Jump to content
Dogomania

DOJECHAŁ EKSPRESEM DO SUPER DS U SAMURAJA !! !! Opel z Ukrainy, ciekawe czy szybko dojedzie do DS?


Poker

Recommended Posts

Dnia 30.09.2021 o 20:12, mari23 napisał:

Jestem i ja u Opla Kadeta ;) Długa podróż i metamorfoza szczeniaka przypomniały mi ulubiony wierszyk rosyjski, którego ostatnie wersy idealnie tu pasują:

 

" Однако
 Во время пути
Собака
Могла подрастu ! " ;)
 

Umiałam na pamięć. w szkole rusycystka nas uczyła:):)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Odebrałam pana bardzo pozytywnie.

Oby z tego telefonu wykluł się wspaniały dom!

I się wykluł.

Pan , tak jak obiecał, zadzwonił. Rozmawialiśmy ponad godzinę  z czego ja mówiłam w sumie może z 10 minut 🙂

Pan i jego żona zakochali się w Opelku od pierwszego wejrzenia.

W lipcu stracili po 14. latach westka, który chorował na cukrzycę. Pani chciała od razu kolejnego piesia, ale pan musiał przejść żałobę po swoim synku, bo tak mówił o westku. Spali razem , pracowali na ogrodzie, jeździli na wakacje.

Państwo mają dwie dorosłe i samodzielne córki. Nie mają innych zwierząt oprócz rybek w ogrodowym oczku , ale jest ono zabezpieczone siatką. Ogród mają ogromny, dom też duży. Mieszkają z mamą pani, więc Opelek nie byłby nigdy sam.

Państwo chcą zabrać Opelka w poniedziałek wieczorem , bo pan wróci ze szkolenia w poniedziałek popołudniu.

 Spytałam pana wprost czy  w jakimś stopniu mógłby pokryć koszty transportu z Ukrainy. Powiedział, że oczywiście i zostawi jakąś kwotę w euro u Jaaga. Zawiezie też dla jej podopiecznych jakieś chłonne ręczniki i inne rzeczy.

Po rozmowie z panem jestem zdecydowana wydać Opelka bez wizyty przedadopcyjnej.

Pan  tyko się martwił czy on będzie ich chciał. Wytłumaczyłam, że jest mało prawdopodobne, by rzucił się im od razu w ramiona.

Wyślę panu na adres mejlowy poradnik od Sowy i adres nosem.pl

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

sugerowałam ,  pan nie jest gotowy na dwa psy. Ale nie wyklucza w przyszłości.

Jak mu Opelek nie da w kość, to może później się zdecyduje....

albo zakocha się, jak obu na żywo zobaczy.... ;) nadzieja umiera ostatnia ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...