Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 28.01.2022 o 13:14, Poker napisał:

Po ile miesięcy teraz mają i jak duże będą?

Maja skonczone 3 mies. Trudno powiedzieć, bo nie znamy ojca. Budowę maja jamnikowatą, ale bedą większe i masywniejsze, niż Gaja. Z tym, ze zarezerwowana jest ta największa sunia z miotu, więc została mniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2022 o 20:36, agat21 napisał:

To jedna zostanie już tylko niunia. Oby i ona zaraz znalazła dom. Pewnie będzie jej brakować siostry.

Pewnie tak. Są bardzo zżyte z Wabi, a jej tez dom się szykuje, czyli zostanie bez obu towarzyszek zabaw. Mam nadzieje, ze może jeszcze ktoś i na nią się zglosi, bo siostra najwcześniej jedzie w czwartek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2022 o 17:10, seramarias napisał:

Tak bardzo przykro... Basię poznałam osobiście, energiczną, zaganianą, zaangażowaną w pomoc tym, których los nie szczędził. Trudno uwierzyć, że już jej nie ma 😞

Również poproszę numer konta do wpłat na wieniec i psiaki

.😢.😢.😢.😢.😢

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2022 o 00:07, helli napisał:

J'ai mama Gaja? Wyluzowała się?

Mam do niej słabość, to jej spojrzenie i ta miłość go Jaagi

Gaja jest dziwnym psem. Poza mną dziczy i panikuje. Ja z kolei kilka razy dziennie pakuje się do niej na jej ulubiony fotel i tak leżymy razem, mizimamy się i przytulamy. Od sterylizacji zrobila się taka fotelowa. Gaja wtedy wpycha nos mi pod pachę i tak zamiera albo lize po twarzy i patrzy miłośnie.  Mamy spokój, bo warczy, odgryza inne psy i juz nauczyly się, że to czas i miejsce tylko dla nas obu. Przy innych ludziach Gaja traci ta pewnosc siebie i opanowanie. Jest lękliwa i nerwowa. Juz w pełni akceptuje mojego męża. Nawet zaczęła go trzymać się zębami za nogawkę, jak mnie. Kiedy jest przy niej starsza córka, to ją bacznie obserwuje. Nie jazgocze jak wczesniej, ale sledzi w skupieniu wzrokiem i nie jestem pewna, czy gdyby mnie nie było, to nie zaatakowałaby. Akceptuje tylko męża i mlodsza corke, ktora mieszka z nami. Na razie był ten jeden telefon do bloku z kotem. Panstwo juz nie odezwali się i chyba dobrze, bo ja nie dopuściłabym jej do swoich kotów po akcji upolowania w kilka sekund królika córki. Pani Magda mowi, że w schronisku jest sporo psów, które dorwalyby królika, a tolerują koty. Jednak obawiam się, że zareagowałaby tak samo na każdego futrzaka. Do tego jej zdolność wspinania się i forsowania przeszkód i nieszczęście gotowe.

Ta zarezerwowana jej coreczka ma zdolności po mamie. Tez tak samo wspina się po wszystkim. Wczoraj na spacerze uświadomiłam sobie, że male są wielkości doroslej Loni. Wydawało mi się, że już nie rosną, ale corka, ktora ich nie widziala 3 tyg. powiedziała, że są ogromne.

Link to comment
Share on other sites

 

Na koncie Gajki są następujące wpłaty :

27.01.2022r.          172 zł Aldrumka - bazarek

01.02.2022r.          10 zł Nesiowata

01.02.2022r.          50 zł Mruczka      deklaracja 02.2022r.

01.02.2022.r.         50 zł limonka80   deklaracja 02.2022r.

Bardzo dziękuję :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jutro państwo przyjeżdząją po większa sunie. O rodzinie dla drugiej  wolontariuszka mi nie mówiła już i nie pisała, więc może zrezygnowali. Maluchy zaszczepiłam, ale p. Magda obiecała w przyszłym tygodniu dowieźć szczepionki, więc nie bedzie dodatkowego kosztu.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie suczek za styczeń:

Gaja na rachunek 180 zl - w tym 150 zl z jej deklaracji, 30 zł to koszt odrobaczenia i 2 transportów: na sterylizacje i odbior po zabiegu. 300 zl będzie na fakturę na stowarzyszenie. 

Suczka, która zostaje u nas to Kreska . Rachunek za styczeń: 31 dni po 8 zl-248zł.

Gwiazdeczkę policzyłam już całość pobytu do dzis : 31 dni po 8 zl i 3 dni po 8 zl- razem 272 zł.

 

20220203_111426_resized.jpg

20220203_111358_resized.jpg

20220203_111315_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 09:42, limonka80 napisał:

Na koncie Gajki są następujące wpłaty :

27.01.2022r.          172 zł Aldrumka - bazarek

01.02.2022r.          10 zł Nesiowata

01.02.2022r.          50 zł Mruczka      deklaracja 02.2022r.

01.02.2022.r.         50 zł limonka80   deklaracja 02.2022r.

Z tych pieniędzy opłaciłam rachunek nr 09/2022 na kwotę 180 zł. za hotelowanie Gajki

Pozostało na dzień 03.02.2022r.   - 102 zł 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 08:37, Tyśka) napisał:

Dziekuję. Gwiazdeczka wczoraj pojechał ano nowego domu. Wszystkie maluchy dotąd trafiły na naprawdę fajne rodzinki. mam nadzieję, ze jeszcze i ostatniej się uda. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...