Jump to content
Dogomania

POMOCY. BRAKUJE 215,- DEKLARACJI .Kat czy ofiara ? Jednak ofiara nieodpowiedzialnych ludzi. Już na wolności - u Jaaga. Smutna zagubiona w schroniskowym świecie owczareczka .


mdk8

Recommended Posts

Aska7, jesteś wspaniałą osobą! Bardzo Ci dziękuję za tak  ogromną pomoc. Małej suni Tola pewnie prędzej czy później znalazłaby transport, ale oneczka pozostałaby bez szansy w schronisku.

Tak się cieszę, że razem udaje nam się jej pomóc. Sunieczka to przypadek, gdzie potrzebne było zaparcie się i wręcz desperacja, ale powoli udaje się. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 13:16, Jaaga napisał:

Sunia ma rozbrajające spojrzenie. Tylko boli i gniecie mnie w sercu, ze chłopak pozostal tam bez szansy. Czekam niecierpliwie na sunię. 

Bardzo rozbrajające, i spojrzenie i cały wyraz pyszczka .....

Takiego pecha miała ona i jej towarzysz, że na takich ludzi trafili, mnie też bardzo żal psa który został, nic dobrego go raczej nie czeka, starość w schronie taka podła ..... 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 13:32, limonka80 napisał:

Bardzo rozbrajające, i spojrzenie i cały wyraz pyszczka .....

Takiego pecha miała ona i jej towarzysz, że na takich ludzi trafili, mnie też bardzo żal psa który został, nic dobrego go raczej nie czeka, starość w schronie taka podła ..... 

 

Pokazywałam dzisiaj Aska7 owczarka:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 14:04, Tyśka) napisał:

Szczęśliwej drogi suniu! Czy ona ma już wybrane jakieś imię?

Nie,  czekałam, że może ma swoje imię z domu zapisane. Z powodu zamieszania wywołanego sunuiami maluszkami nawet nie spytała Toli o jej ksiażeczkę.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest cudna, łagodna i przyjazna. Owarczał ją Borys, który był zazdrosny o reklamówke smaczków od Aska7. Zresztą uznał, że Aska  w obliczu takiego atutu jest lepszym domem niż my, więc chciał z Nia pakować się i jechać.Dziękuję wszystkim tym, którzy w sunię wierzyli i byli zdesperowani do pomocy na równi ze mną. Dziekuję Marcie i Jarkowi, Aska7 i każdemu, kto dołożył choc dobre słowo do tego, ze sunia dzis jest wolna!

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 14:16, Jaaga napisał:

Nie,  czekałam, że może ma swoje imię z domu zapisane. Z powodu zamieszania wywołanego sunuiami maluszkami nawet nie spytała Toli o jej ksiażeczkę.

 

Dnia 16.11.2021 o 15:10, Aska7 napisał:

Nie ma. Piszę, bo stoję na przejeździe. Ona jest malutka jak ma owczarka.

Książeczka jest nowa, założona w schronisku po zabiegu. 

By może w poprzednim domu była szczepiona tylko p/w wściekliźnie i nie miała książeczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...