Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dianka była na wizycie kontrolnej u lek. wet.:

"Lekarz opatrzył szwy, przyciął nici, dostała antybiotyk na 4 dni od środy aby wszystko się zagoilo. Była bardzo dzielna, dostała jeszcze zastrzyk przeciwbólowy. Ale jak ją zdjęła ją ze stołu to wesoło merdala ogonkiem. Widać było radość w jej oczach."

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani Marzenka prosi o zamówienie karmy mokrej Rocco, na razie Dianka podjada ją suczkom Pani Marzenki. Oraz jakąś suchą. Josera ma drobne granulki i jej już Dianka nie chce jeść, zostało około 4kg, można by ją odebrać, a jak nie to Pani Marzenka będzie mieszać z tą nową suchą. Pani Marzenka zaproponowała, aby suchą kupić w mniejszym worku niż te 12-15kg, na spróbowanie jakąś, z grubymi granulkami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 10:23, Tyśka) napisał:

 

Już niewiele, mamy 36. tydzień. 🙂

 

Dnia 19.12.2021 o 13:14, agat21 napisał:

Moja córcia już lada moment urodzi córeczkę. Trzymaj się i zdrowia dla Was - dziś to najważniejsze 😘

Trzymam kciuki za zdrowie młodych mamusiek i córeczek:)

Faktura za Diankę opłacona - 514 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2021 o 19:18, Tyśka) napisał:

Czy ktoś mógłby zinterpretować te wyniki? Widzę tylko dwa parametry poza normą, a wet mówił że to dobre wyniki badań.

Nie jestem specem, znalazłam to:

Hemoglobina HB, HGB – barwnik erytrocytów, odpowiedzialny za transport za transport cząsteczek tlenu. Norma dla psa to 12-18 g/dl. Podwyższony poziom tego parametru może wskazywać odwodnienie lub nadkrwistość, zaniżony to znów objaw niedokrwistości na wszelkim tle.

Link to comment
Share on other sites

"Dianka pięknie chodzi na smyczy, spotyka inne pieski, podchodzi, wącha. Bardzo się cieszy jak nakładam jej smycz. Nie chciała jeść karmy mieszanej z suchą. Karmą mokra znika z miski. Dzisiaj też jej rozpaliłam, ma cieplutko,już drzwi zamknęłam, żeby dłużej było ciepło. " 

Dużo zdrowia Wam życzę, my jednak święta spędzamy w domu, ktoś z pracy sprzedał mężowi covid. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2021 o 21:28, Poker napisał:

Nie maja długów?

Nie 🙂 akurat zostało troszkę na zakup karmy. Ja po świętach poszukam fantów na bazarek i może ktoś miałby czas go zrobić, tak aby w 50% był na Diankę (pozostałe 50% wg własnego upodobania, zauważonych potrzeb).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2021 o 20:43, Aska7 napisał:

Ty masz Tysiu jeszcze siłę i ochotę na cokolwiek ? 😳

Pies mnie ćwiczy, codziennie chociaż godzina, półtora spaceru po łąkach lub polach. W sumie dobrze, bo od wczoraj mąż na kwarantannie, chory, ja niezmotoryzowana, mieszkamy spory kawałek od centrum (ok. 35min do najbliższej apteki, sklepu), tylko pieszo. Dzięki psu jestem aktywna:).

Ale... bazarku na pewno nie zrobię. Cicho liczę na to, że ktoś zgłosi się, aby przyjąć fanty ode mnie. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.12.2021 o 20:31, helli napisał:

Po Świętach dobrze byłoby trochę zmniejszyć rację żywnościowe, jestem okrutna.

Dianka je tyle, co kot napłakał, mniej niż zalecana dawka dla psa tej wielkości. Ale fakt, troszkę okrąglutka :). Teraz ma codziennie spacerki, więc ruch powinien pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...