Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Dianka w nocy zjadła suchą  karmę. ♡ Z rana dostała mała puszkę mokrej i miskę suchej. Z mokrej karmy zostały jej po jednej małej i dużej puszce. 

Maluchy rozrabiają :) 

Hurraaa! No to jest wiadomość! Kobieta poszerza horyzonty kulinarne! :) Na kiedy przyjdzie karma od Toli? Chyba już za chwilę?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

Dzisiaj Pani Marzenka znalazła ogromnego kleszcza na Diance :( Na szczęście apetyt jest. Suchą zjada, ale jak się jej wymiesza z mokrą. 

Tysiu, koniecznie poproś, aby p. Marzenka bacznie obserwowała Diankę....Przy babeszji liczą się godziny....a ona osłabiona, po porodzie...

Ostatnio rozmawiałam z hodowcą, której suka karmiąca poczuła się gorzej i okazało się, że ma babeszjozę...W porę zauważona, już jest ok..ale niestety dzieci karmić już nie może...na szczęście jej szczeniaki maja 9 tygodni.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyśka) napisał:

Pani Marzenka jest bardzo wrażliwą osobą, obserwuje, o wszystkim informuje - ale uwrażliwię. Czy mamusie karmiące można czymś zabezpieczyć od kleszczy? Teraz jest sezon.

No właśnie nie bardzo....z tego co mi mówiła hodowczyni, nie mogla podać simparicy, bała się o ciążę..krople tez nie wchodzą w grę ani obroża, bo szczeniaki mogą się podtruć...

Ja pomyślałam o naturalnych metodach, np napar z czystka, czy sok z aloesa. Stosowałam u swojego poprzedniego malamutka chorowitka Kazanka [*]

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tola napisał:

Mam nadzieję, że za chwilę, już wysłana, mam powiadomienie.

To dobrze, bo maluchy są glodomorami, widać że zainteresowane już innym jedzonkiem. ;) One prawdopodobnie mają bliżej 4 tygodni, nieźle się rozwinęły odkąd mamusia je porządnie. A Dianka nie nadąża z karmieniem, najwyższy czas powolutku wprowadzać pokarm stały.

Podkłady też jeszcze nie przyszły, mimo że termin doręczenia miał być we wtorek. A dopiero dzisiaj sprzedawca nadał kuriera. Na szczęście podkłady podarowane przez Martę z Biłgoraja jeszcze są, pani Marzenka oszczędza, ma jeszcze z 10, mówi że starczy na około 2 dni. Pralka chodzi stale. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2021 o 19:55, Tola napisał:

Tysiu, to poproszę Cię o pomoc - krótką historię suni, ( gdzie znaleziona, orientacyjny wiek) - taki wzruszający zarys tekstu, resztę dołożę. Nie mam kiedy szukać tego na poprzednich wątkach:(

Na pw poleciał zarys opisu :) Mam nadzieję, że coś się z tego nada. 

Link to comment
Share on other sites

Maluchy wczoraj dostały surowe mięsko, bo nie mogły się najeść, kręciły się, marudziły :( Pani Marzenka popytała czy mogą zjeść i popołudniem podała ociupinkę mielonego mięsa z indyka. Jadły aż uszy się trzęsły, a po zjedzeniu w końcu płacze ustały i padły szczęśliwe. 
Obyło się bez rewolucji żołądkowych, więc dzisiaj dostały drugą malusią porcję. 
Pani Marzenka nie może doczekać się musików dla maluchów, bo najwyższy czas.

Wczoraj tak wsuwały:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...