Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY! Azylowe dziękują! Na zakup słomy i opału zimowego, wspomóż Azylowego psiaka! Do 26.11.br godź 22:00


kinga_kinga7

Recommended Posts

Kochani dogomaniacy, kochane cioteczki, zbliża się zima, trudny czas dla naszych bezdomniaków, którzy są podopiecznymi Stowarzyszenia w Białej Podlaskiej. Musimy zabezpieczyć się w jedzonko (mokre, suche, makarony, warzywa), opał zimowy (węgiel, drzewo) i słomę, żeby te zimowe dni, wieczory były dla nich cieplejsze! Będziemy też przeogromnie wdzięczni za wsparcie rzeczowe! Pomóżcie proszę, ja proszę już po raz któryś ... ale wszystko to robię dla nich, bo one nie poproszą 😥 bazarek jest wirtualny, można kupić słomę, opał i jedzenie, a można cały pakiet zimowy, bardzo prosimy ...

Ponieważ na dogomanię zaglądam już rzadko, wybaczcie jeśli nie będzie mnie. Szukanie i proszenie o darowizny, prowadzenie strony www i fb zajmuję trochę, a ponieważ ja staję na głowie, żeby załatwić im wszystko co potrzeba, mogę nawet czasami zapomnieć, że mam tu bazarek, mogę na już nie podać konta, jak coś to piszcie też na pw, dostanę przypomnienie i wejdę ☺️☺️

 

 

 

 

FB_IMG_1635499706523.jpg

FB_IMG_1635499724686.jpg

FB_IMG_1635499740135.jpg

Link to comment
Share on other sites

To zaczynamy i zapraszamy po zimowe cegiełki, rozliczenie bazarku!

Jo cegiełka 20,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Aldrumka cegiełka 20,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Agat21 cegiełka 30,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Nesiowata cegiełka 10,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Figunia cegiełka 100,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Limonka cegiełka 30,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Grażka123 cegiełka 50,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Poker cegiełka 20,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Elmas cegiełka 20,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Andegawenka cegiełka 20,- MAMY CEGIEŁKĘ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...