Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Marta ma kolejne nieszczęście na głowie od wczoraj. Ktoś znalazł kotka w lesie w Łosińcu. :(( Maluch trafił do biłgorajskiego DT, ale w okolicy nie ma okulistów, do tego ratowanie oka może być bardzo kosztowne. Może ktoś miałby chwilę popytać organizacje prozwierzece typu "Ja pacze sercem" o miejsce i pomoc? Ja dzisiaj wracam późno po pracy, jeszcze mam wyjazd do Poznania i w domu będę praktycznie w nocy.

received_361750792322927.jpeg.890225b8af2eb387f89e268cd9ff513b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Wierzę, że się uda kiciusia z tym okropnym okiem umieścić w lecznicy na Grochowie, że kobiety z fundacji wezmą go do siebie. I to szybko.

To straszne co ludzie robią zwierzętom. Nie mam słów. Wierzę tylko, że to wszystko kiedyś wróci do nich. Ze zwielokrotnioną siłą.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyśka) napisał:

Marta ma kolejne nieszczęście na głowie od wczoraj. Ktoś znalazł kotka w lesie w Łosińcu. :(( Maluch trafił do biłgorajskiego DT, ale w okolicy nie ma okulistów, do tego ratowanie oka może być bardzo kosztowne. Może ktoś miałby chwilę popytać organizacje prozwierzece typu "Ja pacze sercem" o miejsce i pomoc? Ja dzisiaj wracam późno po pracy, jeszcze mam wyjazd do Poznania i w domu będę praktycznie w nocy.

received_361750792322927.jpeg.890225b8af2eb387f89e268cd9ff513b.jpeg

Skrobnęłam do Fundacji Koty z Grochowa oraz Fundacji Ja Pacze Sercem. 

Nie znam kocich organizacji prozwierzecych, więc gdyby ktoś mógłby mi pomóc z rozsyłaniem wiadomości błagalanych po organizacjach prozwierzęcych to będę wdzięczna. Brakuje mi już doby :(

 

EDIT: Koty z Grochowa nie są w stanie pomóc niestety :(

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, agat21 napisał:

Wierzę, że się uda kiciusia z tym okropnym okiem umieścić w lecznicy na Grochowie, że kobiety z fundacji wezmą go do siebie. I to szybko.

To straszne co ludzie robią zwierzętom. Nie mam słów. Wierzę tylko, że to wszystko kiedyś wróci do nich. Ze zwielokrotnioną siłą.

Dziękuję Ci za namiary. :( 

To niejedyny kotek w takim stanie znaleziony w okolicach Biłgoraja i Tomaszowa. Ludziom jak koty nie schodzą to wywalają do lasu... Ostatnio tomaszowskie dziewczyny uratowały spod śmietnika podobną koteczkę, niestety stan jej był fatalny, okazało się że poza kocim katarem, miała fip w zaawansowanym stadium i odeszła po dobie albo dwóch :(

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyśka) napisał:

Skrobnęłam do Fundacji Koty z Grochowa oraz Fundacji Ja Pacze Sercem. 

Nie znam kocich organizacji prozwierzecych, więc gdyby ktoś mógłby mi pomóc z rozsyłaniem wiadomości błagalanych po organizacjach prozwierzęcych to będę wdzięczna. Brakuje mi już doby :(

 

EDIT: Koty z Grochowa nie są w stanie pomóc niestety :(

Chyba są zapchani po dach :( Coś mi ostatnio wspominała jedna z dziewczyn, które dają dt kociakom z fundacji. Adopcje u nich stoją :(

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyśka) napisał:

Marta ma kolejne nieszczęście na głowie od wczoraj. Ktoś znalazł kotka w lesie w Łosińcu. :(( Maluch trafił do biłgorajskiego DT, ale w okolicy nie ma okulistów, do tego ratowanie oka może być bardzo kosztowne. Może ktoś miałby chwilę popytać organizacje prozwierzece typu "Ja pacze sercem" o miejsce i pomoc? Ja dzisiaj wracam późno po pracy, jeszcze mam wyjazd do Poznania i w domu będę praktycznie w nocy.

received_361750792322927.jpeg.890225b8af2eb387f89e268cd9ff513b.jpeg

Boże miłosierny:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Ale przynajmniej odpisały. Tyle dobrego.

Tak, to miłe jak ktoś odpisuje :)

42 minuty temu, ewu napisał:

Boże miłosierny:(

:(((

40 minut temu, ewu napisał:

Cieszę się ,że maluszki jużbezpieczne. Oby mamusi udało się pomóc...

Kotek dramat:(

Biedny okruszek:(

Mamusiek jest aż dwie :( Ta młodszych maluchów, które wczoraj się złapały jest śliczna, ma jedno oko niebieskie. Zdjęcia z dzisiaj:
mama.jpg.c20775a7cda12cb5efbeea1fce552bc5.jpg

mama2.jpg.db67f2b27049188436f4e7ce0ef119db.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Druga, mama starszaków niestety skutecznie chowa się w lesie... :( Z jeszcze jednym albo dwoma szczeniakami. Klatka-łapka nastawiona, ale nie chcą się złapać. Tutaj złapani szczęściarze z tej rodzinki, mam ogromną nadzieję, że znajdziemy dla nich DT. Zdjęcia jeszcze ciepłe ;)
szcz9.jpg.d9429dbcbe05678b79634326b264b1dc.jpg

szcz11.jpg.0b6dbfdbea1919fda9f928117b3ace66.jpg

szcz10.jpg.da08bd5d1db2dd54877f615ef479ac17.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Wpłaty na transport dwojga szczeniąt do DT w Starym Sączu:

Izabela M. - 20 zł

Sylwia Sz. - 20 zł

Klaudia N., moja znajoma - 50 zł

 

RAZEM (na dzień 23.09):  90zł

Nasza wspólna znajoma, Monika wpłaciła Marcie 250zł na transport :)
Dlatego umówiłyśmy się z Martą, że ja jej przeleję całość (90zł), 130zł weźmie z kwoty od Moniki, a pozostałe 120zł przeznaczy albo na te starszaki z nory, albo na biednego kociaka. Potrzeb ma sporo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...