Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 24.11.2022 o 11:16, Kamila Proc napisał:

piekny ten Benio.... ja nie rozumiem

Mnie też się podoba, ale u nas z samcami jest różnie, więc nawet nie myślę o DT dla niego w tej chwili.

Dnia 24.11.2022 o 20:02, elik napisał:

Tysiu, no co Ty???

Nic nic. 😄 Przepraszam! i dziękuję.

Dnia 25.11.2022 o 11:17, Kamila Proc napisał:

to ja potrzymam, jak mozna

Pewnie, że można 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to POTRZEBNY WIZYTATOR DLA PSA BENKA - LEGNICA. Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK, PO RAZ 3 TRACI DT, PROSZĘ O POMOC W OGŁOSZENIACH. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.
Dnia 25.11.2022 o 14:14, Poker napisał:

A patmol nie jest przypadkiem z Legnicy? Ktoś robił  j wizytę tylko nie pamiętam dla jakiego psa. Chyba dla małej suni.

Tak. Basia jest z Legnicy. Robiła mi wizytę dla lekliwych psiaków Freski i Dobrusi. Domki cudne.

Niedawno zrobiła też wizytę dla lękowego owczarka z zamojskiego schroniska. Pani osobiście przyjechała po owczusia do Zamościa. Mamy juz zdjęcia z domku.

Mam kontakt z Basią Patmol. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2022 o 13:34, Tianku napisał:

Elik wyżej Alaskan pisze że Patmol jest z Legnicy i ma do niej kontakt 

może zrobi wizytę dla Micha 

Na to liczę  🙂  ale zwrócę się z prośbą dopiero po spotkaniu pana z Michem. Pan wybiera się poznać Micha w hotelu i po tym podejmie ostateczna decyzję. Jeśli będzie dalej chętny adoptować Micha,to skontaktuje się z Patmol i poproszę o zrobienie wizyty p/adopcyjnej.

Dzięki  🙂    

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O, Michowi coś się kroi. Trzymam kciuki, aby zaiskrzyło. 🙂

Dziękuję za podpowiedzi. Marta biłgorajska znalazła wizytatora. Wizyta w sobotę. To nic pewnego jeszcze, bo Państwo chyba sie wahają czy chcą Benka. Prosili o filmiki z nim, ale wizyta się odbędzie. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK, PO RAZ 3 TRACI DT, PROSZĘ O POMOC W OGŁOSZENIACH. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.
Dnia 28.11.2022 o 17:08, Tyśka) napisał:

O, Michowi coś się kroi. Trzymam kciuki, aby zaiskrzyło. 🙂

Dziękuję za podpowiedzi. Marta biłgorajska znalazła wizytatora. Wizyta w sobotę. To nic pewnego jeszcze, bo Państwo chyba sie wahają czy chcą Benka. Prosili o filmiki z nim, ale wizyta się odbędzie. 

Dzięki  🙂    A ja trzymam za Benka, aby wreszcie okazało się, że to ten dom i ci ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2022 o 22:23, Poker napisał:

Trzymałam. Szkoda, że nie wyszło. A co jest nie tak?

 

Dnia 5.12.2022 o 22:37, agat21 napisał:

Dlaczego? 😕

Znaczy się... dom nie jest zły. Będą dobrym domem, nawet bardzo dobrym, ale oni upatrzyli sobie innego psa. Problem w tym, że nie dostaliby go ze schroniska zbyt szybko. Benek jest jako alternatywa...  Na start będzie wymagał trochę pracy. Marta ma jutro z nimi jeszcze rozmawiać. Sytuacja o tyle trudna, że na DT Benio jest już i tak ponadczasowo, już w maju miał zmienić lokum...

Link to comment
Share on other sites

Sprawa się sama rozwiązała... Panstwo starali się o adopcję kilku psów.Jedna sunia już spakowana i ma zorganizowany transport, więc to ona do nich pojedzie. Tak zdecydowali. Im zależało na czasie.

No cóż, smutno mi, ale nie takich w gorącej wodzie kąpanych Benek szuka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2022 o 21:20, Poker napisał:

Benek czeka na ludzi, którzy zakochają się w NIM.

Tak, ale tyle to trwa... już 1,5 roku. 😞

Dnia 6.12.2022 o 21:52, Aldrumka napisał:

Czyli dalej dobre myśli posyłamy 

Jak najbardziej, dziękuję!

Dnia 7.12.2022 o 10:55, Kamila Proc napisał:

znowu Benio pominiety

Niestety, bardzo mi go szkoda. 

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może dorobić Beniowi vel Benjaminowi ogłoszenia?

Warszawa: https://www.olx.pl/d/oferta/benio-moze-byc-twoim-kumplem-1-5-roczny-12-kg-psiak-mix-terrier-CID103-IDQqaKV.html?bs=olx_pro_listing

Katowice: https://www.olx.pl/d/oferta/ben-szuka-domu-stalego-CID103-IDQLud7.html#e6f34554d4

Ogłoszenia elik i Marty biłgorajskiej nie są już aktywne. 😞
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 12:51, Tyśka) napisał:

Ogłoszenia elik i Marty biłgorajskiej nie są już aktywne. 😞

Z jakim imieniem ja go ogłaszałam?   Mogłabym uaktywnić ogłoszenie, ale nie widzę go w ogłoszeniach zakończonych.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 13:24, elik napisał:

Z jakim imieniem ja go ogłaszałam?   Mogłabym uaktywnić ogłoszenie, ale nie widzę go w ogłoszeniach zakończonych.

Bingo. Może moderatorzy przenieśli ogłoszenie do "zmoderowane"? Ostatnio robią znowu porządki, mi usunęli ogłoszenie dwóch psów, które ogłaszałam razem z Martą biłgorajską. Wychwycili, że każdy z psów ma zrobione 2 ogłoszenia, na 2 różnych kontach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...