Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 21.11.2021 o 01:02, agat21 napisał:

Śliczna, ale taakaa smutna.. Ileż złego musiała przeżyć i to wciąż w jej spojrzeniu widać 😔

 

Dnia 21.11.2021 o 01:06, elik napisał:

Tak, spojrzenie ma bardzo, bardzo smutne  😞

Niestety, nigdy się nie dowiemy, czego doświadczyła. Ona z daleka łagodnie wita obcych, cieszy się, ale zaraz ucieka do siebie, nie podejdzie. Nie chce się też narzucać swoją obecnością, wczoraj kiedy Pani Marzenka zawołała ją do zdjęć na ogrodzie, Dianka uciekła do budy. Trzeba było zapiąć jej smycz i wtedy wyszła. Wygląda jakby kiedyś miała dobry dom, bo i czystość zachowuje, i smycz zna, i codzienną krzątaninę, ale potem zadziało się wiele złego w jej życiu, ktoś w niej złamał wiarę w człowieka i teraz boi się robić cokolwiek, żeby się nie narażać na złość człowieka. Nie wychodzi z inicjatywą, raczej się poddaje pomysłom dwunożnych. Nie prosi o pieszczoty czy kontakt. I te oczka 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2021 o 15:58, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj czuje się troszkę lepiej, syrop z cebuli pomaga..

Podmienię zdjęcia Dianki w ogłoszeniu.

Nie miałam o nią ani jednego telefonu..Zresztą o szczeniaczki też...

Czekam na info z wizyty w Osieku, powinna się lada moment zakończyć.

Dobrze, że czujesz się lepiej. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p. Olą. Domek super, bardzo prozwierzęcy. Labek i sunia bardzo zadbane, mieszkają w domu, mają prawo wchodzić gdzie chcą. 

Panstwo mają też konia, jedna z córek jeździ. 

Sunia mialaby być p. Izy, ale w tej chwili nie może jej mieć, ponieważ wlasciciel wynajmowanego mieszkania nie wyraza zgody na posiadanie psa. Jak tylko sytuacja się zmieni, p. Iza zabierze sunię do siebie. 

Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2021 o 20:26, Alaskan malamutte napisał:

Pani Iza szczęsliwa, sunia będzie miala na imię Nala. Już powoli kompletują najpotrzebniejsze rzeczy, legowisko, miseczki. 

Zdjęcia i kontakt obiecany. 

Pani Iza i mi dziękowała 😃❤️ Nala - bardzo ładnie.

Dnia 21.11.2021 o 20:19, Alaskan malamutte napisał:

Pisz kochana. Pani Magda w ostateczności do Krakowa podjedzie..

Wrzuciłam już post, KLIK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...