Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 4.11.2021 o 14:52, mari23 napisał:

Tysia jest naszym dogo - mistrzem ogłoszeniowym! ❤️ i to na wielu wątkach 🙂

 

Dnia 4.11.2021 o 14:39, agat21 napisał:

Tysiu, wykonałaś tytaniczną pracę z ogłoszeniami 😵

Dziekuje, działam póki mogę i jak potrafię:). Mam nadzieję, że pozostałe smoki znajdą swoje Jamy i Ludków dzięki tym zmasowanym ogłoszeniom. 

Dzisiaj mialam zapytania o Adę, z Poznania, Katowic i Wrocławia, ale ludzie nawet nie czytali treści ogłoszeń.

Mnie serce skradła Aira. Naprawdę... na żywo tylko to się potwierdziło, że ma w sobie coś wyjątkowego 💓 , ale wszystkie z nich są urocze, kochane, swietnie zsocjalizowane z człowiekiem, bez traum. Aż miło popatrzeć :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Telefon o Adę z Torunia...

Państwo już maja szczeniaka, adoptowali z Płocka..wizyty nie było. Szczeniak ma 7 mies, kastracja zaplanowana..

Pani do tej pory nie pracowała, teraz pracują oboje od 8 do 16...szukają drugiego szczeniaka do towarzystwa..

Co o tym myslicie?

Aha, państwo są w stanie podjechać do Warszawy, gdyby doszło do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem, mam mieszane uczucia na ten moment. Czy dopilnują kastracji szczeniaka zanim Ada dostanie cieczki? Sprawdzić można. A jak się z nimi rozmawiało?

Ada trochę jest gadatliwa, sporo szczeka, pilnuje zasobów przed rodzeństwem. Jak chce zabrać gryzak któremuś psiakowi - szczeka, warczy, chodzi tak długo aż zabierze. Nie daje sobie w kaszę dmuchać. P. Marzenka mi o tym opowiadała, ja widziałam też to na oczy. Dziewczyna z charakterem. Do ludzi potulna. Niby to dzieciak, ale rozwinąć się może w każdą ze stron. Jeżeli samiec uległy, a ludzie z głową na karku to powinno być dobrze. 

Ale ufam i Twojej intuicji i doświadczeniu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 20:41, Tyśka) napisał:

Sama nie wiem, mam mieszane uczucia na ten moment. Czy dopilnują kastracji szczeniaka zanim Ada dostanie cieczki? Sprawdzić można. A jak się z nimi rozmawiało?

Ada trochę jest gadatliwa, sporo szczeka, pilnuje zasobów przed rodzeństwem. Jak chce zabrać gryzak któremuś psiakowi - szczeka, warczy, chodzi tak długo aż zabierze. Nie daje sobie w kaszę dmuchać. P. Marzenka mi o tym opowiadała, ja widziałam też to na oczy. Dziewczyna z charakterem. Do ludzi potulna. Niby to dzieciak, ale rozwinąć się może w każdą ze stron. Jeżeli samiec uległy, a ludzie z głową na karku to powinno być dobrze. 

Ale ufam i Twojej intuicji i doświadczeniu 🙂 

Z panią rozmawiało się fajnie....ale....jakoś nie jestem do końca przekonana...

Wysłałam ankietę, zobaczymy co napiszą....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 21:33, agat21 napisał:

Aaaaleee sesja! 😃

😄

Dropsik i Aira też mają, ale zdjęć jest po 25-30, a muszę je dodawać przez serwer zewnętrzny. Trochę schodzi. 😉 Wrzucę w wolnej chwili. Na razie zdołałam tylko wgrać filmiki Airy i Dropsa (są na str. 38).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 09:54, Alaskan malamutte napisał:

Fajny telefon o Adę z Kraśnika. Mamy tam kogoś?

Domek jednorodzinny, dwoje dzieci 9 i 11 lat.  

Z samego Kraśnika nikogo nie znam. 😞 Musiałabym popytać po znajomych. Trzymam kciuki, może Pani zwróci ankietę. Taki plus, że względnie blisko 😄 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...