Jump to content
Dogomania

DOJECHAŁ EKSPRESEM DO SUPER DS U SAMURAJA !! !! Opel z Ukrainy, ciekawe czy szybko dojedzie do DS?


Poker

Recommended Posts

Kolejna porcja o Opelku/Dofim w odpowiedzi na moje pytanie jak się udały zakupy.

Zakupy bardzo dobrze😊 Ma wszystko i  badania zrobione, uszy wyczyszczone, w sobotę do kontroli na robaczki .

Jest bardzo grzeczny, je dużo , śpi z nami w pokoju , nauczył się za potrzebą na zewnątrz . Cały czas mnie całuje i nosem o mój nos mnie dotyka😊

Czip załatwiony , zakupy zrobione , ma identyfikator i kilka obroży , smyczkę , zabawki , gryzaki , i wiele innych😊 Śpi z nami do 8.00 😊😊 Nawet nie piszczy i jest mega FAJNY!!

Jesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni a on ma super dom i RODZINĘ 😊

Dziób mi się śmieje z radości jak to czytam 🙂 Jestem szczęśliwa.

Wrzuciłem na luz i śpię kołami do góry

492688117_OpelwDS2.jpg.1f8800665cfe956360af37e8b1797443.jpg

Bardzo lubię się przytulać do pańcia i powiem szczerze,że jesteśmy podobni do siebie

1133404078_OpelwDS1.jpg.0179c3d5154be73b350530f7bac385fb.jpg

A to ja na mojej posiadłości. Niech wszyscy zobaczą jakie mam piękne " ludwiczki"

234133390_OpelwDS.jpg.139c46abe156f1c33bb6502b7ca54afc.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

Dzięki za informacje. Nie potrzebuję  rachunku.

 

Wstawiłam rachunki, bo i tak my potrzebujemy mieć wszystko rozliczone.

 Też dostałam od pana zdjecia i filmik. Są rewelacyjni. Opel miał szczęście niesamowite. Teraz wszystkie adopcje stanęły, nie ma nawet głupawych telefonów o inne psy i koty, a tu taki najlepszy pod słońcem dom :) Bardzo się cieszę i razem z Elik wnioskuję o zmiane tytułu 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pan Opelka napisał dziś:

Kochamy go od samego początku , jak już z Panią rozmawiałem, jak wspomniałem przy rozmowie , wiem że to jest ten Piesio😊 I tak jest .Bardzo jest grzeczny , całuje nas mnie nosuje po moim nosie 😊Proszę się nie martwić , naprawdę ma tu z Nami  super , nawet śpi do 8 rano z Nami😊Ma leki na odrobaczenie , bo miał je i wszystkie badania już zrobione , w sobotę kolejną idziemy do kontroli , jest wykąpany  i ma się super , chodzi z nami krok do kroku 😊 Jest naprawdę super .

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to DOJECHAŁ EKSPRESEM DO SUPER DS U SAMURAJA !! !! Opel z Ukrainy, ciekawe czy szybko dojedzie do DS?
Dnia 17.10.2021 o 16:44, Poker napisał:

Naprawdę ma domek z najwyższej półki.

 

Dnia 18.10.2021 o 10:29, mari23 napisał:

Jak bardzo cieszą takie adopcje ❤️ ech, żeby tak więcej takich domków....

Domek świetny, z najwyższej półki i taki życzę koleżance Opelka - Loni.

Tylko czy  się uda, na razie ani jednego zapytania.

Link to comment
Share on other sites

nowe wieści o chłopaku na moje pytanie jak się ma Dofi:

Dofi ?  bardzo dobrze  , nie sika w domu więc fajnie .

Leczymy Go z glist , miał ich sporo bardzo , jutro idziemy do kontroli  .Ale już jest dobrze bo od wczoraj nic nie widać 😊

Tak jest grzeczny ,jedynie boi  się głaskania z góry i troszkę się boi podejść od razu ,poza tym jest ok .

Ma kupione spanie , na dole i u góry w sypialni , a jutro na 30 min chcemy zobaczyć jak jest sam .Wiec chwila prawdy , czy da radę ?

Generalnie jest dobrze i ma mnóstwo radości bo widać po nim , a my też😊

 

Jak dobrze, że trafił na wyrozumiały DS , a nie taki, który by oddał psa z powodu glist.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 01:42, Poker napisał:

nowe wieści o chłopaku na moje pytanie jak się ma Dofi:

Dofi ?  bardzo dobrze  , nie sika w domu więc fajnie .

Leczymy Go z glist , miał ich sporo bardzo , jutro idziemy do kontroli  .Ale już jest dobrze bo od wczoraj nic nie widać 😊

Tak jest grzeczny ,jedynie boi  się głaskania z góry i troszkę się boi podejść od razu ,poza tym jest ok .

Ma kupione spanie , na dole i u góry w sypialni , a jutro na 30 min chcemy zobaczyć jak jest sam .Wiec chwila prawdy , czy da radę ?

Generalnie jest dobrze i ma mnóstwo radości bo widać po nim , a my też😊

 

Jak dobrze, że trafił na wyrozumiały DS , a nie taki, który by oddał psa z powodu glist.

 

Myślałam, że chodziło o lamblie. Dostal zwykle odrobaczenie dwa dni przed wyjazdem do nowego domu, to nieźle musiał być zapchany, że tam dopiero wyszły.  Lonia miała czyste kupy, ale w tej sytuacji to musze ja zabezpieczyć. Pozostałe sa na Advocate. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2021 o 09:40, Poker napisał:

Widocznie było glist bardzo dużo. A może trzeba odrobaczyć wszystkie psy , z których kupami przebywał? Ty wiesz najlepiej. Mogę pokryć koszty chociaż częściowo, bo to " moje" glisty.

Widocznie tak, bo na drugi dzień po odrobaczeniu sprawdzałam kupe i jeszcze nic nie było. Musiały go wtedy przytkać. Własnie Andrzej pojechał do przychodni po tabletki. Zapomniałam tylko o Suvi, muszę zadzwonic, że trzeba więcej. Jesli zapłaciłabś za jej odrobaczenie i Oreo, to byłoby super. Szczeniakom ukraińskim opłacę z wpłat na koncie fundacji. Raczej odrobaczyć muszę wszystkie psy, które przebywały z nim. oprócz Loni reszta jest zabezpieczona Advocate, który działa nawet na larwalne formy nicieni. Jednak wolę jeszcze podać tabletki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...