Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

W tej chwili ciężko znaleźć hotel, który po rabacie bezdomniakowym liczyłby mniej niż 500-600zł, często jednak są to ceny min. 25-30zł/doba.   Niedawno szukałam dla Larrego. 😞 

Post na grupie niufarzy nadal nie pojawił się 😞 Napisałam drugi raz, na innej grupie, trochę różni się od poprzedniego. Proszę o udostępnienia:
NIUFEK NA FACEBOOKU

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 11:59, Tyśka) napisał:

W tej chwili ciężko znaleźć hotel, który po rabacie bezdomniakowym liczyłby mniej niż 500-600zł, często jednak są to ceny min. 25-30zł/doba.   Niedawno szukałam dla Larrego. 😞 

Post na grupie niufarzy nadal nie pojawił się 😞 Napisałam drugi raz, na innej grupie, trochę różni się od poprzedniego. Proszę o udostępnienia:
NIUFEK NA FACEBOOKU

Udostępniłam, warto napisać gdzie jest Niufek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 13:46, Ellig napisał:

Udostępniłam, warto napisać gdzie jest Niufek.

Mam wątpliwości... wtedy każdy może wtedy wziąć psa, bez żadnej kontroli. Poza tym kiedyś miałam ogromne nieprzyjemności z tego powodu, ale nie chcę się rozwodzić na ten temat.
Jeżeli Tola da zielone światło to wtedy mogę dodać miejscowość w poście, ale wtedy również poproszę o nr telefonu osoby, która będzie tym koordynować i odpowiadać. Teraz numeru kontaktowego nie podałam, bo nie lubię rozpowszechniać numerów tel. bez zgody jego właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 13:52, Tyśka) napisał:

Mam wątpliwości... wtedy każdy może wtedy wziąć psa, bez żadnej kontroli. Poza tym kiedyś miałam ogromne nieprzyjemności z tego powodu, ale nie chcę się rozwodzić na ten temat.
Jeżeli Tola da zielone światło to wtedy mogę dodać miejscowość w poście, ale wtedy również poproszę o nr telefonu osoby, która będzie tym koordynować i odpowiadać. Teraz numeru kontaktowego nie podałam, bo nie lubię rozpowszechniać numerów tel. bez zgody jego właściciela.

Myślałam tylko o podaniu miejscowosci lub województwa, nie o telefonie oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Część dziewczyny, Livka pisała do mnie w sprawie nufka.

Mam miejsce u siebie, u mnie jest mało psiaków na stanie raz że mało miejsca dwa ostatnio same lękliwe dzikusy, została jeszcze jedna która już jest ogłaszana. 

Pies w domu uczy się schodów jeździć samochodem spacery miasto, las, pola.

Inowrocław wiem daleko, ma czym i mogę podjechać transport biorę na siebie spa tez, karma także.

30 zł doba 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bylam w schronisku. Widzialam Czarnego. Psiak spory, myślę że tak spokojnie ponad 40 kg. 

Jeśli chodzi o zachowanie, to spokojny, nie wchodzi w spięcia z psiakami w boksie. Do pracownika podchodzi, daje się glaskać ale bez wylewności. Przy próbie szczytania mikroczipa unikał dotyku, odchodził.  Pies przez pracownika oceniony na 5 max 6 lat...wykastrowany. W schronisku prawie rok. 

Tyle udalo mi się dzisiaj doeiedzieć. 

Troszkę zdjęć Czarnego

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 13:03, Tyśka) napisał:

Pani Joanna z powiatu bielskiego (śląskie) dopytuje o warunki bycia DT dla Niufka. Pewnie trzeba by zrobić u niej wizytę przed decyzją, ale może warto poprosić ją o numer telefonu?

Jest jeszcze Pani Joanna z Zamościa, która też chce pomóc, ale ma yorka i 2,5letnią sunię niufka - pyta o stosunek niufka do innych psów. Też mogę podać do niej namiary.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 14:09, Alaskan malamutte napisał:

ĹBylam w schronisku. Widzialam Czarnego. Psiak spory, myslę ze tak spokojnie ponad 40 kg. 

Jeśli chodzi o zachowanie, to spokojny, nie wchodzi w spięcia z psiakami w boksie. Do pracownika podchodzi, daje się glaskać ale bez wylewności. Przy próbie szczytania mikroczipa unikał dotyku, odchodził.  Pies przez pracownika oceniony na 5 max 6 lat...wykastrowany. W schronisku prawie rok. 

Tyle udalo mi się dzisiaj doeiedzieć. 

Troszkę zdjęć Czarnego

Dziękuję ❤️ Przekażę zainteresowanym i dodam do postu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 14:11, Tyśka) napisał:

Dziękuję ❤️ Przekażę zainteresowanym i dodam do postu.

To proszę przekaż jeszcze, że w  boksie on jest najwiekszy. Są psy mniejsze i małe, spokojne i rozszczekane, jak np rudy, który skacze po siatce i po nim też. Niuf stoi niewzruszony....

Psów tam jest kilka w tym boksie...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 14:16, Alaskan malamutte napisał:

To proszę przekaż jeszcze, że w  boksie on jest najwiekszy. Są psy mniejsze i małe, spokojne i rozszczekane, jak np rudy, który skacze po siatce i po nim też. Niuf stoi niewzruszony....

Psów tam jest kilka w tym boksie...

To już dodaję 🙂 Może Pani z Zamościa zastanowi się i da DT, byłoby wspaniale.
Czyj mam podać numer telefonu, aby porozmawiał z osobami, które chcą pomóc? Na razie na pw przesłałam namiary Livce i Toli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 15:05, rozi napisał:

Ale kurcze skąd można wiedzieć, czy on akceptuje inne psy (czytam fb), w schronie może się zachowywać jakoś, a w domu jakoś.

Dlatego napisałam że to obserwacja psa z boksu i każdemu w prywatnej wiadomości to powtarzam. 

Najlepiej byłoby podać do postu nr telefonu do kogoś (do kogo?), kto będzie ogarniał pomoc dla Niufka. Bo nie spodziewałam się takiego odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...