Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Pracowita sobota u smoków. A to przyciąć lub wyrwać krzaczka trzeba w ogrodzie, a to rozprawić się z patyczkiem, a to powarczeć. Mam nadzieję, że po takiej pracy będą dobrze spały 😁

Rozmawiałyśmy z Alaskan o telefonach w sprawie smoków. Ale na razie jakoś specjalnie nie zachwycają, więc cierpliwie czekamy. Na szczęście mamy czas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam sensowne zapytanie o Almę z Otwocka, na prośbę rodziny  wysłałam ankietę i zobaczymy, co będzie dalej. Są  gotowi przyjechać po szczeniaka do Zamościa lub Tomaszowa. 

Były tez dwa telefony z Krakowa o "czarnego szczeniaka", ale cd nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:54, Tola napisał:

Dzisiaj miałam sensowne zapytanie o Almę z Otwocka, na prośbę rodziny  wysłałam ankietę i zobaczymy, co będzie dalej. Są  gotowi przyjechać po szczeniaka do Zamościa lub Tomaszowa. 

To trzymam kciuki za Almę 🙂❤️ Mocno!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 20:54, Tola napisał:

Dzisiaj miałam sensowne zapytanie o Almę z Otwocka, na prośbę rodziny  wysłałam ankietę i zobaczymy, co będzie dalej. Są  gotowi przyjechać po szczeniaka do Zamościa lub Tomaszowa. 

Były tez dwa telefony z Krakowa o "czarnego szczeniaka", ale cd nie będzie.

O, to wielkie wielkie kciuki! Niech się fajni Otwocczanie okażą 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2021 o 23:08, Alaskan malamutte napisał:

Zapytanie o Argo z Warszawy:

Dzień dobry, Jestem zainteresowana adopcją pieska. Czy jest możliwość rezerwacji? Czy szczeniak umie załatwiać się na matę oraz samodzielnie jeść? Czy szczeniak dotychczas przebywał na dworze, czy w domu? Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam

Poprosiłam o telefon :-))

No to pytanie czy pani zadzwoni. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2021 o 13:45, agat21 napisał:

Chyba poduszka.. Ma z nimi pani Marzenka 3 światy, oj ma. To nieprawdopodobne co potrafią zrobić takie małe ogony. 

Sprzątania i pracy jest ogrom. Sikanie, kupskanie, wybuchy zabawek, rozdrabnianie rzeczy... Maluchy rozrabiają, ile wlezie, pogryzły już wszystkie drzewa i krzewy na ogrodzie, jeszcze tylko trzymają się przy życiu hortensje. No i smoki próbują gryźć budę - budę oszczędzają tylko gdy dostają naturalne gryzaki, wiec pewnie będzie trzeba zamówić w ilości hurtowej. 

Aaa no i jak Pani Marzenka wchodzi do nich to wie, że trochę potrwa zanim posprzata... Ale i będzie napad na nią, zaczną ja ciągnąć za nogawki i skakać, aby się poprzytulać:) Chodzi do nich w roboczych ubraniach, bo murowane jest ze wraca się z nowymi dziurkami. 

Dianka podjada im z miseczek karmę (maluchy niezbyt chętnie ja jedzą, wolałbym mleko mamy), za to gryzaki zawsze zanosi im do budy. Nie śpi z nimi w budzie, najczęściej na kanapie. A w budzie tylko karmi, ale robi to mocno niechętnie, bo wtedy między maluchami jest walka na śmierć i życie;), nie oszczędzają też mamy... zresztą i apetyt Dianka ma mniejszy, odkąd maluchy jedzą pokarm stały. 

Dzieciaki kochają budę, często zanoszą tam swoje skarby, również duże pluszaki :). Na ogrodzie wariują i dniem, i w nocy, już żadna deska położona w poprzek nie jest dla nich przeszkodą.

We wtorek Dianka ma szczepienie, będzie trzeba ją jeszcze odpchlić, bo Pani Marzenka wypatrzyła, że jakaś pchła po niej dzisiaj skakała. Aaa no i warto ogłaszać powoli i Diankę, bo p. Marzenka może ją przetrzymać tylko do marca, w kwietniu przylatuje do niej Rodzina i będzie tam do września. A zanim Dianka znajdzie dom to pewnie trochę potrwa. 

Link to comment
Share on other sites

W miocie nie ma samych rozrabiaków oczywiście 🙂 Alma i Dropsik są spokojniejsze, bardziej wyważone, opanowane. Dropsik pierwszy do pieszczot, jak tylko dostanie się w łaski p. Marzenki to nie chce już dopuścić rodzeństwa, uwielbia być w ramionach opiekunki i wtedy nawet nie podgryza. Gdzie człowiek, tam i on. 🙂 Alma jest bardziej ostrożna do świata i ludzi niż szalone rodzeństwo. Taka bardziej myśląca na spokojnie.

Argo to cudak, też przytulak, ale i łobuziak 🙂 Zresztą jak Aira, Ada i Aura 🙂 Ci to podbiją kiedyś świat. Lecą i podbijają, garną się do wszystkich 🙂 Wczoraj były zachwycone jak przyszły do nich dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...