Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

Dnia 28.10.2021 o 15:46, Sowa napisał:

mój "azylant" Malutek na początku miotał się z jazgotem do wszystkich spotkanych większych od siebie psów i suk, za każdym razem była twarda kontra ode mnie (blokada smyczą i NIE!!!!, ale takie, że ludzie patrzyli ze zgorszeniem, jak mogę krzyknąć na malutkiego pieska

Szarpać smycz i wrzeszczeć każdy potrafi. Nie dziwię się, że piesek Cię nie polubił. Szkoda go.

 

Link to comment
Share on other sites

Starty z jazgotem/do zabicia do większych psów są normalne, jeśli mały musiał przetrwać w schronie, czy gdzieś. Nie wiem co masz na myśli pisząc "dla normalnych właścicieli zwierząt".

Każdy mój komentarz świadczy o mnie. Każdy.

Link to comment
Share on other sites

Akurat w schronie Malutek nie był ani jednego dnia w zbiorowych boksach, cały czas sam. Akurat małe awanturnicze teriery, którym pozwala się na walki z dużymi psami rzadko dożywają starości. Akurat ja uważam, że wszystkie prawa mojego psa kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa innego psa - prawa do spokojnego mijania się w publicznych miejscach także. I ludzi, którzy szanują te prawa, uważam za normalnych właścicieli zwierząt.

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...