Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Jedna wielka rozpacz !

Tylko tyle można napisać ...

Nie mogę pozbyć się jego obrazu sprzed oczu, nie daje mi spać.

Znam trochę tę rasę - to psy proludzkie, bez miłości człowieka zginie.

Nie utrzymam sama tak dużego psa w hoteliku, będzie wymagał zabiegów pielęgnacyjnych, dobrej karmy i suplementów na początek.

Trzeba go dokładnie przebadać.

Czy ktoś mi pomoże ?

Proszę, błagam !!!

Tak jak on ...

1632655991847.jpg

 

Brego na KatowiceBrego - pies w typie nowofunlanda czeka na dom! Katowice Bogucice • OLX.pl

Brego na Wrocławhttps://www.olx.pl/d/oferta/brego-w-typie-niufa-CID103-IDNjBgo.html

Brego na Opolehttps://www.olx.pl/d/oferta/piekny-pies-czeka-na-dom-CID103-IDNmftd.html

Brego na Krakówhttps://www.olx.pl/d/oferta/poczciwy-przelagodny-psiak-mix-nowofundland-4letni-wykastrowany-CID103-IDNswqV.html?reason=ip|lister

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIA STR.8 - SKARBNIK JANKAMAŁPA ❤️

Deklaracje stałe :

konfirm31  - 20 zł

mgog - 10 zł

Keyuta - 200 zł

Nesiowata - 10 zł

CZETKA - 50 zł

elik - 20 zł

alma591 - 20 zł

Gabi79 - 10 zł

Karen116 - 100 zł

Iwona z Sosnowca - 25 zł

Magdalena Ł.H. z FB - 30 zł

 Razem : 495 zł

 

Deklaracje jednorazowe :

 

Inne formy pomocy :

pierwszy wór karmy - mąż Livki

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, to mój pierwszy post ale……kocham niufki i bardzo chcę się zaangażować w pomoc. Oferuję 200 zł miesięcznie . Nie mam historii postów na dogomanii , mam natomiast psiaka z tego portalu. Osiem lat temu zaadoptowałam Bashę (Gandalfa), jest z nami do dzisiaj. Mam nadzieję, że uda się zabrać niufa ze schroniska. Pozdrawiam, wszystkich

  • Like 8
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 12:10, mgog napisał:

Dam na razie 10 zł przepraszam, że tylko tyle ...

Bardzo dziękuję 🙂

Dnia 22.10.2021 o 12:13, Keyuta napisał:

Dzień dobry, to mój pierwszy post ale……kocham niufki i bardzo chcę się zaangażować w pomoc. Oferuję 200 zł miesięcznie . Nie mam historii postów na dogomanii , mam natomiast psiaka z tego portalu. Osiem lat temu zaadoptowałam Bashę (Gandalfa), jest z nami do dzisiaj. Mam nadzieję, że uda się zabrać niufa ze schroniska. Pozdrawiam, wszystkich

Witaj Keyuta.

Każdy miał tu kiedyś pierwszy post 😉

Twoja deklaracja to ogromna kwota, jesteś pewna, że to udźwigniesz ?

Niufek może się zasiedzieć w hotelu ...

Link to comment
Share on other sites

Znam koszty utrzymania nowofundlanda ( miałam dwie sunie, ostatnia odeszła ponad rok temu , miała 12 lat), zdaję sobie sprawę z możliwości zasiedzenia w hotelu takiego olbrzyma i podtrzymuję zobowiązanie. 200 zł miesięcznie tak długo jak będzie trzeba. Żałuję, że nie mogę podjąć się adopcji.

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2021 o 12:41, Keyuta napisał:

Znam koszty utrzymania nowofundlanda ( miałam dwie sunie, ostatnia odeszła ponad rok temu , miała 12 lat), zdaję sobie sprawę z możliwości zasiedzenia w hotelu takiego olbrzyma i podtrzymuję zobowiązanie. 200 zł miesięcznie tak długo jak będzie trzeba. Żałuję, że nie mogę podjąć się adopcji.

Jeszcze raz dziękuję 🙂

Link to comment
Share on other sites

Livka wielkie dzięki za wątek dla tego biedaka. Myślę o nim odkąd Martusia pokazała go na zamojskim wątku. Nie mogłam założyć mu wątku, bo mam już kilka starszych, chorych psiaków pod swoja opieką, ale siedział mi na sercu.

  1361914032_dzikuj6.jpg.0a6026c69406c166c033dde2c7f77793.jpg

Dam 20,00 zł stałej.  Ogromnie żałuję, że nie mogę dać więcej, ale będę pamiętać o nim robiąc bazarki.

Zaproszę na wątek Karen116, z którą rozmawiałam właśnie w sprawie deklaracji dla niufka  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...