Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.11.2021 o 14:39, Jaaga napisał:

Dzis po 15.00 mam odebrać 5 fiolek surowicy. Bede znac cene. Dwie sa do zwrotu od Ewu , dwie zostana podane na jeden raz Andżeli, ostatnia na jutro po powtórki dla maluchów. nie mam surowicy na kolejne a kolejne dawki dla Andżeli ( 4 butelki). Za surowice muszę zapłacić gotówką, bo to grzecznościowo ktoś jedzie po nie do Czech. Myśle, że w tej sytuacji najlepiej na moje konto, bo za wCZORAJSZĄ WIZYTĘ NA dyżurze (165 zł), szczepionki dla wszystkich tymczasowych i dziś za surowicę musze płacić gotówką. Zapłaciłam za środki do dezynfekcji. Mała wczoraj objechała 3 lecznice. Mąż jeździł z nią od 8,30 do 21.30.

Nie będę miała czasu  zaglądac tu i często pisać. Dziś jeszcze podałam wszystkim młodym gamavit. Przydałby się Fosprenil, tylko nie mam. Gdyby ktoś dał radę kupić na jakims serwisie i przesłac, byłabym wdzięczna. Pojawiają się oferty na olx i allego. To jest typowo na choroby wirusowe.

wyslałam zdjęcia mamy i siostry zrobione telefonem do Toli, to potem tu wstawi.

Jagna ja będę tu pisać, jestesmy przcież w kontakcie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 15:01, ewu napisał:

Wyjaśnię że to nie była moja surowica, ja nie  potrzebowałbym zwrotu. To surowica , którą dała moja Znajoma.

Ewu, tak powiedziała mi p. Karolina. Surowica zawsze gdzie powinna być i bardzo dziekuje, ze zdołałaś załatwić pożyczenie jej. Okazało się że moja p. Doktor sama musiala jechać po surowice i dopiero wraca. Ma podliczyć koszty. Mąż juz wyjechał do przychodni. Druga mala sunia jest zdrowa, zgryzly z mamą tapetę i ogryzly drzwi i ścianę.  Oby tal bylo dalej. Pierwszy raz cieszą mnie zniszczenia 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 13:36, Jaaga napisał:

Faktura na ZEA przyjdzie produktami .

Pytam, bo jeśli trzeba będzie pokryć jakiś koszt, na który nie będzie faktury, to myślę, że uczestnicy bazarku pozwolą na pokrycie go z zebranych na bazarku środków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 15:33, elik napisał:

Pytam, bo jeśli trzeba będzie pokryć jakiś koszt, na który nie będzie faktury, to myślę, że uczestnicy bazarku pozwolą na pokrycie go z zebranych na bazarku środków.

To może ten Fosprenil, na który Ewu wyłożyła? Mam 5 fiolek surowicy. Mąż zapłacił gotówką 400 zl, będę mieć fakturę na ZEA. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 16:37, Jaaga napisał:

No rzeczywiście, Basia napisała że z przesyłką.  Przepraszam za zamieszanie. 

Nic nie szkodzi Jaguś. W Twoim stanie nerwów, to nic dziwnego. I tak trzymasz się lepiej, niż sytuacja na to pozwala.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 12:31, Aska7 napisał:

Trzeba powiadomić. Tam nie było innych szczeniaków. Jak jakieś będą to trafią do tego boksu plus cała masa osłabionych, chorych psów to potencjalna katastrofa. Niech lepiej zdezynfekują boks i wiedzą o wszystkim.

Tola pisała, że schronisko powiadomione.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...