Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

5 godzin temu, agat21 napisał:

A pani Aneta spod Chełma ile bierze za miesiąc hotelowania?

500 zł, mówiła, że może trochę opuści, ale to zalezy od wagi psa....

53 minuty temu, Jo37 napisał:

Jestem u suni. Niech się jej w końcu poszczęści.

Oj tak, bardzo bym tego chciała. Jutro jadę do schroniska i już cały czas o tym myślę.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Tyśka) napisał:

A dexterka? Cenowo podobnie, a wiemy, że robi rewelacyjne zdjęcia do ogłoszeń.

Jeszcze pomyslalam o domowym hoteliku pod Lublinem "U Reksa". Cena jak u tej Pani z Chełma, też 500zł, a domowe warunki. Polecamy mi ten hotel znajome z Chełmskiej Straży. 

Z tego co wiem to u Dexterki nie ma miejsc...

Po wpisie Mazowszanki zabiło mi mocniej serce, że może Szorstkiej pisany jest inny los niż kojec w hoteliku...

Dziękuję bardzo za podpowiedzi, na pewno przydadzą się nie tylko mnie.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tola napisał:

Z tego co wiem to u Dexterki nie ma miejsc...

Po wpisie Mazowszanki zabiło mi mocniej serce, że może Szorstkiej pisany jest inny los niż kojec w hoteliku...

Dziękuję bardzo za podpowiedzi, na pewno przydadzą się nie tylko mnie.

To jutro więcej się dowiesz o suni? To na pewno będzie łatwiej coś myśleć.

Link to comment
Share on other sites

Wracam ze schroniska, Szorstka dała się wyprowadzić p. Wiesławowi z budynku na wybieg, ale od razu była atakowana przez inne suki😔  Daje się dotykać, ale dopóki jest w boksie nie jestem w stanie nic więcej sprawdzic.  Wieczorem  wrzucę zdjęcia, bo mi tutaj z tel. nie wchodzą. 

Link to comment
Share on other sites

To ja trochę podrążę.

Dała się wyprowadzić na wybieg, to znaczy nie drętwieje na widok smyczy i daje ją sobie przypiąć ? Przepraszam, że tak przynudzam. Ale od ponad półtora roku (!) mam dzikusa w DT i jestem już nim zmęczona. Na drugiego takiego samego nie mam już siły. Muszę mieć pewność, że da się sunię jako tako ogarnąć.

A co ze sterylką ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2021 o 17:39, Mazowszanka13 napisał:

To ja trochę podrążę.

Dała się wyprowadzić na wybieg, to znaczy nie drętwieje na widok smyczy i daje ją sobie przypiąć ? Przepraszam, że tak przynudzam. Ale od ponad półtora roku (!) mam dzikusa w DT i jestem już nim zmęczona. Na drugiego takiego samego nie mam już siły. Muszę mieć pewność, że da się sunię jako tako ogarnąć.

A co ze sterylką ?

Rozumiem. Dała sobie przypiąć bez problemu, ale chętnie z budynku nie wychodziła. Wydaje mi się, że ona ma bardzo niską pozycję w stadzie i boi się wychodzić na zewnątrz, ją od razu zaatakowały dwie suki, próbowała się bronić.

To na pewno nie jest dzikus, nie jest tez agresywna, ale zalękniona, nieśmiała.

Jak wyprowadzona wyszła na wybieg, to od razu poddawała się, kładła na plecy

O sterylkę nie pytałam, bo tak trochę się obawiam... Właściwie na tyle zabranych suk tylko jedna była bez zabiegu, wiec myślę, że na 99% jest wysterylizowana. Gdyby jedna okazało się, ze nie jest, to nie dostaniemy suczki, będzie musiała przejść zabieg i przechodzić gojenie się rany w tym boksie...

 Zapytać o  zabieg mogę w każdej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Nie upieram się przy tym zabiegu.

No cóż. Chyba nie mam wyjścia patrząc na jej oczy i mogę zaoferować jej dom tymczasowy.  Przede mną króciutki urlop (niestety, w kierunku przeciwnym niż Zamość) od piątku do poniedziałku 18 października.

Stałych oczywiście nie potrzebuje, ale gdyby sunia wymagała leczenia z racji wieku to chętnie poproszę o pomoc, No i o ogłoszenia bym poprosiła.

Ja mieszkam (czasowo) w sąsiedztwie malagos, więc jeszcze transport trzeba by ogarnąć. Może jakaś warszawianka nas odwiedzi ?

  • Like 9
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2021 o 18:11, Mazowszanka13 napisał:

Nie upieram się przy tym zabiegu.

No cóż. Chyba nie mam wyjścia patrząc na jej oczy i mogę zaoferować jej dom tymczasowy.  Przede mną króciutki urlop (niestety, w kierunku przeciwnym niż Zamość) od piątku do poniedziałku 18 października.

Stałych oczywiście nie potrzebuje, ale gdyby sunia wymagała leczenia z racji wieku to chętnie poproszę o pomoc, No i ogłoszenia bym poprosiła.

Ja mieszkam (czasowo) w sąsiedztwie malagos, więc jeszcze transport trzeba by ogarnąć. Może jakaś warszawianka nas odwiedzi ?

No to ja mam wieczór z głowy, już mi się płacze, oczywiście ze szczęścia.

Pięknie Ci dziękuję, bardzo, bardzo serce-ruchomy-obrazek-0594.gif

Oczywiście pokryjemy koszt wszystkich spraw medycznych, na początek trzeba będzie chyba zrobić jej podstawowe badania...

Za transportem już zaczynam się rozglądać, proszę o sugestie tutaj na wątku, może ktoś ma jakiś pomysł?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Nie upieram się przy tym zabiegu.

No cóż. Chyba nie mam wyjścia patrząc na jej oczy i mogę zaoferować jej dom tymczasowy.  Przede mną króciutki urlop (niestety, w kierunku przeciwnym niż Zamość) od piątku do poniedziałku 18 października.

Stałych oczywiście nie potrzebuje, ale gdyby sunia wymagała leczenia z racji wieku to chętnie poproszę o pomoc, No i o ogłoszenia bym poprosiła.

Ja mieszkam (czasowo) w sąsiedztwie malagos, więc jeszcze transport trzeba by ogarnąć. Może jakaś warszawianka nas odwiedzi ?

Kochani jesteście, że bierzecie biedulę do siebie 🙂 Jeśli się dobrze złoży, to może przyjedzie z nami?? 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...