Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

To mięso u was jest drogie, ja od lat kupuję wołowinę dla psów bardzo tanio, teraz zdrożało do 2,80 za kg, psy są zdrowe, nie tylko moje bo znajomi też tym karmią swoje psy. Oczywiście z dodatkami warzyw i albo ryżu albo makaronu albo platkow błyskawicznych parzonych.  A dla urozmaicenia kupuję moim puszki Rocco,różne. W rankingu karm mokrych Rocco ma jako jedna z niewielu 5 gwiazdek i moim psom też bardzo smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 21:57, dwbem napisał:

To mięso u was jest drogie, ja od lat kupuję wołowinę dla psów bardzo tanio, teraz zdrożało do 2,80 za kg, psy są zdrowe, nie tylko moje bo znajomi też tym karmią swoje psy.

A gdzie w W-wie jest taka tania wołowina?

Mazowszanko - podaj mi nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Łapa do sprawdzenia, ale po kolei. Dziś noc bez niespodzianek. Rano śpiewem artystycznym poprosiła mnie o jedzenie. Ale nie ma wilczego apetytu. Jest wybredna, wyjadła kurę, zjadła trochę Doliny Noteci z lekiem (nie mam jak przemycić), moczonych chrupek nie zjadła, na suche nawet nie spojrzała. Kupę zrobiła na łące (sąsiada, ha, ha ), była całkiem normalna, tylko końcówka z taką śluzowatą osłonką. Pojadła trochę trawy.

Niestety, rano rzuciła się na Małą (dosłownie). Nic jej nie zrobiła, ale przeraziła śmiertelnie. Trochę w tym mojej winy, bo nie powinnam dopuścić do zbiegowiska przy drzwiach. Ale trudno, stało się. Moje psy ukryły się w naszej sypialni, boją się wyjść. Tylko kot ma to w nosie i gdzieś sobie poszedł.

Czetka ma sporo zdjęć eksportowych. Myślę, że można ją już ogłaszać z nowymi zdjęciami i odmłodzoną do 5-6 lat. Czekają ją jeszcze badania, ale proces adopcyjny zawsze trochę trwa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 00:14, elik napisał:

Mam dla Czetki z obiecanego bazarku 130,00 zł. Na czyje konto przelać? 
Proszę o numer na PW, a gdy zameldują się na koncie,  bardzo proszę o potwierdzenie
na wątku.

Zapytaj Toli, bo ona zamówiła mokrą karmę weterynaryjną.

Dnia 24.10.2021 o 07:47, Nesiowata napisał:

A gdzie w W-wie jest taka tania wołowina?

Mazowszanko - podaj mi nr konta.

Już się robi. Dziękuję 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 00:14, elik napisał:

Mam dla Czetki z obiecanego bazarku 130,00 zł. Na czyje konto przelać? 
Proszę o numer na PW, a gdy zameldują się na koncie,  bardzo proszę o potwierdzenie
na wątku.

 

Dnia 24.10.2021 o 10:07, Mazowszanka13 napisał:

Zapytaj Toli, bo ona zamówiła mokrą karmę weterynaryjną.

Kasę dla Czetki zbiera ZEA? Obiecałam dla niej bazarek i właśnie rozliczyłam.

Link to comment
Share on other sites

Czetka jest prześliczna 🙂 Chętnie ją ogłoszę w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że jak najszybciej da spokój psiakom, tzn. poczuje się bezpiecznie i nie będzie próbowała ustawiać już hierarchii.

Z mokrych karm to my przetestowaliśmy wiele (tańszych i droższych) i najlepiej służy Rinti oraz Wolf of the Wilderness. Rocco mojemu psu nie podeszło.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 11:28, Tyśka) napisał:

Czetka jest prześliczna 🙂 Chętnie ją ogłoszę w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że jak najszybciej da spokój psiakom, tzn. poczuje się bezpiecznie i nie będzie próbowała ustawiać już hierarchii.

Z mokrych karm to my przetestowaliśmy wiele (tańszych i droższych) i najlepiej służy Rinti oraz Wolf of the Wilderness. Rocco mojemu psu nie podeszło.

Z góry dziękuję za ogłoszenia. Zastanawiam się tylko czy ona nie powinna być jedynaczką. Duże psy ją będą stresować, a małe może terroryzować.

Nazwy karm sobie zapisuję.

Link to comment
Share on other sites

To mięso jest w Warszawie co sobotę w godzinach rannych do godz. 10 tylko nie wiem dokładnie gdzie bo zmienili miejsce a mnie to mięso przywozi znajomy bo ja lat 81 i już bez samochodu.

Ale podam ci namiary na tego sprzedającego to on powie gdxie stoi z mięsem.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 13:43, dwbem napisał:

To mięso jest w Warszawie co sobotę w godzinach rannych do godz. 10 tylko nie wiem dokładnie gdzie bo zmienili miejsce a mnie to mięso przywozi znajomy bo ja lat 81 i już bez samochodu.

Ale podam ci namiary na tego sprzedającego to on powie gdxie stoi z mięsem.

Łukasz Śmiechowski tel. 600 412 941.

Możesz się ew. powołać na mnie czyli Waśniewską z Bemowa.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...