Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 5.01.2022 o 21:11, Jaaga napisał:

Juz możecie puścić kciuki- pomogły. Pani Justyna, ktora jest DT kotów z ZEA na prośbę Toli  była dzis na wizycie i dala zielone światło. Tola chyba nie miała jeszcze czasu tu napisać, że po Beę przyjeżdża nowa rodzina jutro popoludniu. 

Pisałyśmy razem;).

Tak, jestem bardzo wdzięczna p. Justynie, bo pojechała na wizytę z Mysłowic pociągiem, potem autobusem.

Dziękujęserce-ruchomy-obrazek-0829.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2021 o 21:10, elik napisał:

A na moim bazarku wciąż brakuje wpłaty  😞

2.01.2022 wreszcie mogłam przelać na konto obu suczek kwotę 510,00 zł z bazarku zakończonego 12.12.2021 r.

Serdecznie dziękuję biorącym udział w bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2022 o 22:37, elik napisał:

2.01.2022 wreszcie mogłam przelać na konto obu suczek kwotę 510,00 zł z bazarku zakończonego 12.12.2021 r.

Serdecznie dziękuję biorącym udział w bazarku.

Jeszcze raz Elu bardzo dziękuję za bazarek, kwota znacznie powiększy konto Kofi i Bei serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Dnia 5.01.2022 o 23:18, Tyśka) napisał:

Cudownie:) Szczęścia, psinko! To zdejmuję ogłoszenie Bei.

Tak, to ten czas. Pięknie Ci Tysiu dziękuję  za pomoc w ogłaszaniu, masz spory udział w szczęściu obu suczekserce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Dziękuje też Jagnie i b-b serce-ruchomy-obrazek-0824.gif

Dnia 5.01.2022 o 23:56, Ewa Marta napisał:

Jakie dobre wiadomości!

Tak, to ogromna radość, kiedy poszukiwanie domu dla 4 suczek kończy się tak wspaniale:).

Radość tym większa, że szczeniaki pokonały straszną chorobę.

Dnia 6.01.2022 o 23:07, Poker napisał:

Chociaż te wiadomości trochę pocieszają.

Tak już jest, ze te dobre wieści przeplatane są tragicznymi, a tym razem odeszła jedna z nas:(

Dnia 7.01.2022 o 03:34, Nesiowata napisał:

Trzymajcie się dziewczyny.

Dziekuję w imieniu suczek, przy takim wsparciu będzie dobrze:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brzusio do góry czyli czuje się bezpiecznie.

helli ma rację, ta wtyczka jest w złym miejscu. Trzeba ją wyciągnąć z kontaktu. Chyba , że w domu jest bezpiecznik różnicowy, który natychmiast wyłączy dopływ prądy. Ale i tak lepiej nie kusić losu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 22:44, Poker napisał:

Brzusio do góry czyli czuje się bezpiecznie.

helli ma rację, ta wtyczka jest w złym miejscu. Trzeba ją wyciągnąć z kontaktu. Chyba , że w domu jest bezpiecznik różnicowy, który natychmiast wyłączy dopływ prądy. Ale i tak lepiej nie kusić losu.

Przekażę młodym, dziękuję za czujność, helli też, tylko mi podwójne cytowanie nie wskakuje

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 23:01, elik napisał:

Pewnie miałaś na myśli helli.

No pewnie, że helli, przepraszam.

Ja nadal jestem myślami w czasie, kiedy była z nami Zulinka.

I tylko czasami w terażniejszości, do której wciąż się spóżniam i na którą wciąż brak mi czasu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2022 o 23:51, Tola napisał:

No pewnie, że helli, przepraszam.

Ja nadal jestem myślami w czasie, kiedy była z nami Zulinka.

I tylko czasami w terażniejszości, do której wciąż się spóżniam i na którą wciąż brak mi czasu. 

naprawdę nie masz za co przepraszać. Tyle serca, tyle dobra, tyle pomocy otrzymuje od Ciebie tak wiele, wiele psiaków i kociaków ❤️ nawet z bólem w sercu,  w czasie żałoby o nikim nie zapominasz ❤️❤️❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 12:47, mari23 napisał:

naprawdę nie masz za co przepraszać. Tyle serca, tyle dobra, tyle pomocy otrzymuje od Ciebie tak wiele, wiele psiaków i kociaków ❤️ nawet z bólem w sercu,  w czasie żałoby o nikim nie zapominasz ❤️❤️❤️ 

Dzięki mari za cieplutkie słowa, ale uwierz, że wiele wysiłku kosztuje mnie  każdy nowy dzień:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...