Jump to content
Dogomania

Lonia z ukraińskiego schroniska pokonała ponad 1000 km, aby wreszcie ktoś ją pokochał. I wreszcie pokochał -Lonia zamieszkała w Ząbkach.


Tola

Recommended Posts

Dnia 16.01.2022 o 19:56, Jaaga napisał:

Tak, z dzisiaj. Wzoraj wieczorem miala robione to w legowisku, które jest na moim fb. Zostawiłam zdjete ze sznurów psie pranie na stole i teraz Lońka leży na nim, jak wisienka na torcie 😄

Zajrzałam:)

271977498_5011724232211165_6786097547365276651_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 20:36, Poker napisał:

Jaka Lonia jest do kotów?

Jutro sprawdzę.  Musze puścić mniej psiolubne koty. Najlepszym testerem jest bialy w rude łaty Marian, bo nie wiem dlaczego, ale większość psów na to umaszczeniu gorzej reaguje. Czarny Oggy psów nie rusza, nawet Borysowi podtyka głowę pod nos. Za to na Mariana Borys dostaje głupki, jak na królika. Pędem puszcza się po schodach jak Marian zejdzie, a potem szuka jego śladu. 

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam rano na "psiego "kota i była nieufna, odchodziła i wąchała w powietrzu. Ona tak reaguje na każde nowe doświadczenie i dopiero jak się rozkręci to dokazuje. Na pewno wiec nie rzuci się zębami, ale po oswojeniu się z sytuacja nie ręczę że nie pogoni kota, gdyby uciekał. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 20:57, Tyśka) napisał:

Dodałam dzisiejsze zdjęcie do swojego ogłoszenia, zmieniłam też tytuł: https://www.olx.pl/d/oferta/spokojna-i-domowa-sunia-8kg-11-msc-mix-pinczer-miniaturowy-CID103-IDMVqRF.html

Dziękuję:)

Dzisiaj dostałam nowe zdjęcia Loni i są cudne, może tym razem sunia wpadnie komuś w oko.

Ja usunę stare ogłoszenie, bo nawet wyróżniane spadło bardzo daleko i zrobię od nowa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 21:16, Tyśka) napisał:

Piękność. Które zdjęcia mogę wykorzystać do ogłoszenia? 

A nie wystarczy obciąć?

Ja wykorzystałam w 2 ogłoszeniach te zdjęcia: 7614, 7620, 7623, 7637, 7639, 7644, 7645,7671.

Nie wiem czy to możliwe, ale dzisiaj nie sprawdzali mi nowych ogłoszeń zrobionych z konta fundacyjnego...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2022 o 21:28, Tola napisał:

A nie wystarczy obciąć?

Ja wykorzystałam w 2 ogłoszeniach te zdjęcia: 7614, 7620, 7623, 7637, 7639, 7644, 7645,7671.

Nie wiem czy to możliwe, ale dzisiaj nie sprawdzali mi nowych ogłoszeń zrobionych z konta fundacyjnego...

To coś pokombinuję i dodam, w sumie u mnie wystarczy dodać może z dwa zdjęcia (na dworze i na rękach), ale to już jutro... dzisiaj mieliśmy stresujący dzień w domu i padam ze zmęczenia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 10:13, Tyśka) napisał:

Bardzo dziękuję.

Mam nadzieje, że ktoś wreszcie ją wypatrzy.

Zabrałam ją pod nasza opiekę, bo bardzo przypomina mi naszą pierwszą suczkę Teklę, chciałam aby ją też ktoś pokochał.

Dzisiaj było zapytanie ze Śląska, ale nie warto o nim pisać.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...