Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 4.01.2022 o 17:54, limonka80 napisał:

Tak się cieszę, że jest nas tak dużo, że dla tylu osób Basia była kimś wyjątkowym.

Zaraz roześlę konto.

Bardzo dziękuję, że jesteście..... 

Ja też o nr konta poproszę.

Jeszcze w pierwszy dzień Świąt o 14.11 się do mnie odezwała, pisała, że bardzo słaba jest 😞 😞 nie potrafię się pozbierać... tak bardzo się modliłam o Jej zdrowie 😞 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 19:58, mari23 napisał:

 

Jeszcze w pierwszy dzień Świąt o 14.11 się do mnie odezwała, pisała, że bardzo słaba jest 😞 😞 nie potrafię się pozbierać... tak bardzo się modliłam o Jej zdrowie 😞 😞

 

😥😥😥

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 20:46, limonka80 napisał:

Wydaje mi się, że teraz wysłałam już konta do wszystkich, - niektórym nawet dwa razy jak zauważyłam po czasie -  jeśli jednak kogoś pominęłam, to przepraszam i proszę o upomnienie się, bo moja głowa nie funkcjonuje dziś jak trzeba.  

 

Przekazałam nr konta maarit, też się dołoży. Trudno funkcjonować "jak trzeba" po takiej wiadomości 😞 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 20:46, limonka80 napisał:

Wydaje mi się, że teraz wysłałam już konta do wszystkich, - niektórym nawet dwa razy jak zauważyłam po czasie -  jeśli jednak kogoś pominęłam, to przepraszam i proszę o upomnienie się, bo moja głowa nie funkcjonuje dziś jak trzeba.  

 

Dnia 4.01.2022 o 18:59, Anula napisał:

To może ja wyręczę Bożenkę i podam na pw.

Dostałam, dziękuję 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 10:59, Kamila Proc napisał:

nie moge sie otrzasnac, czytam Jej posty...

Mną wstrząsnęło dzisiaj mocno kiedy płaciłam deklaracje dla psiaków. Szukając na liście odpowiednich adresatów nagle zobaczyłam konto Basi. Nigdy już nic na nie nie wpłacę, a jednak nie mogłam go dzisiaj skasować. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 11:08, Ewa Marta napisał:

Mną wstrząsnęło dzisiaj mocno kiedy płaciłam deklaracje dla psiaków. Szukając na liście odpowiednich adresatów nagle zobaczyłam konto Basi. Nigdy już nic na nie nie wpłacę, a jednak nie mogłam go dzisiaj skasować. 

 

Jeszcze wczoraj rano na Basi konto poszła moja deklaracja dla babuleńki Agusi... a dzisiaj robiąc przelew na wieniec zdałam sobie sprawę, że Agusia potrzebuje skarbnika 😞 😞 😞

wciąż jakoś to do mnie nie dociera 😞 😞 😞bardzo 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 18:50, Ewa Marta napisał:

Cześć osób wpłaca na konto Andrzeja. To zbiórka z wczoraj. Teraz kolejnym osobom może podawać konto Limonki właśnie. Gdzie by nie poszła wplata, na pewno zostanie przeznaczona na psiaki Basi.

Bardzo Cie proszę, zrób post z wpłatami na szczeniaki, jakie dotarły na konto Andrzeja. Doszły dziś wpłaty od Alaskan 50  zł, Ellig 100 zł, Agat21 - 100 zł.

Jesli mozesz podliczyć wszystkie, odjąć koszt grudniowy tu wstawiony i napisać ile zostało na styczeń, to bedę bardzo wdzięczna. Sama nie dam rady, bo dzis miałam już jechać uśpić Słodziaczkę, ale pierwszy raz od 4 dni poszła do wody i zrobiła normalne siku. Podobno z takim uszkodzeniem nerek nie ma żadnych szans, ale nie miałam sumienia. Dalej więc siedzę godzinami przy kroplówce. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 12:01, Jaaga napisał:

Bardzo Cie proszę, zrób post z wpłatami na szczeniaki, jakie dotarły na konto Andrzeja. Doszły dziś wpłaty od Alaskan 50  zł, Ellig 100 zł, Agat21 - 100 zł.

Jesli mozesz podliczyć wszystkie, odjąć koszt grudniowy tu wstawiony i napisać ile zostało na styczeń, to bedę bardzo wdzięczna. Sama nie dam rady, bo dzis miałam już jechać uśpić Słodziaczkę, ale pierwszy raz od 4 dni poszła do wody i zrobiła normalne siku. Podobno z takim uszkodzeniem nerek nie ma żadnych szans, ale nie miałam sumienia. Dalej więc siedzę godzinami przy kroplówce. 

Trzymam kciuki za sunieczkę i już aktualizuję wpłaty:
 

Ewa Marta - 100 zł - wpłacone
agat21 - 100 zł- wpłacone
Limonka80 - 100 zł - wpłacone
Tianku - 30 zł - wpłacone
Aldrumka - 70 zł - wpłacone
Nesiowata - 30 zł - wpłacone
Jankamałpa - 50 zł - wpłacone
Poker - 100 zł - 230 zł ( z bazarkiem) - wpłacone
Alaskan Malamutte - 50 zł - wpłacone
Lipsik - 50 zł- wpłacone
Elik - 50 zł - wpłacone
Kropka73 - 100 zł - wpłacone
Tola - 50 zł
Ellig - 100 zł - wpłacone
Anula - 100 zł
Mruczka 150 zł - wpłacone

Razem na konto wpłynęło 1.210 zł

Z kwoty, która wpłynęła 1.210 zł odejmuję opłatę grudniową 829 zł. Zostaje na ten moment  381 zł na styczeń. 

Czekamy jeszcze na 150 zł. Anula już wpłaciła 100 zl ale Jaaga musi potwierdzić. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Doszły nowe wpłaty, na chwilę obecną to :

 

Ewa Marta -   50zł

alma591      -  30zł

kiyoshi        - 100zł

Gabi79       -   10zł

Isiak           -   50zł

limonka80  -   50zł

konfirm31  -    50zł

Mdk8         -    30zł

Nesiowata  -   30zł

MikAga        -  50zł

Anula           -  50zł

Livka            - 50zł

Mazowszanka13 - 50 zł

Jo37             - 30zł

Tianku          - 50zł

seramarias   - 100zł

Jaaga           - 30 zł 

danyww       -  50zł

elficzkowa   -  50zł

Keyuta         - 200zł

Poker           -  50zł

Moli@          - 100zł

Onaa            -   10zł

Ellig              -  30 zł

razem :        1300 zł

 

Bardzo Wam dziękuję.

  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 13:04, Ewa Marta napisał:

Trzymam kciuki za sunieczkę i już aktualizuję wpłaty:
 

Ewa Marta - 100 zł - wpłacone
agat21 - 100 zł- wpłacone
Limonka80 - 100 zł - wpłacone
Tianku - 30 zł
Aldrumka - 70 zł - wpłacone
Nesiowata - 30 zł - wpłacone
Jankamałpa - 50 zł - wpłacone
Poker - 100 zł - wpłacone 230 zł ( z bazarkiem)
Alaskan Malamutte - 50 zł - wpłacone
Lipsik - 50 zł- wpłacone
Elik - 50 zł - wpłacone
Kropka73 - 100 zł - wpłacone
Tola - 50 zł
Ellig - 100 zł - wpłacone
Anula - 100 zł

Razem na konto wpłynęło 1.030 zł

Z kwoty, która wpłynęła 1.030 zł odejmuję opłatę grudniową 829 zł. Zostaje na ten moment  201 zł na styczeń. 

Czekamy jeszcze na 180 zł, ale mam pytanie: Tianku, Tolu, Anula - czy będziecie wpłacać na konto Andrzeja, czy zdecydowałyście się wpłacić do Limonki?

 

 

 

 

Ja zrobiłam wczoraj przelew na konto p.Andrzeja 100zł dla szeczeniaczków i na konto limonka80 - 50zl na wieniec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...