Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dzis robiłam jej zdjęcia, rano Toli wyślę. Jest przefajna, ciągnęła do szczeniaków, ale niestety ze względu na pobyt w schronisku, nie może się z nimi bawić.  Jest kontaktowa, skoczna. Wpakowała się na kanapę i robiła tam na leżąco wygibasy. Jest znacznie mniejszą, niż wydawala się na wstawionych tu zdjęciach. Z jedzeniem tez się trochę rozwiązało. Okazało się, że zasmakowała jej dla szczeniaków karma Reico. Miałam na stoliku w pojemniczku i nie spuszczała z niej wzroku. Zjadla z  apetytem dużą porcje, ale po jednej kuleczce. Mam nadzieję, że jej przyszli właściciele kupią jej ta karmę, bo przy takim maleństwie to nie jest jakiś mega wydatek. Ja jej mowie Lusia- Milusia, bo nie wiem jak wołać,a to taki  milaczek.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja  🙂  Dzisiejszy dzień wykorzystałam do robienia bazarku w 40% dla sunieczek. Mam nadzieję, że jutro uda misie zakończyć robienie bazarku rzeczowego i otworzyłabym bazarek imienny, chyba, ze jest ktoś, kto zechciałby go zrobić o co bardzo proszę, bo ja już oddycham nogawkami  i w końcu padnę, jak mucha  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Ze schronu w Lublinie adoptowałam sunię, którą nazwałam Bellisima.  Odeszła kilka lat temu mając 16 lat.
Lusią nazwałam słodką szczeniorkę, tymczaskę z punktu przetrzymań w Pszczynie. To była jedna z pierwszych tymczasek od ewu
Mam sentyment do tych imion.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2021 o 20:57, elik napisał:

Jestem i ja  🙂  Dzisiejszy dzień wykorzystałam do robienia bazarku w 40% dla sunieczek. Mam nadzieję, że jutro uda misie zakończyć robienie bazarku rzeczowego i otworzyłabym bazarek imienny, chyba, ze jest ktoś, kto zechciałby go zrobić o co bardzo proszę, bo ja już oddycham nogawkami  i w końcu padnę, jak mucha  🙂  

Bardzo chciałabym pomóc, ale w bazarku imiennym nie potrafię.

 

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam Toli zdjecia. Wstawi później. Na razie wstawiam te, które mają odpowiednio mały rozmiar. Częśc akurat z tych jest taka raczej tu, nie do ogłoszeń 😉 Jednak pewnie kazdy jest tu ciekawy sunieczki. Proszę o okreslenie si, kto i gdzie może małą ogłosić? Ja ogłoszenie zrobię na Bielsko-Białą. 

DSC06083 (1).JPG

DSC06106 (1).JPG

DSC06124 (1).JPG

DSC06132 (1).JPG

DSC06147 (1).JPG

DSC06153 (1).JPG

DSC06155 (1).JPG

DSC06159 (1).JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 11:05, agat21 napisał:

Chętnie bym zrobiła im bazar imienny, ale w tym tygodniu już nie dam rady, mam wyjazdy i dużo pracy 😞

Dzięki za chęć pomocy, ale małe nie mogą czekać, kasa bardzo potrzebna na diagnostykę, odrobaczenie itp. 
Na pewno nie będzie to tak profesjonalny bazarek, jak mogłabyś zrobić, ale nie ma innych chętnych wiec ja zrobiłam na prędce i serdecznie zapraszam na bazarek. Link w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...