Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 21.12.2021 o 21:55, Jaaga napisał:

Jeden ma juz zaklepany domek, mąż byl juz dzis na wizycie  Wszystko w porządku i maluch jedzie na święta juz do swojego domu, bo Pani ma 3 tyg. urlopu. Jutro ogarniemy kwestie  domu dla drugiego malucha.

Bardzo się cieszę, pan wczoraj po rozmowie wydał mi się godny zaufania, mam nadzieję,  że ankieta i wizyta to potwierdzą.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2021 o 23:41, agat21 napisał:

I oto prześliczne foty maluchów 🙂 Wstawiam na prośbę Jaagi. Przed chwilą dostałam zdjęcia. 🤩 Szczęściarz, który jutro jedzie do domu pierwszy z prawej 🙂

 

Resized_20211222_190012_resized.jpeg

 

Dodałam to zdjęcie jako główne na swoim olx. Tak jakby co 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2021 o 03:21, Tyśka) napisał:

Cuuuda! Czy poza tym jednym, który już ma DS i niedługo się przeprowadza, szykują się jakieś domy pozostałym?

Tylko drugi dom będzie sprawdzany i tyle. Więcej z wielu dzwoniących nie nadawało się nawet do wysyłania ankiety. 

 

Dnia 23.12.2021 o 00:39, helli napisał:

Ciut chyba się różnią, rozstawem oczu, hehe

Teraz bardziej, ale uwierz że różnice są bardziej widoczne na zdjęciach, niż na żywo.  Normalnie sprawdzam, który ma biale włoski na klatce i w jakim kształcie idzie to pasemko.  Tylko jedna suczka ma inną sierść niż rodzenstwo, taką gesciejszą i o brązowym odcieniu w świetle. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2021 o 09:01, Jaaga napisał:

Tylko drugi dom będzie sprawdzany i tyle. Więcej z wielu dzwoniących nie nadawało się nawet do wysyłania ankiety.  

Dobre będą i dwa domki... zawsze to troszkę lżej, na resztę przyjdzie pora. Wierzę, że telefony jakie dzwonią są poniżej krytyki, widzę jakie zapytania otrzymuję na olx. Standard to "jaka rasa" oraz "skąd odbior". Już nawet tutaj nie piszę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2021 o 09:59, Tyśka) napisał:

Dobre będą i dwa domki... zawsze to troszkę lżej, na resztę przyjdzie pora. Wierzę, że telefony jakie dzwonią są poniżej krytyki, widzę jakie zapytania otrzymuję na olx. Standard to "jaka rasa" oraz "skąd odbior". Już nawet tutaj nie piszę. 

Ja wczoraj dostałam sms takiej treści - W sprawie szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2021 o 13:52, Tola napisał:

Ja wczoraj dostałam sms takiej treści - W sprawie szczeniaka.

Mnie kilka dni temu obudził telefon. Była 3:49. Odbieram przerażona, że może coś się stało mojemu synowi albo mężowi. Słyszę : Dzień dobry, przepraszam, że tak późno, ale dopiero pracę skończyłem. Czy ten pies jeszcze jest?

Myślałam, że mnie szlag trafi, ale pytam jeszcze o którego psa chodzi, a gość mi na to, że o tego bokserka. Ja nie mam nawet podobnego do bokserka psa, więc opierniczyłam faceta mówiąc, że właśnie mnie obudził i żadnego boksera nie mam. 

Jak już spacerowałam z psami o 8 rano maiłam ochotę zadzwonić do niego i powiedzieć "ja w sprawie tego psa, o którego Pan pytał - nie mam takiego🙂  Na pewno bym go obudziła, ale mam miękkie serce i dałam mu spać 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...