Jump to content
Dogomania

POMOCY. BRAKUJE 215,- DEKLARACJI .Kat czy ofiara ? Jednak ofiara nieodpowiedzialnych ludzi. Już na wolności - u Jaaga. Smutna zagubiona w schroniskowym świecie owczareczka .


mdk8

Recommended Posts

Dnia 24.10.2022 o 21:26, mdk8 napisał:

tyle przelać za puszki ?

Dziękuję, zwrot dotarł. Tylko nie dostałam faktury ani z puszkami, ani na maila czy allegro. Napisałam dziś wiadmomość do firmy o dosłanie faktury. Jak nie doślą, to zrobię screen z allegro, ze kupiłam i zapłaciłam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 10:44, mdk8 napisał:

Jaaga kupujemy lek dla Andżeli ? Są pieniądze .

Mysle, ze lepiej ten, co mam sprawdzony.  Dzis mam zrobić jej dwa zdjęcia do zakończenia zbiorki i z niej lepiej kupić lek, bo w końcu nie będzie tych pieniędzy na co rozliczyć. To kwestia kilku dni. Karmy się nie dało, ale leki warto. Sprzedawca puszek odpisal, ze wyle fakturę do dziś. Na razie nie dostałam. Jak coś to jutro wstawie screen, ze za tule kupilam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2022 o 12:04, Jaaga napisał:

Mysle, ze lepiej ten, co mam sprawdzony.  Dzis mam zrobić jej dwa zdjęcia do zakończenia zbiorki i z niej lepiej kupić lek, bo w końcu nie będzie tych pieniędzy na co rozliczyć. To kwestia kilku dni. Karmy się nie dało, ale leki warto. Sprzedawca puszek odpisal, ze wyle fakturę do dziś. Na razie nie dostałam. Jak coś to jutro wstawie screen, ze za tule kupilam.

ok. Jak dla mnie f-ry nie musisz wstawiać . 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2022 o 21:17, Tola napisał:

Na koncie ZEA są wpłaty dla Andżeli:

20 zł - Nesiowata

100 zł - Agnieszka P. Piastów

200 zł - Monika M. Sosnowiec

10 zł - Ewelina S. Ząbki

20 zł - Aleksandra Z. Warszawa

70 zł - Marzena L. Chorzów

12.73 zł - Agata G.  Wałbrzych

50 zł - Gajowa

100 zł - agat 21

 

Czyli 582, 73 zł . Do tego ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki dla Andżeli jest 1 889,40 zł.

Wydatki z konta ZEA to na razie 650 zł faktura za operację.

To chyba nie jest ujęte na pierwszej stronie wątku? Jesli jest, tylko ja nie widze, to przepraszam za zamieszanie.

Chciałam potwierdzić, że otrzymałam październikową wpłate i zwrot za przeciwbólowca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś zakupiłam preparaty dla psów zagrożonych nowotworem, odżywczy i białkowy dla Andżeli na koszt 228, 68 zł. Na fakturę ZEA do rozliczenia ze zbiórki.

Niestety, Andżela znowu nie chce jeść, wybrzydza (dziś nie chciała nawet samej puszki) dużo leży i chyba trochę straciła z wagi. Chyba jutro pojedziemy na badanie krwi. Szczególnie widac  zmiany od czasu, kiedy Zoja wyjechała na szkolenie. Wczesniej cały czas rywalizowały ze sobą, bo nie cierpią się,  Andżela jadła z przekory, a odkąd zniknął motywator, to jakby całkiem pozwoliła sobie na oklapnięcie. Wychodzi rzadko, chodzi wtedy za mną i nie ma w niej energii. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2022 o 13:46, Isiak napisał:

Biedna, kochana mordeczka...

Tak, biedna kochana. Nauczyla się przychodzić na przytulaski  z Linda, kiedy jej księżnisiuję i teraz musze zachwycać się dwoma księżniczkami i dwa dziubki wyprzylulać. Zawsze Andżela jest po prawej stronie mojej twarzy, Linda po lewej. I każda z nosem w jednym uchu 😉To taki nasz, najczęściej wieczorny, rytuał. Klęczę, zawodze z zachwytu, a one obie ukontentowane po zachwytach i głaskach.

Dziś ugotowałam wołowinę ze żwaczami i podalam z odrobiną zupy z warzyw i jabłek. To z łaski, litując się nad Andrzejem chyba, zjadła malą porcję po jego nakłanianiach i zapewnieniach, jakie to pyszne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przyszly odżywki dla Andżeli, zaraz odbieram z paczkomatu kapsułki.  Andżela dzis energiczna, ale też byli goście i dziewczyny sa obie w domu, wiec dużo się dzieje. Przy gościach nawet nie szczeknęła, nie wstała. Zawsze byla izolowana, jak ktoś był. Oprócz p. doktor, bo ją zna, wiec przyzwyczaiła się. Od dzisiaj widzę, że nie musi być osobno. Jest super grzecznym psem 😀

Resized_20221119_152538.jpeg

Resized_20221119_152640.jpeg

Resized_20221119_152905.jpeg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 15:40, Jaaga napisał:

Andżela dzis energiczna, ale też byli goście i dziewczyny sa obie w domu, wiec dużo się dzieje. 

Ale Andżela jest piękną sunią ... A na środkowym zdjęciu jakie ma łobuzerskie spojrzenie 🙂 

Mam nadzieję, że nic złego z jej zdrowiem się nie dzieje mimo że ma mniejszy apetyt i schudła. Musi jeszcze przecież nacieszyć się życiem, po tym co przeszła w poprzednm ,,domu'' a potem w schronisku.

Dnia 19.11.2022 o 15:40, Jaaga napisał:

Jest super grzecznym psem 😀

 

No i pięknie 🙂 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dostaje już kapsułki, które dotarły najpóźniej.

Dnia 19.11.2022 o 16:29, limonka80 napisał:

Ale Andżela jest piękną sunią ... A na środkowym zdjęciu jakie ma łobuzerskie spojrzenie 🙂 

Tylko skupia się na mnie. Nie bardzo łobuzuje, choć widac, że bez Zojki nudzi się jej 😉

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam nadzieję, że szybko wykonana operacja u suni daje szansę na szczęśliwe zakończenie.

Należy się jej spokojne, szczęśliwe psie życie.

Faktury opłacone z konta ZEA o których wcześniej wspominała Jaaga:

137,90 zł

44,89 zł

46 zł

 

2022.pdf ACFrOgCfTCN3Qvb6xaofWJu1X6g2Lbo8M6bnfkEN0wj5DLrmLcc1t8NFgKM1H5ZuhheN3ZVWZ-HxamSCEDI0CR0NiIO2lm2w1KT8G5_FQ1aGa0h925xnepdaxxTREG0=.pdf faktura-nr-15-11-2022-69.pdf

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2022 o 10:34, Isiak napisał:

Czy moja wpłata dla Andżeli dotarła? przelewałam 26-go listopada za grudzień.

Jest 🙂 Dziękuję .

 

17.11. 2022         20,-   konfirm31 XI

28.11.2022         40,-   Isiak XII

30.11.2022         20,-   mdk8 XI

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...