Jump to content
Dogomania

Lonia z ukraińskiego schroniska pokonała ponad 1000 km, aby wreszcie ktoś ją pokochał. I wreszcie pokochał -Lonia zamieszkała w Ząbkach.


Tola

Recommended Posts

Lońka dziś rano zaczepiała mnie do zabawy. Wczoraj wieczorem szła za mężem i chwytała mu nogi łapkami. jest naprawdę fajna. Jeszcze nie całkiem pewna siebie, ale otwarta na nowe doświadczenia. Tylko nie przepada za niższymi temperaturami. Jak jest zimno, to wychodzi na krociutko i już jest w domu, zeby przypadkiem nie zostać na dworze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2021 o 13:42, Jaaga napisał:

Zrobiłam jej ogłoszenie na Katowice z tel. Toli. i wyrózniłam na tydzień. Liczę, że wystarczy tyle dla takiej małej gwiazdy, zeby ktos ją wypatrzył 🙂

Bardzo dziękuję:(

Może faktycznie tam czeka na nią nowy dom, bardzo bym chciała, żeby już miała swojego człowieka.

Uważam,  że czarne lub czarno - białe  zwierzaki pod moją opieką zawsze  długo szukają domu, a Lonia jest podpalana, więc kto wie;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 20:37, Poker napisał:

Oby zadzwonił jeden,ale właściwy.

O to chodzi w tym wszystkim.

Przed chwilką było jedno zapytanie z Fb, z Zamościa.

Pani zrezygnowała z powodu odległości i jedzie jutro do schroniska; myślę, że nie wróci sama, bo tam teraz  sporo małych suczek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak na wątku Sali, tak i u szczeniaków zapomniałam wysłać fakturę z rozliczeniem. Dzis wyslalam

2x30 zł (testy giardia Lonia, Opel)

30 zł metronidazol

10 zł odrobaczenie Dolpac

30 zł szczep. p wsciekliźnie

30 zł kontrolny test giardia

Razem 160 zł. Pobytu Loni we wrzesniu 5 dni nie liczę, bo miałam jeszcze karmę od znajomej Toli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2021 o 15:28, Jaaga napisał:

Jak na wątku Sali, tak i u szczeniaków zapomniałam wysłać fakturę z rozliczeniem. Dzis wyslalam

2x30 zł (testy giardia Lonia, Opel)

30 zł metronidazol

10 zł odrobaczenie Dolpac

30 zł szczep. p wsciekliźnie

30 zł kontrolny test giardia

Razem 160 zł. Pobytu Loni we wrzesniu 5 dni nie liczę, bo miałam jeszcze karmę od znajomej Toli.

Dziękuję, też wstawię tutaj jak będzie opłacona.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 16:37, Jaaga napisał:

Zrobiłam nowe zdjęcia do ogłoszeń. Tolu, jesli możesz, to wstaw je tutaj, bo trzeba zmniejszyć.

Tak, właśnie otworzyłam pocztę, już tutaj dodaję, dziękuję.

Lonia na większości zdjęć taka poważna, skupiona;)

Dzisiaj miałam zapytanie o sunię od znajomych rodziny, która adoptowała ukraińskiego Wicka.

Wicuś zachwyca podobno wszystkich dookoła i wszyscy chcą drugiego takiego Wicusia;)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 19:56, Poker napisał:

Pokazałaś im Lonię?

Oni wiedzieli Lonię, bo młodzi od Wicusia pokazali im sunię, też szukają dla Loni domu...

Dzisiaj zadzwonili, żeby porozmawiać, ale mam wrażenie, ze chcieliby klon Wicusia.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...