Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 20.11.2021 o 16:38, Mruczka napisał:

Wszystkie psiaczki super, ale najpiękniejsza Dianka! Ten przyjaźnie merdający ogonek 🥰

A jeśli chodzi o wagę, to Aura waży 6,5 kg. Jest takim krzepkim pieskiem.  Ciekawa jestem, ile waży Drops. 

Dianka jest niezwykła 😍 Na żywo bardzo, bardzo rozczula!

O proszę! Trochę się jej urosło, bo 2 tygodnie temu ważyła nieco powyżej 3kg. Wtedy Drops ważył 6. Jutro p. Marzenka ma go zważyć to się dowiemy, ile urósł 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 17:30, Tyśka) napisał:

Ojjj, troszkę dziwne, faktycznie 😞 A nie odbiera telefonu? 

Tysiu, mam zapalenie krtani, praktycznie straciłam głos...Nie dzwoniłam  pisałyśmy na messenger i sms...

O 11 dostałam info, ze zadzwoni i się umówi...Cisza....nie odpowiada..Wiem od p. Magdy że nie dzwoniła.

Tysiu, jeśli możesz, wrzuć na grupę wizytatorów. Osiek k. Lubina ul. Morelowa

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 16:51, Tyśka) napisał:

A jednak dzisiaj udało się zważyć szczeniaki. Mają 12 tygodni.
Ada waży 6 kg.
Drops - 11 kg.

2,5 tygodnia temu:
Ada - 4kg. Drops - 6kg.

Rany julek, no to różnica ogromna między nimi! Drops musi chyba jeść za dwóch! 😅

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 18:13, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, mam zapalenie krtani, praktycznie straciłam głos...Nie dzwoniłam  pisałyśmy na messenger i sms...

O 11 dostałam info, ze zadzwoni i się umówi...Cisza....nie odpowiada..Wiem od p. Magdy że nie dzwoniła.

Tysiu, jeśli możesz, wrzuć na grupę wizytatorów. Osiek k. Lubina ul. Morelowa

 

Oj, zapalenie krtani? O rany, to bardzo nieprzyjemne 😔 Mam nadzieję, że nie boli Cię bardzo. Kuruj się jak najlepiej. Oliwa z sokiem z cytryny świetnie działa. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 18:44, agat21 napisał:

Oj, zapalenie krtani? O rany, to bardzo nieprzyjemne 😔 Mam nadzieję, że nie boli Cię bardzo. Kuruj się jak najlepiej. Oliwa z sokiem z cytryny świetnie działa. 

Agatko, ja już nie wiem czym się raczyć..oprócz chrypy  dołączył mi się kaszel. Dla pewności zrobiliśmy test na Covid, na szczęście wyszedł negatywny.

Wizyta dla Ady jutro o 15. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 19:53, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, ja już nie wiem czym się raczyć..oprócz chrypy  dołączył mi się kaszel. Dla pewności zrobiliśmy test na Covid, na szczęście wyszedł negatywny.

Wizyta dla Ady jutro o 15. 

Ojej, duuuużo zdrowia i kuruj się jak najwięcej. 😞

Trzymam kciuki za wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2021 o 20:01, rozi napisał:

Syrop z cebuli.

Też dobry, na kaszel jak najbardziej. W dzieciństwie tata nam taki robił jak kasłałyśmy. Oliwa z sokiem nawilża zaś błonę śluzową gardła i łagodzi podrażnienia. Wiele lat temu jeden z zaprzyjaźnionych lekarzy zalecił mi przy kłopotach z krtanią i utracie głosu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...