Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Piękny, młody pies w typie malinois, zagłodzony, odebrany interwencyjnie, czeka na nowego właściciela w krakowskim schronisku.
Ogłosiłam go na swoim profilu na f.b. i bardzo proszę o udostępnianie.

Tysiu, czy mogłabyś mi podpowiedzieć, jak mogę zaprosić znajomych na swój profil z prośbą o udostępnianie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2022 o 13:25, elik napisał:

Piękny, młody pies w typie malinois, zagłodzony, odebrany interwencyjnie, czeka na nowego właściciela w krakowskim schronisku.
Ogłosiłam go na swoim profilu na f.b. i bardzo proszę o udostępnianie.

Tysiu, czy mogłabyś mi podpowiedzieć, jak mogę zaprosić znajomych na swój profil z prośbą o udostępnianie?

Ela, można tylko wkleić tu link do posta.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4818946931497319&id=100001461799274
Na grupach już udostępniłam.


 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 17:54, elik napisał:

I szaro-bure zdjęcia. Przydałoby się więcej kolorów tylko bez słońca trudno o dobre zdjęcia na dworze.

elik, na stronie 81 są zdjęcia Dianki z sesji foto 🙂 Tutaj link do albumu: https://photos.google.com/share/AF1QipNtpNl8LoVjfSz7xikF3n24cM5h4TuEx8qXyw7IiPurgWafUcldYPMyGgzahhc_WQ?key=c2pqSVM5S0poSHQ5Um5zME5ack5vU0ZHNmtCbU9R

Niestety, Dianka nie jest fotogeniczną sunią ani miss urody 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2022 o 13:25, elik napisał:

Piękny, młody pies w typie malinois, zagłodzony, odebrany interwencyjnie, czeka na nowego właściciela w krakowskim schronisku.
Ogłosiłam go na swoim profilu na f.b. i bardzo proszę o udostępnianie.

Tysiu, czy mogłabyś mi podpowiedzieć, jak mogę zaprosić znajomych na swój profil z prośbą o udostępnianie?

Przepraszam, jakoś przeoczyłam ten post. Poudostępniam psiaczka, bo widzę, że już wiesz jak podlinkować 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 17:29, agat21 napisał:

Diana ma wciąż bardzo smutne spojrzenie. I wciąż nie ma odzewu z ogłoszeń? Żadnych?

Niestety, smutek bardzo bije 😞 Zwłaszcza, że na aparat/telefon zanika błysk w oku, boi się.
Chyba nie ma odzewu, Alaskan na pewno by napisała. Martwię się 😞 

Dnia 20.01.2022 o 18:41, guccio napisał:

Nie każdy ma sprzet wypasiony.

Jak adopcje rok temu szły jak burza to nikomu moje niezbyt dobre zdjęcia nie przeszkadzaly.

Dokładnie tak. Oby i w tym roku znaleźli się tacy, którym jakość zdjęć nie przeszkadza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 20:44, Poker napisał:

Czasem ma minę , że bez kija nie podchodź. Na pewno z powodu strachu ,a co najmniej niepewności.

Ona na żywo ma bardzo ujmujące spojrzenie, takie "zaopiekuj się mną" 🥰 Tylko do robienia min do zdjęć ma talent jak ja.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 20:24, Tyśka) napisał:

Przepraszam, jakoś przeoczyłam ten post. Poudostępniam psiaczka, bo widzę, że już wiesz jak podlinkować 🙂

Jak podlinkować to ja wiem od prawie zawsze  🙂  ale jak pozapraszać znajomych, żeby poudostępniali piesionka na swoich profilach, to tego za chorere nie mogę się domyślić  😞       

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 18:41, guccio napisał:

Nie każdy ma sprzet wypasiony.

Jak adopcje rok temu szły jak burza to nikomu moje niezbyt dobre zdjęcia nie przeszkadzaly.

guccio kochana te zdjęcia to Twoja produkcja?  Soreczki, Gdybym wiedziała, to ani jednego słóweczka nie pozwoliłabym sobie powiedzieć. 
Wlazłam przed chwilą na link Tysi i tam faktycznie dobre zdjęcia są tylko sunia taki smutasek, a to już nie wina fotografa.

EDIT
A tak sobie myślę, że gdyby się udało te zdjęcia w galerii nieco rozjaśnić, to byłby lepszy efekt. Nie wymądrzam się, bo ze mnie taki fotograf, jak z koziej d. trąba, ale tak okiem konsumenta patrząc wydaje mi się, że byłyby ładniejsze, gdyby były jaśniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2022 o 22:30, elik napisał:

Jak podlinkować to ja wiem od prawie zawsze  🙂  ale jak pozapraszać znajomych, żeby poudostępniali piesionka na swoich profilach, to tego za chorere nie mogę się domyślić  😞       

Nie wiem czy jest jakaś na to inna metoda niż wysyłanie im postu w prywatnej wiadomości na FB, każdemu z osobna, z prośbą o udostępnienie. Ja tak przynajmniej robię.

Dnia 20.01.2022 o 22:35, elik napisał:

guccio kochana te zdjęcia to Twoja produkcja?  Soreczki, Gdybym wiedziała, to ani jednego słóweczka nie pozwoliłabym sobie powiedzieć. 
Wlazłam przed chwilą na link Tysi i tam faktycznie dobre zdjęcia są tylko sunia taki smutasek, a to już nie wina fotografa.

EDIT
A tak sobie myślę, że gdyby się udało te zdjęcia w galerii nieco rozjaśnić, to byłby lepszy efekt. Nie wymądrzam się, bo ze mnie taki fotograf, jak z koziej d. trąba, ale tak okiem konsumenta patrząc wydaje mi się, że byłyby ładniejsze, gdyby były jaśniejsze.

Zdjęcia robi p. Marzenka, co nie zmienia faktu, że robi je nienajnowszym telefonem.

Zdjęcia można rozjaśnić, ja to zrobiłam przy niektórych 😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2022 o 10:09, elik napisał:

Aaaaa no widzisz  🙂  Z postu guccio błędnie wywnioskowałam, ze to Ona robi zdjęcia  🙂  

Blisku sercu Tomaszów-jak ja mówię,rzut beretem.Tak samo bliski  sercu los Dianki.

Nawet mi się udało Dropsa nazwać.Odezwalam się bo że zdjęciami jest różnie.

Na moim wątku w z rok temu miałam ciągle porównania, że ten robi cud zdjęcia,że kotki jak laleczki itd.

U mnie kotki nie chciały pozować, zdjęcia takie sobie a kotki poszły do adopcji.

Przepraszam za zmylenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2022 o 10:21, guccio napisał:

Blisku sercu Tomaszów-jak ja mówię,rzut beretem.Tak samo bliski  sercu los Dianki.

Nawet mi się udało Dropsa nazwać.Odezwalam się bo że zdjęciami jest różnie.

Na moim wątku w z rok temu miałam ciągle porównania, że ten robi cud zdjęcia,że kotki jak laleczki itd.

U mnie kotki nie chciały pozować, zdjęcia takie sobie a kotki poszły do adopcji.

Przepraszam za zmylenie.

Ależ nie masz za co przepraszać, nic się nie stało, ot zabawna sytuacja  🙂        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 21:18, Tola napisał:

Nie jest ujęta, trzeba doliczyć do 50 zł od agat21, potwierdziłam je na str 75 tego wątku.

 

Tolu, zamówiłaś może karmę? Suchej zostało tylko na 3 kubeczki (3 porcje), a mokrej 13 puszek.

Tutaj napisałam co zamowic:

Dnia 13.01.2022 o 22:15, Tyśka) napisał:

 

Poproszę (po konsultacjach z p. Marzenką) o zamówienie:
- 24x800 wołowina, jagnięcia z warzywami i ryżem: https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/menue/244615
- 6x800 Rocco Sensitive: https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/sensible/49452
- sucha Josera SensiPlus 4,5 kg (5x900): https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/adult/790354

RAZEM: 286,40 zł

Niestety suchej w małych workach ciężko znaleźć na zooplusie, dlatego zamiast dwóch rodzajów suchej (której Dianka je malutko), lepiej kupić więcej mokrej. Chyba, że opiekunki Dianki uważają inaczej. 
Do zamówienia można dołożyć jakieś gryzaki, aby była pełna kwota. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...