Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 8.01.2022 o 10:52, Ewa Marta napisał:

. Można czekać na miejsce u Pani Ewy, ale do tego czasu ona musi gdzieś być

Czy ktoś ostatnio rozmawiał z p. Ewą o przyjęciu Sabinki?  Ja rozmawiałam z Nią około tydzień temu i nic nie wiedziała o zamiarach ulokowania u Niej Sabinki. Myślę, że dobrze byłoby upewnić się, że Sabinka może liczyć na DT u Pani Ewy.         

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2022 o 23:55, helli napisał:

 Czy taki niewidomy kotek wskakuje na meble? Czy porusza się tylko w poziomie, na podłodze? Ciekawa jestem jak koty niewidzące sobie radzą.

Jeśli ktoś nie wie, że kot jest niewidomy, to nie się właściwie nie zorientuje 😄 Muffinka w ciągu 2 dni poznała cały dom i opanowała wchodzenie i schodzenie po schodach! Wchodzi gdzie tylko się da. Gosia planuje zakupić wysoki drapak - domek, taki, jaki Muffinka miała w hotelu i bardzo lubiła po nim chodzić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2022 o 09:02, agat21 napisał:

Jeśli ktoś nie wie, że kot jest niewidomy, to nie się właściwie nie zorientuje 😄 Muffinka w ciągu 2 dni poznała cały dom i opanowała wchodzenie i schodzenie po schodach! Wchodzi gdzie tylko się da. Gosia planuje zakupić wysoki drapak - domek, taki, jaki Muffinka miała w hotelu i bardzo lubiła po nim chodzić.

Muffinka to niezła akrobatka 🙂

Dnia 17.01.2022 o 09:06, agat21 napisał:

Tysiu, co u Benia?

Nic nowego. Siedzi niezauważony przez nikogo w DT w Zamościu. Zajada smakołyki, ciągnie na smyczy, rozszarpuje zabawki, cieszy się życiem psiego podrostka i nie ma pojęcia, że nikt go nie chce 😞 Nie ma o niego telefonów.

Link to comment
Share on other sites

Aby zobrazować sprawność Muffinki wklejam dzisiejsze zdjęcie. Pikanterii doda zapewne informacja, że ten piękny sprzęt gimnastyczny wykonał dla kociny pan domu. Jeszcze podobno nie w pełni skończony, bo sznurka zabrakło, ale mi i tak kapcie spadły 😄

IMG-20220123-WA0001.jpg

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2022 o 19:26, agat21 napisał:

Aby zobrazować sprawność Muffinki wklejam dzisiejsze zdjęcie. Pikanterii doda zapewne informacja, że ten piękny sprzęt gimnastyczny wykonał dla kociny pan domu. Jeszcze podobno nie w pełni skończony, bo sznurka zabrakło, ale mi i tak kapcie spadły 😄

IMG-20220123-WA0001.jpg

 

Dnia 15.01.2022 o 20:38, agat21 napisał:

A dziś u (M)Uffinki i Pajdy taka historia 😉

 

IMG-20220115-WA0000.jpg

                                                             ♡♡♡♡  ♡♡♡♡  ♡♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 14:47, Aldrumka napisał:

@agat21 Ty chyba masz kontakt z panią Marzenką.  Podziękuj jej bardzo, proszę, za wpłatę dla Tuptusia, który trafił do Moli@ . Bardzo się przyda - wkrótce wizyta u kardiologa +leki.

Nie, to nie ja mam. To Alaskan 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2021 o 10:41, Tyśka) napisał:

Dziewczyny z Biłgoraja założyły zbiórkę, bo już były zadłużone w lecznicy (mają też dziką suczke Melcię u Rafała, nie wiem czy pamiętacie... szukałam dla niej innego miejsca ponad rok temu, ale nikt się nie podjął aby ją przyjąć i tak tam tkwi bez perspektywy). Na szczęście ludzie chętnie wpłacają, więc na razie sytuacja jest opanowana, chociaż finansowo 🙂https://pomagam.pl/9rka3d

Melcia zaczęła życie domowe. Trzymajcie kciuki, żeby dala radę. Dla niej wszystko się zmieniło i jest przestraszona. 

20220127_203613_resized(1).jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 20:44, Jaaga napisał:

Melcia zaczęła życie domowe. Trzymajcie kciuki, żeby dala radę. Dla niej wszystko się zmieniło i jest przestraszona. 

20220127_203613_resized(1).jpg

Ależ się cieszę, że Melcia już u Ciebie ♡ Szybko się udało, dziękuję. Masz złote serce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...