Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 19.11.2021 o 14:54, Alaskan malamutte napisał:

W sprawie Ady zadzwoniła p. Iza z Wrocławia. Wiem Tysiu, że rozmawiałyście na fb. wysłałam im ankietę do wypełnienia.

Tak, napisała do mnie na FB 🙂 Chwilę pisałyśmy, głównie o procedurach i charakterze Ady. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

ada35.jpg.27ce29ba9dd621071c292baf47d25fd3.jpg

ada36.jpg.faad2c6906a5eb9955949f5680c55d21.jpg

ada37.jpg.c4a4babe14a71fa8a927ef0af39ee179.jpg

Ada po adopcji rodzeństwa nieco się wyciszyła. Stała się księżniczką, która wybrzydza nad miseczką, nie każdy gryzak zje, nie zawsze ma ochotę bawić się z bratem ;). Nie prowokuje raczej psot, tylko do nich dołącza. No wyjątkiem są prace ogrodowe, które uwielbia! Pierwsza kopie doły i podgryza drzewka :). Poza tym jest zrównoważona i bardzo przytulaśna. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 18:36, Tyśka) napisał:

Szkoda 😞

No niekoniecznie. sprawa jest rozwojowa...

Okazało się, że jednak właściciel wynajmowanego mieszkania nie zgadza się na psa, p. Iza zakochana po uszy w Adzie poprosiła swoja mamę, aby pomogła jej w adopcji suni. 

Rodzice p. Izy mieszkają w Osieku, w swoim prywatnym domu. W domu jest roczny labrador (z hodowli) i trzyletnia sunia ze schroniska. Pieski mieszkają w domu. Państwo maja swoją działalność, więc zawsze ktoś jest w domu. 

Co o tym myślicie? 

EDIT: mam już zwrot ankiety, wypełniona fajnie. Państwo w wieku 45 i 50 lat

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 19:14, Tyśka) napisał:

Czli myślisz, że warto zrobić wizytę pa? 🙂 U rodziców pani Izy?

Wydaje mi się, że docelowo Ada miałaby być sunią p. Izy. Ponieważ nie może jej mieć u siebie, we Wrocławiu, poprosiła mamę o adopcję. Pani Iza na każdy weekend jeździ do domu...

Sunia na pewno nie byłaby samotna, miałaby psich towarzyszy...

Państwo byliby skłonni wyjechać po sunię np do Katowic...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 19:20, Alaskan malamutte napisał:

Wydaje mi się, że docelowo Ada miałaby być sunią p. Izy. Ponieważ nie może jej mieć u siebie, we Wrocławiu, poprosiła mamę o adopcję. Pani Iza na każdy weekend jeździ do domu...

Sunia na pewno nie byłaby samotna, miałaby psich towarzyszy...

 

Jak dla mnie to można domek sprawdzić, jeśli rodzice są chętni zaopiekować się Adzią 🙂 Różne są sytuacje w życiu, a może i za jakiś czas pani Izie uda się znaleźć mieszkanie, gdzie właściciel spojrzy łaskawym okiem na psiaka. Jedyne co to pytanie czy labrador jest wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 13:19, Tyśka) napisał:

 

Podejrzewam, że ktoś zgłosił... nie pisałam Wam tego, ale odkąd ogłaszam szczeniaki Dianki to dostawalam regularnie wiadro pomyj na olx od frustratów, ze nie dostali psa... że kosmiczne wymagania, że teraz w dupach się poprzewracało...

W tytule pisz wołami ŚLICZNY ZADBANY ZDROWY SZCZENIAK Z DOMU TYMCZASOWEGO

A niżej na wstępie, że procedury konieczne, bo do byle kogo nie pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 20:50, rozi napisał:

W tytule pisz wołami ŚLICZNY ZADBANY ZDROWY SZCZENIAK Z DOMU TYMCZASOWEGO

A niżej na wstępie, że procedury konieczne, bo do byle kogo nie pójdzie.

Tytuł miałam podobny: Zadbany, zaszczepiony szczeniak do adopcji - a o procedurach faktycznie pisałam oddzielnie w ostatnim zdaniu - mój błąd ;). 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 20:58, Alaskan malamutte napisał:

No pewnie do tej Twojej sytuacji z olx Tysiu ja się poniekąd przysłużyłam odmawiając adopcji szczeniaków...

Zawsze starałam się być grzeczna, ale tak jak napisała rozi, procedury są konieczne... 

Wcale się nie przysłużyłaś 🙂 Nie obwiniaj się. Trafiłam na oszołomów i tyle, ludzie są coraz bardziej roszczeniowi. Liczę na odzyskanie konta, jak nie to założę nowe.

Dnia 19.11.2021 o 20:59, Alaskan malamutte napisał:

Wizyta PA w Osieku prawdopodobnie jutro, info będzie jutro rano. 

Jak szybko! To trzymam kciuki 🙂 ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...