Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 1.11.2021 o 21:01, agat21 napisał:

Sunia prześliczna, uszy takie jamniorowate. 🙂

cudna jest, ale ma smutek i  lęk w oczach, pewnie szczęśliwego życia dotąd nie miała.

Przelałam 50 złotych na pierwsze koszty, będę zaglądać i postaram się jeszcze grosik dorzucić ❤️

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 10:13, mari23 napisał:

cudna jest, ale ma smutek i  lęk w oczach, pewnie szczęśliwego życia dotąd nie miała.

Przelałam 50 złotych na pierwsze koszty, będę zaglądać i postaram się jeszcze grosik dorzucić ❤️

Serdeczne dzięki Mari! 😘 😘 😘 Masz tyle swoich zwierząt i zawsze jeszcze pomagasz innym. ❤️🧡

Link to comment
Share on other sites

Ewu po obdzwonieniu wszystkich hotelików  i odmowach w każdym zadzwoniła o ratunek dla suni, bo małe w schronisku nie miałyby szansy. Zgodzilam się na awaryjny pobyt, ale jeśli ktoś ma jakiś pomysł na rodzinke,  na umieszczenie ich do czasu adopcji szczeniat, to będę wdzięczna, bo wzięłam je naprawde awaryjnie. Mialam wczoraj jechać na groby jak chyba wszyscy, ale utknelam w domu, bo  Ewu udało się zorganizować transport do nas. Mama puknęła się w glowe, do cioci nie miałam odwagi zadzwonić, bo nie pojawiłam się na grobie taty, który zmarł 5 tyg. temu. Jednak bardziej byłam potrzebna wczoraj żywym. Sunia jest w pokoju z moimi suniami, wiec musiałam zostać.  Przyjechala osobno w klatce, maluchy w transporterku i bardzo teraz boi się o szczeniaki. Warczy, nie pozwala do nich podejść, obserwuje każdy ruch.  

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapytam tutaj, bo może więcej osób zaglądnie.  Jest osoba chętna na Martiego ze Świdnicy.  Czy ktoś zna kogoś kto mógłby tam zrobić wizytę  PA? Bardzo fajnie dom się zapowiada i mamuśka z rodzinką mogłyby spokojnie zostać, gdyby nasz największy młodzik  pojechal do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 11:28, Jaaga napisał:

Zapytam tutaj, bo może więcej osób zaglądnie.  Jest osoba chętna na Martiego ze Świdnicy.  Czy ktoś zna kogoś kto mógłby tam zrobić wizytę  PA? Bardzo fajnie dom się zapowiada i mamuśka z rodzinką mogłyby spokojnie zostać, gdyby nasz największy młodzik  pojechal do siebie.

Mam bardzo fajne namiary 🙂 Pani że Świdnicy, Prezeska Fundacji Mam Pomysł robiła wizyta pa dla Amika. Wyślę Ci namiary na pw. Jak nie Ona, to może jej przyjaciele z Fundacji.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 11:56, Tyśka) napisał:

Mam bardzo fajne namiary 🙂 Pani że Świdnicy, Prezeska Fundacji Mam Pomysł robiła wizyta pa dla Amika. Wyślę Ci namiary na pw. Jak nie Ona, to może jej przyjaciele z Fundacji.

Ślicznie dziękuję. JestEm w kontakcie z chętną panią, zadzwonię do fundacji i mam nadzieję, ze nic nie dzieje ię bez przyczyny i Marti znajdzie swój dom, żeby maluchy miały gdzie się odchować.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...