Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Pani Ania z Krakowa, do której  mają jechać szczeniaki po pobycie w lecznicy już powiadomiona i czeka jutro na potwierdzenie, że Tola może opuścić lecznicę.

DT już zakupił potrzebną karmę, którą wskazała Jagna; zrezygnował z pomocy finansowej, zaoszczędzone pieniądze mam przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia, bardzo dziękujęserce-ruchomy-obrazek-0212.gif

Mam ogromną nadzieję, że jutrzejsze poranne informacje będą lepsze i Tola wyjedzie z lecznicy, a stan  Stefci poprawi się i będzie już coraz lepiej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2021 o 19:56, Tola napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z p. Magdą - suczki mogą być w DT do 22 grudnia, czyli ten najbardziej newralgiczny czas po przebytym parwo. Potem rodzina wyjeżdża na czas świąteczny poza granice Polski.

Może uda się znaleźć przez ten czas DS...

A ja już naiwnie się rozmarzyłam, że DT pokocha sunie tak bardzo, że ich nie odda i zostanie DS...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2021 o 20:13, mari23 napisał:

A ja już naiwnie się rozmarzyłam, że DT pokocha sunie tak bardzo, że ich nie odda i zostanie DS...

To nie tylko TY Maryś masz takie marzenie...

A wszystko może się zdarzyć, czas pokaże,  kto Toli pisany...

Na razie cieszmy się, że sunia ma gdzie pojechać, że będzie pod troskliwa opieką, bo gdyby nie ta oferta pomocy, sytuacja byłaby tragiczna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie od Jagny, jak dostane fakturę wstawię ją tutaj :

BEA od 06.11.21

30 zł Test lamblia 

10 zł odrobaczenie 
130 zł badanie krwi opłacone ( zwrot dokonany przez Anulę)
7,50 zł odrobaczenie Dolpac
35 zł szczepienie (zbiorowa faktura ze środków na walkę z parwo)
tabletki Hepatiale 27,59 zł
Tabletki Bioheparenex -18,44 zł
Karma RC Hepatic 12 kg zooplus (-10% rabat) - 229,32 zł
hotelowanie - 10 dni po 10 zł- 100 zł +15 dni po 8 zł -120 zł= 220 zł
Faktura na ZEA 542,85 zł
 
Koffi i szczeniaki przyjazd 16.11.21 
Hotelowanie Koffi 15 dni - 150 zł
Test lamblie 30 zl (ujemny)
dolpac odrobaczenie 10 zł + 5zł szczeniaki=15 zł
szczepienie Nobivac ( stefcia) i Vanguard (Koffi) - 60 zł
Stefcia - 10 dni po 7 zł - 70 zł
Tola - 5 dni po 7 zł= 35 zł
Faktura na ZEA 360 zł
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 16:45, Tola napisał:

Po rozmowie z wetem podjęliśmy decyzję, że Tola dopiero jutro pojedzie do DT; sunia nie jest jeszcze w pełni zdrowa i ten jeden dodatkowy dzień pod fachową opieka jest bardzo ważny.

Stefcia wciąż  walczy.

Słusznie. Jeszcze jeden dzień fachowej opieki dla pełnej jasności, że suni już nie grozi nawrót tej wstrętnej choroby. 

Stefciu, dziecinko słodka walcz serduszko.          

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 16:45, Tola napisał:

Po rozmowie z wetem podjęliśmy decyzję, że Tola dopiero jutro pojedzie do DT; sunia nie jest jeszcze w pełni zdrowa i ten jeden dodatkowy dzień pod fachową opieka jest bardzo ważny.

Stefcia wciąż  walczy.

Nie na sie co spieszyć w takiej sytuacji. 

Trzymajcie się zdrowo maluchy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do przychodni, właśnie mała była przekazywana. Druga ma biegunkę, więc zostaje nadal w przychodni. lekarz liczy, że w poniedziałek bedzie do zabrania.

Dostałam na swoje konto 300 zł od Helli i przekazałam te pieniądze na konto ZEA, bo oni bedą opłacać fakturę za Tolę. Ustaliliśmy, że lekarz wystawi teraz fakturę za Tolę, a za Stefcię po zakończeniu leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 11:47, Tola napisał:

Już jadę, wygrałam walkę o życie, dziękuję za pomoc🥰

spacer.png   spacer.png

Huraaaaa.  Jakby można było, dałabym całą pulę lajków. Kochana maleńka sunieczko jak dobrze, że już jesteś zdrowa i gotowa do lepszego życia!

hurra.gif.a4e1f384e78abddf366c7f666be03aee.gif      875706400_psieserce.png.55b6f4735d43f5feaa19a06e9aae9794.png       957110744_tacz.gif.2d3c30ce95e01fb3a24f965baff717d1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...