Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

  • agat21 changed the title to Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))
Dnia 29.07.2022 o 09:55, agat21 napisał:

To chyba mogę też zmienić tytuł wątku? Oby wszystkie wątki tak się kończyły 🙂

Jak najbardziej.

Za Panem ogłupiała od pierwszego dnia, z panią było trudniej. Ostatnia wiadomość: Dzisiaj bardzo się cieszyła jak wróciłam z pracy. Skakała piszczała,ganiała jak szalona. Jest nasza kochana

image000000(15).jpg

image000000(14).jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Rozliczam Gaję. 300 zl będzie jak zwykle na ostatnią fakturę dla Stowarzyszenia,  a 30 zl na paragon. Może resztę tu, jaka zostala przeznaczyć na Nuuke?

Pani Magdą prosiła podziękować zawsze niezawodnym paniom z dogo😀

Link to comment
Share on other sites

Chciałam rozliczyć Gajkę,bo miałam  45 zł na swoim koncie z bazarku Nadziejki. po opłaceniu ogłoszenia wyróznionego u Tyski (poprzednia strona) zostało 35 zł. 30 zł odliczę za paliwo 3 kursy - dwa zapoznawcze, jeden docelowy. Zostaje 5 zł. Limonka80,zamiast 30, wpłać proszę 25 zł. Zaraz z tel wstawię paragon. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2022 o 08:50, Jaaga napisał:

Można usunąć ogłoszenia. Gaja zostaje. Dostalam sporo zdjęć, postaram się w wolnej chwili wstawić. 

Cudna wiadomość, cudne zdjęcia.... mamy happy end i niech "żyją długo i szczęśliwie" jak w bajce ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2022 o 21:40, limonka80 napisał:

stan konta na 12.07.22r.                           + 190 zł

hotelowanie Gajki za VII                                  - 25 zł 

stan konta na 01.08.2022r.                          +     165 zł

 

Bardzo proszę darczyńców Gajki  - Malwę, Mruczkę i Nesiowatą o wypowiedzenie się, któremu pieskowi w potrzebie przekazać pozostałe na końcie suni środki. 

 

                                            

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...