Jump to content
Dogomania

POMOCY. BRAKUJE 215,- DEKLARACJI .Kat czy ofiara ? Jednak ofiara nieodpowiedzialnych ludzi. Już na wolności - u Jaaga. Smutna zagubiona w schroniskowym świecie owczareczka .


mdk8

Recommended Posts

Dnia 21.11.2021 o 11:51, Jaaga napisał:

Andżela jest miłym dla człowieka psem, ale nie jest najłatwiejsza. Bardzo szybko się denerwuje, jest o mnie bardzo zazdrosna. Trudno jej się odnaleźć wśród innych psów.  Boi się ich, ale jednocześnie broni swojego pokoju, z którego najchętniej nie wychodziłaby. Dzis dalam ją do Suvi, to leży na bruku przy ogrodzeniu i co jakiś czas mnie nawołuje. Wczoraj weszła na wybieg i poszła do budy, a tam była Suvi i wyskoczyła ją pogonić.  Dalam nowe kołdry do budy, Suvi uznała ze jest chyba wygodniej niż na kocach w jej budzie. Dzis dalam kołdrę tez Suvi ale Andżela i tak boi się  wejść do pustej budy. Leży jak wyrzut sumienia.

Nic jej nie będzie. Chce leżeć i się użalać, to niech leży.

Z ogromnym niepokojem czekam na rozwój sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2021 o 11:51, Jaaga napisał:

Andżela jest miłym dla człowieka psem, ale nie jest najłatwiejsza. Bardzo szybko się denerwuje, jest o mnie bardzo zazdrosna. Trudno jej się odnaleźć wśród innych psów.  Boi się ich, ale jednocześnie broni swojego pokoju, z którego najchętniej nie wychodziłaby. Dzis dalam ją do Suvi, to leży na bruku przy ogrodzeniu i co jakiś czas mnie nawołuje. Wczoraj weszła na wybieg i poszła do budy, a tam była Suvi i wyskoczyła ją pogonić.  Dalam nowe kołdry do budy, Suvi uznała ze jest chyba wygodniej niż na kocach w jej budzie. Dzis dalam kołdrę tez Suvi ale Andżela i tak boi się  wejść do pustej budy. Leży jak wyrzut sumienia.

Andżela pewnie pierwszy raz w życiu spotkała człowieka który dobrze ją traktuje i chce go mieć tylko dla siebie.

Wszystko jest dla niej nowe - spokój, pełna miska, swoje miejsce, stado .....

Nie wie co robić, nikt wcześniej jej tego nie nauczył, niczego dobrego jej nie pokazał. 

Wierzę, że da się to odpracować, że będzie dobrze.   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 18:45, Aska7 napisał:

Suvi to zakapior. Prędzej owczarka dostanie łomot.

 

Dnia 21.11.2021 o 14:20, wiolhelm170 napisał:

Suvi pogoniła Angelę czy odwrotnie?

Jednak Suvi to "zakapior" 😉 broni swoich włości...

Mam nadzieję, że sunieczki się dogadają i będą przyjaciółkami - mocno trzymam kciuki za obie ❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Byłam w domu i Andżela bardzo ucieszyła się na mój przyjazd. Zostawiona sama na zewnątrz z psami nie wszczyna konfliktów. Biedulka, bardzo sie wystraszyła, bo miałam umówione strzyżenia psiaków na niedzielę rano. Pierwszy raz byla na zewnatrz, kiedy ktoś do nas podjechał i jak zobaczyła mojego znajomego, to rzuciła się na drzwi do domu z szalonym drapaniem, tak bardzo sie bała obcego mężczyzny. Niespodziewana reakcja dorosłego owczarka. Chyba nie mamy pojecia co przeszła, skoro tak zareagowała.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2021 o 12:17, Jaaga napisał:

Byłam w domu i Andżela bardzo ucieszyła się na mój przyjazd. Zostawiona sama na zewnątrz z psami nie wszczyna konfliktów. Biedulka, bardzo sie wystraszyła, bo miałam umówione strzyżenia psiaków na niedzielę rano. Pierwszy raz byla na zewnatrz, kiedy ktoś do nas podjechał i jak zobaczyła mojego znajomego, to rzuciła się na drzwi do domu z szalonym drapaniem, tak bardzo sie bała obcego mężczyzny. Niespodziewana reakcja dorosłego owczarka. Chyba nie mamy pojecia co przeszła, skoro tak zareagowała.

Biedna 😞 jak bardzo musiała się bać w schronisku, tam mężczyźni pracują 😞 😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...