Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 7.12.2021 o 07:35, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, przepraszam, nie widzialam wczoraj Twojego wpisu..

Napisz mi proszę, jak przerzucić te pieniążki z ogloszenia Runo, które zmoderowal olx, na Dropsa?

Nic się nie stało.

Tak się chyba nie da, tzn. ja w ten sposób nie potrafię. Swoje ogłoszenia tylko w ten sposób wyróżniałam. Wtedy przy wyborze płatności klika się ta drugą opcję: "środki na olx". 

Link to comment
Share on other sites

Mialam telefon w sprawie Dropsa..

Już po glosie slyszę..starszy pan. (70 lat)

Jakie oburzenie, ze nie chcę im dać Dropsa!! Mają domek, 45 arow, mialby gdzie latać..

Na pytanie o spacery: A po co??? Przecież taka dzialka duża..I psy u nich mają jak w raju!!Oczywiście pies na zewnątrz, nie w domu..

Skonczylam rozmowę życząc wszystkiego dobrego..

No serce mi się kraje..

Jak pomyślę o domkach, jakie mają jego rodzeństwo to chcialabym, aby i on do takiego trafił..

Wczoraj spotkałam Argo..szalał na śniegu z Emilką..

Podbiegl do mojego psa..zabawom nie było końca...no szczęśliwy szczeniak..

Nie sądzę, aby 70 letni pan biegał ze szczeniakiem czy tarzał się w śniegu...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 14:20, Alaskan malamutte napisał:

Wczoraj spotkałam Argo..szalał na śniegu z Emilką..

Podbiegl do mojego psa..zabawom nie było końca...no szczęśliwy szczeniak..

Nie sądzę, aby 70 letni pan biegał ze szczeniakiem czy tarzał się w śniegu...

 

Może ewentualnie jakby sobie popił to by się tarzał.. ale kto wie jak często by to było. 

Sorry, ale głupawka mnie czasem już bierze. 

Link to comment
Share on other sites

Do budy.... 😞 Gdzie Ci ludzie mają oczy i serce, że nie czytają ogłoszeń i nie chcą dostrzec w Dropsie przyjaciela, a nie ozdobę ogródka.

Co do wieku, tutaj można się zaskoczyć. 😉 Niektórzy w tym wieku naprawdę są aktywni. No ale szczeniaka nie widzę, choćby dlatego że psiak mógłby przeżyć swoich państwa.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonila pani w sprawie Dianki.

Dom wolnostojący pod Krakowem. Panstwo już od roku szukają psiaka. W międzyczasie urodziło się drugie dziecko. 

Czyli w tej chwili dwoje dzieci, jedno starsze, drugie roczne. Pani wypytala o Diankę a ja o dzieci...

Pytanie: czy dom z małym, rocznym dzieckiem to dom dla Dianki?

Pani szczeniaczka nie chce..szuka starszego, zrownoważonego pieska...Telefonów sporo wykonała, ponieważ rozmowę zaczęła od tego, że ma male dzieci.Powiedziala, że niektórzy na tym etapie kończą rozmowę...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 17:32, Tyśka) napisał:

Doanka jest delikatna, bojąca się, ale łagodna. Gdyby miała kącik dla siebie w domu, gdzie mogłaby odpocząć od dzieci to może? Zapytaj Pani Marzenki. Ja jeszcze mogę jej podsunąć Rufuska z Suśca, kocha dzieci, ma 4lata. 

Powiedzialam pani, że Dianka ma być wysterylizowana, czyli chwilę trzeba poczekać. Oni mają też wszystko jeszcze raz przeanalizować...

Zobaczymy, czy pani zadzwoni...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 17:34, Alaskan malamutte napisał:

Powiedzialam pani, że Dianka ma być wysterylizowana, czyli chwilę trzeba poczekać. Oni mają też wszystko jeszcze raz przeanalizować...

Zobaczymy, czy pani zadzwoni...

To i my mamy czas do zastanowienia. Na razie nie wiem co myśleć. 

Link to comment
Share on other sites

Pani Marzenka jutro będzie umawiać Dropsa na szczepienie na wściekliznę i chciałaby zachipować Dropsa z Dianką. Z tym, że chip byłby na nas, a nie na gminę. Dajecie zielone światło? 

Na dniach Dianka będzie umawiana na sterylizację, na Fundację (pieniądze ze zbiórki są do wykorzystania), w innej lecznicy. Chyba już można? Dianka rodziła około 3,5 miesiąca temu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 18:01, Tyśka) napisał:

Pani Marzenka jutro będzie umawiać Dropsa na szczepienie na wściekliznę i chciałaby zachipować Dropsa z Dianką. Z tym, że chip byłby na nas, a nie na gminę. Dajecie zielone światło? 

Na dniach Dianka będzie umawiana na sterylizację, na Fundację (pieniądze ze zbiórki są do wykorzystania), w innej lecznicy. Chyba już można? Dianka rodziła około 3,5 miesiąca temu.

Byłoby świetnie gdyby Dianka była już wysterylizowana. Zawsze bezpieczniej z adopcją

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 21:29, Alaskan malamutte napisał:

Zapytanie sms o Dropsa. Pani Ewa napisala, że zadzwoni jutro. 

Zobaczymy co z tej rozmowy wyniknie...

O, to jakby trochę znowu ruszyło się 🙂 Fajnie, oby wreszcie ktoś sensowny dla Dropsika się trafił.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2021 o 21:29, Alaskan malamutte napisał:

Zapytanie sms o Dropsa. Pani Ewa napisala, że zadzwoni jutro. 

Zobaczymy co z tej rozmowy wyniknie...

Trzymam kciuki. 🙂

Dnia 7.12.2021 o 21:31, agat21 napisał:

Byłoby świetnie gdyby Dianka była już wysterylizowana. Zawsze bezpieczniej z adopcją

Tak, można by być spokojniejszym. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kciuki na pokład!!!

Zadzwoniła p. Ewa. Bardzo fajnie mi się z nią rozmawiało. 

Państwo mieszkają na Ursynowie, we własnym mieszkaniu, na parterze. Pani ma syna, 10 latka. Adopcja psa jest przemyślana, skonsultowana. Pani pracuje raczej zdalnie, czasami chodzi do biura. Szkoła syna jest po drugiej stronie ulicy, więc szybciutko jest w domu. Państwo zmotoryzowani, są w stanie sami przyjechać po Dropsa. 

Wysłałam ankietę, czekam na zwrot.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kastracja Dianki 15. grudnia w Krasnobrodzie ok. godziny 8:30. Faktura zostanie wystawiona na Fundację Zea. Diankę zawiozą siostrzenice Pani Marzenki, które szczęśliwie są jeszcze na miejscu. Później Dianka zostanie odebrana przez swoją tymczasową Opiekunkę. Lecznica jest nam znana i zaufana (jeżdżą tam bezdomniaki ze Stowarzyszenia Tomaszów Adopcje), lekarz przeprowadzający operację również, powinno być dobrze 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...