Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 31.03.2022 o 14:30, limonka80 napisał:

stan konta na dzień 31.03.20122r. - 0 zł

wpłaty : Mruczka stała za IV   -  50 zł

               Nesiowata                 -  10 zł

              limonka80 stała IV     -  50 zł

   stan konta na 04.04.2022r.   110 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani,

życzę wszystkim Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych życzliwych osób, obfitości na stole świątecznych, miłości, zrozumienia i nadziei w lepszy czas, tak dla nas ludzi jak i dla zwierząt !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2022 o 00:52, Aldrumka napisał:

Dziękuję w imieniu Gajki.

Panie ze stowarzysznia podały do mnie telefon zainteresowanej adopcją pani. Pani zadzwoniła, jednak jak sama się określiła jest seniorką posiadajacą dwa niepełnosprawne koty i czeka na kolejnego niepełnosprawnego kotka ze schroniska. Szuka łagodnej, sprawdzonej suczki, która nie zrobi krzywdy kotom, które nie potrafią uciec. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.04.2022 o 08:01, Jaaga napisał:

Dziękuję w imieniu Gajki.

Panie ze stowarzysznia podały do mnie telefon zainteresowanej adopcją pani. Pani zadzwoniła, jednak jak sama się określiła jest seniorką posiadajacą dwa niepełnosprawne koty i czeka na kolejnego niepełnosprawnego kotka ze schroniska. Szuka łagodnej, sprawdzonej suczki, która nie zrobi krzywdy kotom, które nie potrafią uciec. 

To chyba nie jest miejsce dla Gajki 😞

Link to comment
Share on other sites

Również dziękuję w imieniu zapomnianej przez większosć Gajki. Chciałam potwierdzić, że wpłata z dogo od Limonka80 na nia dotarła juz na konto i dziękuję.

Postaram się Gajce zrobić nowe zdjecia, choc niedawno miała sesję i zdjęcia są chyba fajne. Tylko już nie mam pomysłu na znalezienie domu. Gaja jest trudnym psem. Z jednej strony wykazuje agresję, a z drugiej bardzo boi sie obcych. Kilka dni temu córka wróciła się z auta na drodze,bo czegoś zapomniała, a Gaja była w ogrodzie. Natychmiast rzuciła się na drzwi z przerażeniem, że to ktoś obcy i ją zabierze. Mało się na nich nie rozbiła. Nie sprawdzila zapachu, tyko od razu uznała sytuację za zagrożenie.

Jak wiekszość pewnie wie, rozważałam nawet zostawienie Gajki u nas, ale w gorszej sytuacji jest dzika Mela. No i zakładałam, że będziemy musieli pożegnać Barytona, który nie chodził 1,5 mies. Jednak chłopak dał radę, wiec nie ma mowy o eutanacji i adopcji innego psiaka, czy to Meli czy Gajki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2022 o 18:44, limonka80 napisał:

Przelew robiłam wczoraj i napisałam post, ale widzę że go nie ma, hmm... 🤔 zniknął...

Bo po napisaniu posta trzeba go jeszcze wysłać  1362567375_gifpuszczaoczko.gif.850652662732e189a4504c946e1f6afd.gif

  Mi też się zdarza napisać post i zamknąć program, a nie kliknąć w =Odpowiedz=.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2022 o 23:48, agat21 napisał:

Jamnik przyjazny kotom? Może takie i są, ale ja nie spotkałam. 

Tez to Pani powiedzialam, ale mowila ze miala dwie jamniczki i były łagodne. Dla mnie zacięty norowiec nie jest za dobrym pomysłem do kotów, królików czy gryzoni. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2022 o 09:38, limonka80 napisał:

🙄 Wydaje mi się, że dałam ,,odpowiedz" , ale jestem ostatnio wiosennie roztargniona więc ... 🙂 

Wiosnaaa, wiosna, wiosna, ach to Ty...  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...