Jump to content
Dogomania

DOJECHAŁ EKSPRESEM DO SUPER DS U SAMURAJA !! !! Opel z Ukrainy, ciekawe czy szybko dojedzie do DS?


Poker

Recommended Posts

Poker, jeśli możesz to podaj mi proszę na priv adres mailowy, to wyślę Ci więcej zdjęć do ogłoszeń. Są większe i mi tu nie wchodzą.

Opel nie nadaje się na pewno do domu z małym dzieckiem lub z malymi zwierzętami. Jest bardzo szybki i zwinny, warczy jak coś mu nie pasuje, wszedzie jest pierwszy. Dziś rano polował nawet na moją yorkę. Nie wiem, czy w niej nie rozpoznał psa, bo pierwsze się z tym spotkałam. Ma swoją Lonie i jest kundelka Ada ważąca ok 5,5 kg, więc nie wiem, co mu w yorce nie pasowało, że potraktował ją jak kota czy kurę. Może to przez yorkowy "włos"?

Dostają z Lonią Metronidazol, którego niestety nie jestem w stanie podawać im dwa razy dziennie, tylko raz dziennie, więc czas podawania się wydłużył. 

Poker, daj znać mi na priv, co ze szczepieniem p. wściekliźnie, bo z Tolą ustaliłam już szczepienie Loni. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

 Dziś rano polował nawet na moją yorkę. Nie wiem, czy w niej nie rozpoznał psa, bo pierwsze się z tym spotkałam.

Ja się z tym spotykałam wielokrotnie - wiszące na smyczach, charczące psy z mordem w oczach na widok maleńkiej, spokojnej, grzecznej jak anioł yoreczki.

Link to comment
Share on other sites

A one nie były szczepione przeciw wściekliźnie? Pytam, bo poprzednie szczeniorki miały wpis o szczepieniu.

Oczywiście zaszczep, szczególnie przy jego zapędach.

Nie da rady podać mu Metronidazolu w czymś smacznym czy nie masz czasu?

Podaję adres mejlowy na PW.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Nie da rady podać mu Metronidazolu w czymś smacznym czy nie masz czasu?

On połyka w mięsie bez problemu, ale to brak czasu; rano przygotowania do szkoły, spacerowania ze wszystkimi, sprzątanie. Mam kurę ze złamaną nogą i szytym skrzydłem, którą trzeba karmić i podnosić, jeża po operacji i sunię po usunięciu guza, która ma chore serce i  trudno dochodzi do siebie po tej operacji. Zeszły tydzień był bardzo trudny. Linda wylizała sobie palce do ścięgna i ściąga opatrunki i skarpety. Przez to wszystko najłatwiej mi podawać leki w ciągu dnia, bo rano i wieczorami za dużo mamy do ogarnięcia. Nie są już zamknięte w jednym pokoju, więc lek muszą dostawać też Marti, Laima i Oreo, które są z nimi.

1 godzinę temu, rozi napisał:

Ja się z tym spotykałam wielokrotnie - wiszące na smyczach, charczące psy z mordem w oczach na widok maleńkiej, spokojnej, grzecznej jak anioł yoreczki.

To masz rację. Bardziej chodziło mi o psy u nas. Tu jeszcze żaden tak nie reagował. Początkowo Freya na maltańczyki, ale to bardziej chyba przez biały kolor. Jednaj nigdy taki mały i jeszcze szczeniak.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Poker napisał:

Ewa Marta, miło,że nas odwiedzasz. Wiem przecież, że masz kupę wydatków. porwałam się trochę z motyką na słońce. To tak jest jak serce mija się z rozumem.

Oj znam doskonale ten stan:) Opel wygrał los na loterii dzięki Twojej decyzji:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Jaaga napisał:

Poker, jeśli możesz to podaj mi proszę na priv adres mailowy, to wyślę Ci więcej zdjęć do ogłoszeń. Są większe i mi tu nie wchodzą.

Opel nie nadaje się na pewno do domu z małym dzieckiem lub z malymi zwierzętami. Jest bardzo szybki i zwinny, warczy jak coś mu nie pasuje, wszedzie jest pierwszy. Dziś rano polował nawet na moją yorkę. Nie wiem, czy w niej nie rozpoznał psa, bo pierwsze się z tym spotkałam. Ma swoją Lonie i jest kundelka Ada ważąca ok 5,5 kg, więc nie wiem, co mu w yorce nie pasowało, że potraktował ją jak kota czy kurę. Może to przez yorkowy "włos"?

Dostają z Lonią Metronidazol, którego niestety nie jestem w stanie podawać im dwa razy dziennie, tylko raz dziennie, więc czas podawania się wydłużył. 

Poker, daj znać mi na priv, co ze szczepieniem p. wściekliźnie, bo z Tolą ustaliłam już szczepienie Loni. 

Ja też poproszę fotki, w sobotę pojechał ode mnie piesek do domku, a ogłoszenie promowane do 30.10. zostało, chętnie podmienię.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

mari23 , bardzo, bardzo dziękuję, że mimo natłoku spraw związanych ze swoimi psami , chcesz pomóc i mojemu podopiecznemu.

Jakie imię ma być wpisane w ogłoszeniu, bo jest Marla ?

No właśnie tego nie mogę zmienić, nr telefonu daje się zmienić, a imienia nie, jest w danych, których chyba nie da się edytować. Ale mogę imię wpisać w treść ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...