Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 9.12.2021 o 19:50, Alaskan malamutte napisał:

Dzwoniła pani o Dropsa z Wroclawia. Przekonana była, że psiak jest we Wrocławiu..

Powiedzialam, jak sprawa wygląda, moze dzwonić w sobotę po poludniu..

Przecież na fejsbuku jest informacja, gdzie przebywa Dropsik. 😞

Zaciskam kciuki za sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 12:41, Poker napisał:

A nie jest przypadkiem chora? Tak duży brak apetytu nie jest dobrym objawem.

Przed sterylizacją Dianka będzie mieć morfologię i biochemię, bo też mi się ten smutek nie podoba 😞 Mam nadzieję, że opiekunki Dianki się zgodzą, aby badania również opłacić ze zbiórki, ale wydaje mi się, że tak będzie bezpieczniej...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 09:59, Tyśka) napisał:

Przed sterylizacją Dianka będzie mieć morfologię i biochemię, bo też mi się ten smutek nie podoba 😞 Mam nadzieję, że opiekunki Dianki się zgodzą, aby badania również opłacić ze zbiórki, ale wydaje mi się, że tak będzie bezpieczniej...

To bardzo dobry pomysł. Pomijając fakt, że zawsze przed operacją warto zrobić dobre badania.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 11:38, Alaskan malamutte napisał:

Na dzień dzisiejszy na koncie rodzinki jest taka kwota:

STAN KONTA : 73,47zł na dzień 07.12.2021r.

Nie wiem, czy na badania wystarczy......

 

Na zbiórce na potrzeby Rodzinki udało się zebrać 1605zł. Pewnie dojdzie koszt prowizji, była też opłacana karma, poza tym jeszcze trochę zostało? (nie wiem ile - trzeba by zapytać Toli). Sterylizacja ma być właśnie z tych pieniędzy, do tego te badania i może... chipowanie Dianki (p. Marzenka obawia się, że sunia w nowym miejscu może próbować uciekać). Chyba, że nie to poproszę, aby lek. wet. badań nie robił.


Szczepienia i odrobaczenie całej Rodzinki opłaciła gmina.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 11:42, Tyśka) napisał:

Na zbiórce na potrzeby Rodzinki udało się zebrać 1605zł. Pewnie dojdzie koszt prowizji, była też opłacana karma, poza tym jeszcze trochę zostało? (nie wiem ile - trzeba by zapytać Toli). Sterylizacja ma być właśnie z tych pieniędzy, do tego te badania i może... chipowanie Dianki (p. Marzenka obawia się, że sunia w nowym miejscu może próbować uciekać). Chyba, że nie to poproszę, aby lek. wet. badań nie robił.


Szczepienia i odrobaczenie całej Rodzinki opłaciła gmina.

Tysiu, badania zrobić koniecznie!!!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...