Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Piękne😂😂.
Brego ma pewnie charakter w 100 % niufowy i kot w mig dobrze go ocenił. Znałam osobiście 10 różnych nowofundlandów i każdy był miłośnikiem kotów. Moje osobiste niufy miały osobistego kota 😁 ale „kochały” też obce tzn. nie goniły , nie szczekały 😎. Fajne zdjecia, cieszą oko. A Breguś chyba wyczesany na Święta☺️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 19:32, Keyuta napisał:

Piękne😂😂.
Brego ma pewnie charakter w 100 % niufowy i kot w mig dobrze go ocenił. Znałam osobiście 10 różnych nowofundlandów i każdy był miłośnikiem kotów. Moje osobiste niufy miały osobistego kota 😁 ale „kochały” też obce tzn. nie goniły , nie szczekały 😎. Fajne zdjecia, cieszą oko. A Breguś chyba wyczesany na Święta☺️

Breguś prześliczny, a kiciuś przesympatyczny ❤️ z "samobójcy" uśmiałam sie do łez 😉 ale kotek "zna się na niufkach" chyba 😉 :)

Link to comment
Share on other sites

Fakt, piękny jest. Jeszcze będzie z niego psisko-panisko☺️ tylko się odpasie. A jaki ma charakter ? Czy można już pokusić się o dokładniejszy opis ? Jak do ludzi, do psów, do kotów (chyba dobrze😉). W oczach nie widzę już tej potwornej beznadziei, wyjdzie chłopak na prostą. Trzymam kciuki

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...