Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

Dnia 11.10.2021 o 19:35, agat21 napisał:

Kochani jesteście, że bierzecie biedulę do siebie 🙂 Jeśli się dobrze złoży, to może przyjedzie z nami?? 😉

A jest taka możliwość? Byłoby wspaniale...

Tyle jeszcze niedawno wydawałoby się niemożliwych rzeczy tutaj się dzieje, może i transport uda się pokonać.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

A jest taka możliwość? Byłoby wspaniale...

Tyle jeszcze niedawno wydawałoby się niemożliwych rzeczy tutaj się dzieje, może i transport uda się pokonać.

Może to pierwszy "kamyczek", który poruszy kolejna "lawinę" pomocy... oby!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

Mazowszanko, Agat, jesteście cudowne Dziewczyny ❤️. Podziwiam Was i  cieszę się ogromnie  ze szczęścia Szorstkiej, czyli... Czetki 🙂  ( tak miała na imię podopieczna Nutusi, trochę podobna z wyglądu do bohaterki wątku, a to podobno szczotka po czesku). 

Też pomyślałam o Czetce. Nutusia nawet odpowiedniej litery użyła do zapisania tego imienia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2021 o 20:48, konfirm31 napisał:

Mazowszanko, Agat, jesteście cudowne Dziewczyny ❤️. Podziwiam Was i  cieszę się ogromnie  ze szczęścia Szorstkiej, czyli... Czetki 🙂  ( tak miała na imię podopieczna Nutusi, trochę podobna z wyglądu do bohaterki wątku, a to podobno szczotka po czesku). 

 

Dnia 11.10.2021 o 20:51, Mazowszanka13 napisał:

Też pomyślałam o Czetce. Nutusia nawet odpowiedniej litery użyła do zapisania tego imienia.

Bardzo mi się podoba; jakoś nie mogłam trafić z imieniem, nic mi do suni nie pasowało, więc wpisałam Szorstka...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

A jest taka możliwość? Byłoby wspaniale...

Tyle jeszcze niedawno wydawałoby się niemożliwych rzeczy tutaj się dzieje, może i transport uda się pokonać.

Są plany wyjazdu w okolice Mazowszanków. Jeszcze nic nie ustalone, ale może przy odrobinie szczęścia udałoby się zgrać fragmenty transportu w całość.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ,że sunia opuści schron.

Na dogo ciągle zdarzają się cuda, mimo że kurczy się ilość aktywnych osób.

Dałam kiedyś szorstkiej tymczasce na imię Braszka od Brush czyli szczotka po angielsku i tak się zaczęło za szczotkami w innych językach.

Czetka , czyli pańcia suni udziela się teraz na dogo.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

Poruszyłas ważny problem , że kurczy się liczba osób tutaj.Zauwazylam to i bardzo szkoda.Bylam na grupach na fb.To nie to samo.Tu jest wątek, są strony to zupełnie co innego .

I całkiem inna atmosfera. Na FB stale są konflikty, kłótnie między osobami pomagającymi, jakaś rywalizacja, kto jest lepszy. Trudno o serdeczność czy zrozumienie. Tu psiak potrzebuje pomocy, wszyscy się zlatują, osoba pomagająca potrzebuje wsparcia, to inni są gotowi iść z pomocą. Mamy tylko jednego psiaka - ukraińskiego Maxima pod opieką osób z FB. Musze przyznac, ze łatwiej było ogarnąć go tam finansowo, bo zbieranie pełnych stałych deklaracji dla starszego, dużego czarnego, trójłapka poszło ekspresowo, ale już kazdy kolejny krok związany jest z tym, że ile udzielających sie osób, tyle zdań. Obserwuję, że czasem na FB kazdy ma inne zdanie, a potem kłócą się między sobą o każdą pierdołę. My mamy grupe na priv, ale jak widzę pomaganie publicznie, to kazdy kto się nudzi musi coś dorzucić i często zaczyna się cyrk. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, CZETKA napisał:

Oj, oj, my z Czetusią wyskoczyłyśmy na krótkie wakacje a tu tyle dobrego sie zadziało. Cudnie, ze Szorstka wychodzi.❤️
Chciałam zaoferowac stałą, ale skoro są inne ustalenia to na razie na początek 100 zł.

Bardzo dziękujemy 🙂 Tak mi się wydawało, że nick CZETKA brzmi znajomo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2021 o 20:33, Tola napisał:

Czyli potrzebny transport do Warszawy, bo dalej jest szansa na dowóz? 

Czy wiadomo już na jaki dzień mam planować wyjazd suni, czy to na razie trudno określić?

 

Jeszcze trochę cierpliwości. Dzisiaj postaram się zaplanować następne tygodnie i uzgodnić z Mazowszanką termin przyjazdu do niej 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Agat21 wybiera się do nas 30 października. To trochę późno. Może dało by radę podwieźć sunię np.do Pułtuska. Wtedy byśmy ją odebrali. Na dłuższą podróż nie możemy sobie pozwolić, bo mamy  pod opieką leżącą, wymagającą obsługi Mamę. Teraz wyjeżdżamy, bo zastąpi nas syn na te kilka dni. Ale w poniedziałek wraca do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2021 o 20:05, agat21 napisał:

Jeszcze takie techniczne pytanie czy Czetka będzie w jakimś kontenerku czy cuś. Bo będzie z nami jechał nasz pieso, nie chcę jakichś scysji podczas podróży.

Sunia na pewno byłaby albo w dużym kontenerku albo w metalowym kenelu.

Dnia 14.10.2021 o 17:58, Mazowszanka13 napisał:

Agat21 wybiera się do nas 30 października. To trochę późno. Może dało by radę podwieźć sunię np.do Pułtuska. Wtedy byśmy ją odebrali. Na dłuższą podróż nie możemy sobie pozwolić, bo mamy  pod opieką leżącą, wymagającą obsługi Mamę. Teraz wyjeżdżamy, bo zastąpi nas syn na te kilka dni. Ale w poniedziałek wraca do Warszawy.

 

Dnia 14.10.2021 o 18:35, agat21 napisał:

No niestety wczesniej nie damy rady pojechać do Mazowszanków. To jeszcze 2 tygodnie. Albo tylko 2 tygodnie. Ale jednak 2 tygodnie 😕

 

Dnia 14.10.2021 o 18:38, Mazowszanka13 napisał:

Może da się coś wykombinować.

Suczka nie może  niestety  zarezerwowana tyle czekać w schronisku:(.

Ja nie mam transportu gratis dla suczki tych rozmiarów, więc trzeba będzie chyba zdecydować się na transport płatny.

Dyspozycyjna jest PatiC, ale  to spory koszt...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...