Jump to content
Dogomania

Rozliczony 69 zl Dziekuje Pieknie!Tuptusiowi Sercem Calem Terenia teresaa118 i Nadziejka 8.11


Nadziejka

Recommended Posts

  • Nadziejka changed the title to Dokladam fantuskowo! Tuptusiowi Sercem Calem Terenia teresaa118 i Nadziejka Zapraszamy Dobreduszki 8.11
Dnia 27.10.2021 o 15:43, agat21 napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Nr 7 poproszę w opcji KT i mam pytanie czy firma produkująca żele nie testuje na zwierzętach, czy jest jakakolwiek informacja na ten temat?

Portenki boksereczki num 8 sa piekne takie jak num 7, tylko nie znalalzam zdjatka fajnego w googlu 
polecam polecam ten sam sklad , ta samam firma tylko paseczki w deliktanej zieleni
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 09:40, Nadziejka napisał:
Portenki boksereczki num 8 sa piekne takie jak num 7, tylko nie znalalzam zdjatka fajnego w googlu 
polecam polecam ten sam sklad , ta samam firma tylko paseczki w deliktanej zieleni

Nadziejko, no to dawaj te porteńki nr 8 również 😄 Nie mogę Ci odmówić 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam bazarki w wykonaniu Nadziejki, one sa takie niecodzienne. Te rzeczy, ktore Nadziejka wystawila dostalam w swojej aptece przy wykupowaniu lekow jako gratiski. A bokserki kupilam za male, a w rodzinie mam ludzi ponad 186 i 100 kg. Mam nadzieje, ze uda sie jej wszystko sprzedac dla dobra wybranych psiakow. Kupujcie ludziska, jedyna okazja....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...