Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Bardzo proszę o zgłaszanie na bazarku proponowanych tu imion. Było ich sporo więc możemy już zacząć zabawę. Bardzo proszę wziąć pod uwagę fakt, że sunie są dwie, a bazarek jeden więc dla pełnej jasności proszę podawać, której suni propozycja dotyczy.

Sunia, która jest już u Jaaga ma numerek 1, a sunia, która jest jeszcze w schronisku ma nr 2.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 11:55, elik napisał:

Dzięki za chęć pomocy, ale małe nie mogą czekać, kasa bardzo potrzebna na diagnostykę, odrobaczenie itp. 
Na pewno nie będzie to tak profesjonalny bazarek, jak mogłabyś zrobić, ale nie ma innych chętnych wiec ja zrobiłam na prędce i serdecznie zapraszam na bazarek. Link w moim podpisie.

Elu, Twój bazarek jest na pewno profesjonalny i lepszy od mojego. Ale nie widzę linku. Poszukam po prostu w bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 11:55, elik napisał:

Dzięki za chęć pomocy, ale małe nie mogą czekać, kasa bardzo potrzebna na diagnostykę, odrobaczenie itp. 
Na pewno nie będzie to tak profesjonalny bazarek, jak mogłabyś zrobić, ale nie ma innych chętnych wiec ja zrobiłam na prędce i serdecznie zapraszam na bazarek. Link w moim podpisie.

Elu, bardzo dziękuję - tym bardziej, że masz tyle innych obowiązków tutaj na forumkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0090.gif.

Zaraz tam biegnę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 18:26, elik napisał:

1328933072_zastanawiasi.png.264c3c96de747370e3b7b04f3bba5de8.png   Oooo a to gips!  Czy ktoś jeszcze nie widzi moich podpisów?  Albo raczej, czy ktoś widzi linki w moim podpisie?

 

Dnia 8.11.2021 o 18:59, Tola napisał:

Ja widzę, na bazarek imienny weszłam z tego wątku

 

Dnia 8.11.2021 o 18:59, Nesiowata napisał:

Ja widzę.

 

Dnia 8.11.2021 o 19:24, pyra napisał:

ja widzę oba

 

Dnia 8.11.2021 o 19:25, Poker napisał:

ja też widzę ,ale dopiero teraz.

 

Dnia 8.11.2021 o 19:31, kado napisał:

A ja nie widzę 🤔

 

Dnia 8.11.2021 o 19:41, Tyśka) napisał:

Z telefonu i sprzętu mobilnego nie widać podpisów. Dlatego wklejam podlinkowany bazarek z podpisu:

I bazarek imienny dla 2-ch suczek

No i się wyjaśniło  🙂

Dzięki Tysiu  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 13:35, agat21 napisał:

Elu, Twój bazarek jest na pewno profesjonalny i lepszy od mojego. Ale nie widzę linku. Poszukam po prostu w bazarkach.

Jesteś bardzo uprzejma, dziękuję, ale nie mam wątpliwości, że tu przeceniasz moje umiejętności  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...