Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Czy to wyłysienie na pyszczku to efekt pogryzienia ? 

Przesłałam mojej Pani Doktor zdjęcie Brego i zapytała czy on nie ma nowotworu. Mam nadzieję, że nie ma , ze zdjęcia trudno ocenić prawidłowo. Sama mam jednak bardzo złe doświadczenia ze zbyt późnym rozpoznaniem nowotworu u jednej z moich nowofundlandek i dlatego pytam. 
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 10:22, Keyuta napisał:

Czy to wyłysienie na pyszczku to efekt pogryzienia ? 

Przesłałam mojej Pani Doktor zdjęcie Brego i zapytała czy on nie ma nowotworu. Mam nadzieję, że nie ma , ze zdjęcia trudno ocenić prawidłowo. Sama mam jednak bardzo złe doświadczenia ze zbyt późnym rozpoznaniem nowotworu u jednej z moich nowofundlandek i dlatego pytam. 
 

Wyniki też mogłyby na to wskazywać, ale bałam się nawet tak pomyśleć, a tym bardziej napisać. Mam nadzieje, że to tylko stres i schroniskowe warunki....

Link to comment
Share on other sites

Wystraszyły mnie Wasze przemyślenia ...

Trochę mało informacji mamy na temat zdrowia Brego.

Zadałam Wasze pytania Pani Karolinie - czekam na odpowiedzi ...

Pani Karolina i wszyscy domownicy chorują, musimy dać im trochę czasu.

Boję się o Brego 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 17:32, Livka napisał:

Wystraszyły mnie Wasze przemyślenia ...

Trochę mało informacji mamy na temat zdrowia Brego.

Zadałam Wasze pytania Pani Karolinie - czekam na odpowiedzi ...

Pani Karolina i wszyscy domownicy chorują, musimy dać im trochę czasu.

Boję się o Brego 😞

 

Najważniejsze, żeby pani Karolina i domownicy wyzdrowieli, kilka dni w przypadku Brego niewiele zmieni, jeśli miałby nie daj Boże chorować, to opiekunka musi być zdrowa. Choć ja wciąż mam nadzieję, że to nic poważnego ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Tak, przede wszystkim zdrowia dla opiekunów . Zgadzam się, że to jest najważniejsze. 
Natomiast absolutnie nie chodzi o krakanie, daleka jestem od tego. Chodzi tylko o dokładne przebadanie Brego. Teraz odrobaczenie jest priorytetem ale potem dobrze byłoby pochylić się nad innymi niepokojącymi rzeczami. Poza tym, gdyby nie daj Boże, to na nosie byłoby świństwem to też nie jest koniec świata. W porę zdiagnozowane jest uleczalne i czas ma tu duże znaczenie (wdrożenie leczenia , odpowiednia karma itd). Nie trzeba się bać , warto działać .

Mam nadzieję jednak, że to jest tylko obtarcie mechaniczne lub stare pogryzienie. Pewnie się wszystko wyjaśni jak Pani Karolina wydobrzeje i okaże się, że niepokoje nie miały podstaw. Będzie dobrze ☺️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2021 o 22:28, Tyśka) napisał:

Akurat na tym zdjęciu jest zupełnie inny pies. AM pisała o tym na stronie 7 :).

A "nasz" Brego w dniu wyjazdu  ze schroniska miał już to wyłysienie na nosku:

20211106_135423.jpg.69218e350494d7642cfd088f0da72e09.jpg.9f544abb43772e7de3f242588dd89397.jpg

20211106_140131.jpg.d3791106c2aa342a41d8312b48ff6bac.jpg.23f8aa9754bffa91daff2b0a960d750c.jpg

Właśnie latałam po całym wątku, żeby sprawdzić, bo mi coś nie pasowało.

A to nie grzybica jakaś? Się odkarmi, wydobrzeje, to i przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 17:34, Alaskan malamutte napisał:

Pomyślałyśmy z Livką, aby spróbować ogłosić Brego, tak na próbę...

Poprosiłyśmy o zdjęcia do ogłoszeń i trochę danych. 

No i fajny tekst by się przydał...Tysiu, pomożesz?

Dopiero doczytałam... pomyślę i ogłoszę jak będą jakieś dane 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 21:12, elik napisał:

To nie ja wpłacałam, ja tylko przekazywałam wpłatę od mojej znajomej Agnieszki i bardzo Cię proszę o taki zapis. Dziękuję  🙂 

 

Dnia 8.12.2021 o 21:26, elik napisał:

Głównie chodziłoby mi o właściwą informację o wpłacie w bieżących postach, jak ten powyżej  🙂 

Chyba spalę się ze wstydu    1750028974_gifzawstydzony.gif.8af5af707722bd26b0377fcf81e79393.gif 
Namieszałam okrutnie.  Deklaracje dla Brego, to faktycznie ja, a nie moja znajoma Agnieszka. Przepraszam serdecznie mam cały pakiet deklaracji moich i Agnieszki i miałam chwilowe zaćmienie umysłu, że to za Agnieszkę deklarowałam, a nie za siebie.

jankamałpa bardzo Cię   1553634769_przepraszam1.png.89290cfc853e07bf52a84e2e6ceea934.png

 

Dobrze, że jeszcze nie pozamieniałaś wpisów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...