też nie wpuszczamy do środka każdego, kto puka do drzwi. Owszem, są psy, którym jest już wszystko jedno i podporządkowują się w każdej nowej sytuacji, ale ten pies jest nadal normalnym samcem, czującym się odpowiedzialnym za wszystkie inne. 

 

Bardzo mądre słowa Sowo, dziękuję!!

Dzisiaj już nic nie wymyślę..Napisałam post na fb, ale tam raczej pomocy nie dostanę..

Jutro będę dzwonić i szukać po znajomych...jeśli nic się nie uda załatwić, Max wróci do kojca na wieś...

Poproszę sąsiada, aby go karmił dwa razy dziennie...zapłacę...

Nie jestem w stanie obecnie, po chorobie jeździć 2 razy na wieś....nie dam rady..nadal jestem na antybiotyku....

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...