Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 12.01.2022 o 20:18, Sowa napisał:

Mogę nie mieć racji, nie znałam p. Basi, ale sądzę, że dla Niej pomoc dla psów byłaby najważniejsza - piękna może być przecież nie najbogatsza wiązanka. Byle została dobra pamięć.

Tez tak uważam. Wiązanka to tylko symbol, mimo chęci nie zmieni rzeczywistości. Można kupić ładną, ale jednocześnie bez przepychu. A znając wrażliwe serceimonki wiem, że wybierze piękne kwiaty.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 11:35, elik napisał:

Jaka jest obecnie sytuacja finansowa rodzinki? Czy oprócz Mruczka, są jeszcze jakieś stałe deklaracje?

Doczytałam dwie - 50 zł od Limonka80 oraz ostatnia od MALWA 50 zł.

Dnia 11.01.2022 o 09:57, limonka80 napisał:

Będę dla Gaji wpłacała po 50 zł/ mc.

Jeszcze raz dziękuję :)

Dnia 13.01.2022 o 11:23, MALWA napisał:

Zapisuje sobie watek. 

Deklaruje stala miesieczna wplate 50 zl.

Prosze o dane do przelewu.

Ślicznie dziękuję w imieniu Gajki. Zapytałam Limonka80 czy mozna wpłacać deklaracje na Jej konto. Na pewno da znać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 11:43, Poker napisał:

ja bym dodała i psów. One też były Jej przyjaciółmi ,a Ona ich.

Czyli Od Przyjaciół z Dogomanii i psów.

Nie przesadzajmy. Taki napis mógłbny być odczytany jako ironia, a ponadto Basia ratowała wszystkie potrzebujące zwierzątka, jakie stanęły na Jej drodze, koty także w sporej ilości. Czy mamy także koty umieścić na szarfie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 11:49, elik napisał:

Nie przesadzajmy. Taki napis mógłbny być odczytany jako ironia, a ponadto Basia ratowała wszystkie potrzebujące zwierzątka, jakie stanęły na Jej drodze, koty także w sporej ilości. Czy mamy także koty umieścić na szarfie?

Też wydaje mi się, że wystarczy samo "przyjaciól", co nie zadziwi innych uczestników pogrzebu. Basia ratowała przecież inne zwierzaki, np. ptaszki i jeże. Godziny przegadałyśmy np o gołębiach. Myślę, że w pojęciu "przyjaciele" możemy sobie zawrzeć i tych zwierzecych przyjaciół.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 13:09, Ellig napisał:

Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach- przyjaciele z Dogomani
Z ostatnim pożegnaniem- przyjaciele z Dogomani
Kochanej Basi- przyjaciele z Dogomani


 

Podobają mi się te dwa napisy, jeżeli ten pierwszy (dłuższy) zmieściłby się to jestem za nim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 11:49, elik napisał:

Nie przesadzajmy. Taki napis mógłbny być odczytany jako ironia, a ponadto Basia ratowała wszystkie potrzebujące zwierzątka, jakie stanęły na Jej drodze, koty także w sporej ilości. Czy mamy także koty umieścić na szarfie?

To może od przyjaciół z Dogomanii i Braci Mniejszych

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kombinujemy, jak koń pod górę, a sprawa jest prosta.

limonka80 musi wreszcie zamówić kwiaty. Nie będzie siedzieć na dogo drugie pół dnia, bo nie możemy się zdecydować. Każda z nas czuje, to co czuje, a to jest tylko napis na szarfie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...