Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 22.11.2021 o 12:03, Alaskan malamutte napisał:

To chyba najrozsądniejsze wyjście....

Przekazałam p. Marzence, że ma wolną rękę i może kupować wg potrzeb 🙂

 

Dnia 22.11.2021 o 14:25, agat21 napisał:

Widać, że Drops to żywe srebro 😄 Żeby zrobić mu nieporuszone zdjęcie trzeba go wziąć na ręce lub dać coś do żarcia 😁

Hihi, dokładnie tak. Nie ma czasu na takie bezdety jak pozowanie. Ale jest kochany! Bardzo, bardzo za człowiekiem. Pierwszy do głasków, pochwał i smakołyków, odsuwa Adzię od p. Marzenki kiedy ta sie chce poprzytulać 😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 16:17, agat21 napisał:

Wielkie kciuki za szczęśliwą podróż 🙂 I szybką dobrą aklimatyzację. Niech nie tęskni za bardzo..

Państwo wyjadą do Krakowa. Torba Adzi spakowana, pożegnała się z Dropsem i wyruszyła. 

Pani, która wiezie ją do Krakowa ma wesoło. Kot, pies, babcia, syn i Ada 🙂

received_584381392675396.jpeg.3ff88a029f362ed586d4be1dc5cb2142.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 16:17, agat21 napisał:

Wielkie kciuki za szczęśliwą podróż 🙂 I szybką dobrą aklimatyzację. Niech nie tęskni za bardzo..

Może nie będzie tęsknić; jest już gotowa na kolejny rozdział w życiu. Aura praktycznie nic nie płakała, a już na drugi dzień rozrabiała. 

Dropsio zostanie sam, żeby tylko z braku towarzystwa nie męczył Duanki! Piękny jest czort. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 16:33, Tyśka) napisał:

Państwo wyjadą do Krakowa. Torba Adzi spakowana, pożegnała się z Dropsem i wyruszyła. 

Pani, która wiezie ją do Krakowa ma wesoło. Kot, pies, babcia, syn i Ada 🙂

received_584381392675396.jpeg.3ff88a029f362ed586d4be1dc5cb2142.jpeg

Tysiu kochana, bardzo dziękuję za relacje. Ja ledwo żyję..mam potworny bol glowy, co chwilę przysypiam.

Pani Iza da znać jak odbiorą sunię. 

A tutaj sunia na kolanach babci.

Resized_20211122_163041.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 18:06, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu kochana, bardzo dziękuję za relacje. Ja ledwo żyję..mam potworny bol glowy, co chwilę przysypiam.

Pani Iza da znać jak odbiorą sunię. 

A tutaj sunia na kolanach babci.

 

Odpoczywaj dużo. Dziękuję, że z marszu zadzwoniłaś i poustalałaś, co trzeba kiedy wyskoczył transport. 🙂

Tylko dodam, że Pani która wiezie Adę do Krakowa nie jest z naszych okolic, a zareagowała na wyrzucone 3 kotki, 2 zostały pod opieką Stowarzyszenia w Tomaszowie, tego trzeciego wiezie dla koleżanki. 🙂 I nie zawahała się, aby zawieźć Adę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 18:21, Tyśka) napisał:

Odpoczywaj dużo. Dziękuję, że z marszu zadzwoniłaś i poustalałaś, co trzeba kiedy wyskoczył transport. 🙂

Tylko dodam, że Pani która wiezie Adę do Krakowa nie jest z naszych okolic, a zareagowała na wyrzucone 3 kotki, 2 zostały pod opieką Stowarzyszenia w Tomaszowie, tego trzeciego wiezie dla koleżanki. 🙂 I nie zawahała się, aby zawieźć Adę.

Fajna kobieta 🙂 Niech jej los sprzyja! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2021 o 21:39, Tyśka) napisał:

Dojechali!!! Nala już zaczyna dokazywać, bawić się. 🙂 Pani Iza podesłała mi filmik z pierwszych prób zabawy z pańciem, ale widać bardzo Pana, więc nie wstawiam.

Hurraa! I uffff. Fajnego, dobrego życia dla Ady, a teraz już Nali 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 08:43, Tyśka) napisał:

Dropsik bardzo tęskni. Wczoraj cały wieczór spędził wtulony w Diankę, w budzie. Dzisiaj też nie wychodził z budy, a po wyjściu na dwór stał pod drzwiami domowymi i chciał tam wejść. Bidulek. Mam nadzieję, że teraz przyjdzie pora na niego.

Znaczy łobuz, ale uczuciowy. Będą mieli ludzie z niego pociechę!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2021 o 08:43, Tyśka) napisał:

Dropsik bardzo tęskni. Wczoraj cały wieczór spędził wtulony w Diankę, w budzie. Dzisiaj też nie wychodził z budy, a po wyjściu na dwór stał pod drzwiami domowymi i chciał tam wejść. Bidulek. Mam nadzieję, że teraz przyjdzie pora na niego.

O rany 😞 No tak, nie ma się z kim bawić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...