Jump to content
Dogomania

Chorą psią duszę najlepiej jest leczyć wśród bliskich ludzi, a tych malutka Jeżynka nigdy nie miała. Może wspólnie uda się nam zdjąć z niej ten bagaż złych wspomnień? Udalo się, Jeżynka zamieszkała w Poznaniu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 12.10.2021 o 10:02, szafirka napisał:

Myślę, że powoli można zacząć myśleć o domku dla Jeżynki.

To właśnie trójłapka Zosia rozkręciła i nauczyła Jeżynkę, że ludzie są fajni i dają dobre jedzonko i że trzeba się bawić

Oczywiście zaczynam myśleć, poczekam na zdjęcia po kąpieli i ruszamy:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2021 o 14:19, Ellig napisał:

Ja tez pomogę.
b-b nie widziałam Twojego bazarku...

:)) pewnie przez to ,że mało ostatnio bywam i bazarek chopsały tylko kochane dziewczyny.

Jak mam wolne to ganiam po lekarzach i tak czas leci  jak szalony....Niestety w weekendy pracuję a jak mam wolne to jadę do wnuków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:40, Tola napisał:

Bardzo podoba mi się tekst Tyśki, więc już nic nie kombinowałam, nie wymyślałam; zmieniałam parę słów, żeby nie było problemów z OLx i jest ogłoszenie na Wrocław

https://www.olx.pl/d/oferta/urzekajaca-malutka-jezynka-do-adopcji-CID103-IDM25j4.html

Na jakie miasto zrobić ogloszenie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 16:40, Ellig napisał:

Na jakie miasto zrobić ogloszenie?

Bardzo dziękuję za chęć pomocy, ale na razie poczekajmy, bo jest na horyzoncie rodzina zainteresowana sunią, z Poznania. Na razie rozmawiamy, czekam na wypełnioną ankietę i myślę, ze to może być dobry dom;)

Ale jak możesz, to bardzo prosiłabym o pomoc w ogłaszaniu mojego Magnusa, jego zdjęcia są na wątku zamojskim, zaraz wrzucę tam link do OLX Jagny i do mojego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 20:46, Tola napisał:

Bardzo dziękuję za chęć pomocy, ale na razie poczekajmy, bo jest na horyzoncie rodzina zainteresowana sunią, z Poznania. Na razie rozmawiamy, czekam na wypełnioną ankietę i myślę, ze to może być dobry dom;)

To ogromnie zaciskam kciuki. Może kiedyś Rodzina dałaby się namówić na wspólny spacer... o ile tylko będzie godna cudnej Jeżynki 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 20:46, Tola napisał:

Bardzo dziękuję za chęć pomocy, ale na razie poczekajmy, bo jest na horyzoncie rodzina zainteresowana sunią, z Poznania. Na razie rozmawiamy, czekam na wypełnioną ankietę i myślę, ze to może być dobry dom;)

Ale jak możesz, to bardzo prosiłabym o pomoc w ogłaszaniu mojego Magnusa, jego zdjęcia są na wątku zamojskim, zaraz wrzucę tam link do OLX Jagny i do mojego.

Ja tez mocno trzymam kciuki z dobry dom dla Jeżynki, która skradła mi serce.
Niebawem zajrzę do Magnusa i pomogę z ogłoszeniami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 08:28, Ellig napisał:

Ja tez mocno trzymam kciuki z dobry dom dla Jeżynki, która skradła mi serce.
Niebawem zajrzę do Magnusa i pomogę z ogłoszeniami.

Dziękuję bardzo:)

To może na Łódź lub Opole, bo na Kraków chyba elik zrobi

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj po raz kolejny z panią Agnieszką z Poznania i będę organizowała  wizytę PA.

Adopcją jest tez zainteresowana rodzina z Wrocławia; jeśli odeślą wypełnioną ankietę, to może inny mały psiak zyska nowy dom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 19:05, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj po raz kolejny z panią Agnieszką z Poznania i będę organizowała  wizytę PA.

Adopcją jest tez zainteresowana rodzina z Wrocławia; jeśli odeślą wypełnioną ankietę, to może inny mały psiak zyska nowy dom...

To kciuki zaciskam. Masz już wizytatora? 

Może Lonia...? 🙂 Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...