Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

tez jestem zdania że nie damy żadnemu pieskowi po naszej Basi pogrązyć się w biedzie czy długach. Pieniążki ze zbiórki to jedno. Szczęśliwie Sabinka ma trochę deklracji, też dziewczyny z Biłgoraja obiecały bazarek na fb z którego troszkę pieniązków powinno wpłynąc, dla maluszków u Jaagi też uważam że nalezy przeznaczyć środki i jasno o nich pisać.

nie martw sie Jaaga, ja tez w razie potrzeby będe tu zaglądać i cos wykrusze jakby były braki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przecież cały czas, przynajmniej ja, piszę , że środki należy przydzielać według potrzeb i Gajce i Sabince.

Obie maja deklaracje, a brakujące kwoty na bieżąco uzupełniać z zebranych pieniędzy. Pewnie trzeba będzie bazarkami się ratować.

Nikt psów u Jaaga nie zostawi na jej głowie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za emocjonalny wpis. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Limonką i być może chodzi o zbiórki na szczeniaki, które miało robic stowarzyszenie. Nie wiem, czy są, rozmawiałam z p. Magdą przedwczoraj, ale nic nie wspominała. Natomiast absolutnie nie chodziło mi o to, żeby nie przenosić finansów na wątek ogólny. Jestem jak najbardzie za, bo tu gineły informacje o Gajce i maluchach wsród postów rozliczeniowych.

Jesli na wątku maleństw bedą nadal wstawiane psy z Miedar, to może rzeczywiście jak Rozi napisała, zrobić osobne miejsce do ogólnych rozliczeń, żeby było przejrzyście.

Reasumując już czysto technicznie: Gaja ma tu deklaracje na 150 zł, resztę będzie opłacać Stowarzyszenie. Suczki córki maą być opłacane z jakichs zbiórek? Proszę o doprecyzowanie, czy chodzi o zbiórki stowarzyszeniowe? jesli tak, to rozumiem, że tez mam faktury za nie wystawić na stowarzyszenie? W tej sytuacji, tu na wątku mam rozliczać stałe deklaracje na Gaję na osobny rachunek? Żadna z 3 suczek nie bedzie rozliczana ze zbiórkowych pieniędzy dogo?

Co do dziewczyn, to u Gaji po sterylce jest wszystko dobrze, ładnie się zagoiła rana. Małe rosną, jednak nie ma jakiegokolwiek zainteresowania ich adopcją. Ustały telefony zarówno z naszych ogloszeń, jak i z ogloszeń stowarzyszenia. Mam nadzieje, że to prześciowo, bo za kilka dni skończą 3 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 09:35, Jaaga napisał:

Suczki córki maą być opłacane z jakichs zbiórek? Proszę o doprecyzowanie, czy chodzi o zbiórki stowarzyszeniowe? jesli tak, to rozumiem, że tez mam faktury za nie wystawić na stowarzyszenie? W tej sytuacji, tu na wątku mam rozliczać stałe deklaracje na Gaję na osobny rachunek? Żadna z 3 suczek nie bedzie rozliczana ze zbiórkowych pieniędzy dogo?

 

Moim zdaniem córki suczki Gajki i Sabinka będą opłacane z pieniędzy, które zebrała tu Limonka. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 10:11, Ewa Marta napisał:

Moim zdaniem córki suczki Gajki i Sabinka będą opłacane z pieniędzy, które zebrała tu Limonka. 

Moim zdaniem z tych pieniędzy trzeba będzie uzupełniać niedobory ze stałych deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 22:30, Aldrumka napisał:

To mamuśka trochę się opanowała, czy tylko jak Jaagi nie ma jest łaskawa dla innych ?

Ale jest przerażona. Dobrze, że już nie kłapie zębami.

Chyba lepiej robić jej zdjęcia na niższym poziomie, a  nie na rękach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 00:07, Poker napisał:

Ale jest przerażona. Dobrze, że już nie kłapie zębami.

Chyba lepiej robić jej zdjęcia na niższym poziomie, a  nie na rękach.

Dokładnie, nie chce być z nikim innym, ale przestała być agresywna. Ja robiłam zdjecia, dlatego prawie jej wyleciała z kolan. Była niezadowolona i nie wyluzowała się ani trochę. Jednak musi się przyzwyczajać do innych ludzi, bo przeciez któregoś dnia ktoś bedzie chciał ja poznać. 

Zdjęcia robiłam mauchom wieczorem, więc nie są najlepszej jakości. kto je ogłasza, to prosiłabym może o dodanie któregoś do ogłoszeń. Dobrze, ze i tak zrobiłam, bo dziś u nas zawieruchy śniegiem lub deszczem i wcale nie wyszłyby lepsze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 10:23, Ellig napisał:

Może przydadzą się jeszcze te zdjęcia maluchów z FB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

271844597_1305761936516182_7975030384448772218_n.jpg

 

271852581_1305761919849517_7045715128885121467_n.jpg

271860709_1305761876516188_8176734887644654751_n (1).jpg

Te zdjęcia wykorzystałam jakiś czas temu do swojego ogłoszenia, więc jak ktoś chce podmienić to warto coś poedytować, pozmieniać w nich, aby olx nie dopatrzył się. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...